Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezent dla faceta na urodziny

25 lip 2016 - 13:37:29

Skoro lubi wędkować, to może powinnaś pójść w stronę różnych gadżetów, które na pewno wykorzysta :D

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent dla faceta na urodziny

02 wrz 2016 - 08:36:25

Mój facet był ostatio bardzo zadowolony z modelu do składania! Metalowy, seria metal earth, takie nowoczesne modelarstwo. Jak był dzieckiem, to miał takich (tylko z drewna, styropianu) masę, wiadomo, potem mu przeszło ale jak się okazało cały czas w nim to gdzieś siedziało, bo frajde miał straszną :D

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent dla faceta na urodziny

09 wrz 2016 - 18:43:42

Poważnie świetnym prezentem jest dla mnie przejażdżka jednym z takich luksusowych auta jak Rolls Royce czy Jaguar.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-09 19:05 przez moderator.

Prezent dla faceta na urodziny

06 cze 2017 - 10:44:29

Mój dostał ode mnie alkomat elektrochemiczny alkohit :) prezent w 100% trafiony, używany nie tylko przez niego ale też przez wszystkich znajomych, którzy wpadają do nas, to ten typ rzeczy które warto jednak mieć w domu, bo zawsze się może przydać

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 6/5

Prezent dla faceta na urodziny

07 cze 2017 - 13:54:37

Witajcie :) A zastanawiałaś się nad czymś do ubrania? Z doświadczenia wiemy, że najlepsze są praktyczne prezenty! Może sportowy dres, który idealnie sprawdzi się podczas wypadów na ryby? Lub wręcz przeciwnie elegancka koszula i marynarka, które posłużą mu na długi czas? Jeżeli jesteś na tak, to śmiało wpadnij do nas na rozeznanie. Jesteśmy internetowym sklepem Ombre i zapewniamy Cię, że znajdziesz coś odpowiedniego.
Sprawdź nas -> <moderacja-spam>
W razie jakichkolwiek pytań - pisz śmiało. Zawsze pomożemy :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-07 16:20 przez moderator.

Prezent dla faceta na urodziny

07 cze 2017 - 14:44:15

z tymi prezentami to ciężko trafić.. wszystko zależy co kto lubi i jaki ma budżet. Ja w tym roku zastanawiam się nad wideorejestratorem do sampchodu.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent dla faceta na urodziny

26 cze 2017 - 12:57:44

Mój był zadowolony jak dostał ode mnie lot w aerotuneku w Wielkopolsce. Akurat jeszcze wtedy była promocja to zamiast minutowego lot wzięłam mu 2. Atrakcja dobra dla osób w każdym wieku.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 2/5

Prezent dla faceta na urodziny

03 lip 2017 - 14:17:03

Mojemu facetowi zamówiłam przejażdżkę <moderacja-spam>. Nie stać nas na takie auto, więc ucieszył się, że może się chociaż przejechać.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-03 16:13 przez moderator.

Prezent dla faceta na urodziny

03 lip 2017 - 14:22:16

Dlatego lepiej jest kupić coś zupełnie uniwersalnego, jakiś portfel, czy po prostu stylowy zegarek. Z takim prezentem trudno nie trafić.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 2/5

Prezent dla faceta na urodziny

22 lip 2017 - 07:12:00

A może coś z tej oferty http://protime24.pl/aar_m_Zegarki-Obaku_Zegarki-meskie-Obaku-2883.html Zegarki znanej marki. Rozmaite wzory i kolory tarczy. Można wybrać ze skórzanym paskiem lub z elegancką bransoletą. Myślę że każdy mężczyzna dbający o szczegóły swego ubioru będzie zadowolony z takiego prezentu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-22 07:12 przez biedronkaja.

Prezent dla faceta na urodziny

22 lip 2017 - 23:41:00

Cytat
oheheszka
może nerkę np. z nike? przydatna rzecz można wszystko zapakować telefon, klucze, portfel itp. zamiast w kieszenie:)

Nie uwierzysz,ale (nie wiem dlaczego) pomyślałam,że...swoją.Słowo.
Ha!Ha! Dobra jestem,co?:D

A może fajną płytę z muzyką do samochodu autorko?

Dopiero zauważyłam,że na czasie jestem jak trzeba.
Ale ze mnie dzisiaj gapa.Ha!Ha!:(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-22 23:43 przez czarownicaao.

Prezent dla faceta na urodziny

07 sie 2017 - 13:51:53

Zawsze możesz zgapić pomysł od kogoś innego. Np. stąd - http://fundacja-opoka.pl/pomysl-na-prezent-dla-twojego-faceta/ :D

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 3/5

Prezent dla faceta na urodziny

25 wrz 2017 - 10:58:59

Ja na tę chwilę byłbym najbardziej zadowolony z portfela. Ostatnio kupowałem ojcu na urodziny z tej strony http://krolportfeli.pl/ i zauważyłem, że też by mi się przydał nowy. Muszę to zasugerować żonie :)

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 3/5

Prezent dla faceta na urodziny

02 paź 2017 - 06:41:26

A może coś na specjalne okazje np. ręcznie szyta mucha lub bransoletka z rzemyków. Zerknij sobie na <moderacja> to portal gdzie sprzedają osoby wykonujące takie rzeczy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-02 09:56 przez moderator.

Prezent dla faceta na urodziny

12 paź 2017 - 23:06:05

Twój partner z tego co widzę to raczej konkretny gość:) Więc może coś praktycznego typu plecak, portfel, jakiś elegancki lub mniej formalny pasek? Fajne rzeczy bardziej z galanterii skórzanej mają na zeskory.pl
Torebkę mam stamtąd z Betlewskiego też skórzaną i wytrzymała już wiele ze mną :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak sprawdzić gdzie przebywa partner?