Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezent dla faceta na urodziny

13 paź 2017 - 08:43:33

Może spinki do mankietów w zakresie twojego budżetu. Mój A jest motocyklista i znalazłam dobrej jakości spinki z podobnym moto jakie ma. Założył juz na dwa wesela bardzo był zadowolony.

Prezent dla faceta na urodziny

13 paź 2017 - 11:06:02

Z bardziej praktycznych rzeczy, to raczej nie ograny portfel. Plecak może być fajny, ale bardziej bliskie ciału może być etui (pokrowiec, futerał, etc.) na telefon. Przedział cenowy bardzo rozrzucony, więc zawsze można coś wybrać.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 5/5

Prezent dla faceta na urodziny

27 paź 2017 - 22:23:22

no a rejestrator jazdy do auta? ja męzowi planuję kupić Xblitz rejestrator mam kilka modeli upatrzonych ale chyba wybiorę ten z dwoma kamerami P600 <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-27 22:33 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent dla faceta na urodziny

07 sty 2018 - 12:56:14

Jeśli lubi czasem zrobić coś nowego, możesz pójść w stronę np. broni palnej. Wielu mężczyzn chciałoby spróbować, ale nigdy nie miało okazji - tak było z moim. Zafundowałam mu wyjście na naszą strzelnicę progun i spodobało mu się.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 4/5

Prezent dla faceta na urodziny

08 maj 2018 - 15:02:16

Myśle,że praktycznym pomysłem może być zegarek . Proponuje <moderacja> ponieważ są wykonane na dobrych mechanizmach a wizualnie również robią robotę. Skoro jest żołnierzem to strzelnica odpada. Może gadżety tematyczne związane z jego ulubioną marką np. oryginalny bryloczek do kluczy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-05-08 18:28 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

Prezent dla faceta na urodziny

23 cze 2018 - 16:34:38

Najlepszym pomysłem jest zegarek. Każdy facet się z tego ucieszy. Jeśli chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy i nie wydawać na zegarek ponad 1000zł to ja zamawiam z <moderacja> Mam już zegarek z tej strony od dwóch lat i wszystko jest z nim w porządku.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-06-23 17:32 przez moderator.

Prezent dla faceta na urodziny

20 sie 2018 - 16:40:16

co myślicie o prezentach typu maszynka do włosów albo trymer? Co lepiej kupić i jakie modele polecacie?

Prezent dla faceta na urodziny

21 sie 2018 - 11:08:55

Mój ukochany zawsze mówi mi otwarcie co chciałby dostać :) Ostatnio kupiłam mu uchwyt na telefon do auta, była zadowolony :)

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent dla faceta na urodziny

29 sie 2018 - 15:27:59

Ja byłbym zadowolony właśnie z zegarka, paska do spodni, portfela, dobrych perfum itp. Ale mogą to też być bilety do kina, koncert a później romantyczna kolacja :D

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent dla faceta na urodziny

30 sie 2018 - 15:57:02

A może lot w tunelu aerodynamicznym? Co o tym sądzicie? Świetny <moderacja> tunel aerodynamiczny Warszawa jest np. tu :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-09-03 19:18 przez moderator.

Prezent dla faceta na urodziny

13 wrz 2018 - 00:34:19

Witam! Ja mężczyznom bardzo lubię kupować ubrania. Obojętnie czy to tata, chłopak, brat, dziadek itd... No i jeżeli znamy czyjeś wymiary czy rozmiar, to chyba jest to jeden z bardziej praktycznych prezentów o ile jeszcze wpasujemy się w gust. Ja zazwyczaj preferuję albo t-shirty, których nigdy nie za wiele lub podsłuchuję czego im brakuje, na przykład kurtki, bluzy, spodni i próbuję uzupełnić swoim prezentem te braki :) Polecam moje inspiracje: <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-09-13 08:32 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 45
Ostrzeżenia: 4/5

Prezent dla faceta na urodziny

08 kwi 2019 - 12:32:09

Rejestrator jazdy jak najbardziej fajny prezent, mamy w aucie mikavi i nie wyobrażam sobie jeżdżenia bez, facet do służbowego auta kupił sobie też tylko ten model z opcją nagrywania wnętrza, pq2. Bezpieczniej, w razie jakiejs trunej sytuacji na drodze nie musisz prosić nikogo o nagranie czy szukać monitoringu, te kamerki mają też tryb parkingowy, gdyby ktoś stuknął czy przerysował auto na pewno się nagra.

Prezent dla faceta na urodziny

05 lip 2019 - 14:26:36

Ja jestem nowoczesny i zawsze próbuję dać prezent albo praktyczny, albo śmieszny. W tym artykule są świetne pomysły haha :D

tech - news . pl / smieszny - prezent - zawsze - jest - dobry         -usuńcie spacje

Prezent dla faceta na urodziny

27 wrz 2019 - 05:34:13

Ja swojemu facetowi na "dzień chłopaka" kupiłam Fife20 z Media Expert w przedsprzedaży :) Teraz wszyscy się na to rzucają więc zakładam że będzie zadowolony

Prezent dla faceta na urodziny

29 sie 2020 - 06:07:30

Ja w tym roku kupuję mężowi grę fifa 2021 i ps. Prezent kosztowny ale radość będzie bezcenna. Już nie mogę doczekać się momentu kiedy mu dam prezent. Odliczam już dni z https://zailedni.pl/odliczanie-dni
Mam nadzieje, żę go zaskocze:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca za granicą a leczenie w Polsce