Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 5/5

Prezent dla faceta na urodziny

26 sty 2016 - 16:19:44

A co sądzicie o replikach broni takich jak można znaleźć w sklepie Galeriareplik.pl Broń to niby dobry pomysł dla faceta, więc chyba się spodoba.

niezweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 2/5

Prezent dla faceta na urodziny

18 lut 2016 - 23:03:39

Mój miał urodziny w walentynki, oprócz pomniejszych rzeczy dostał wejściówkę na tor Legii <moderacja> Bawił się świetnie, więc myślę, że pomysł godzien uwagi.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-08 10:44 przez moderator.

Prezent dla faceta na urodziny

19 lut 2016 - 06:32:07

ja bym mu kupila cos zwiazanego ze sportem, jesli sie oczywiscie interesuje, moze karnet sportowy na jakies wydarzenia, np mecze, albo ksiazke pilkarska, no albo poza tym mozesz jeszcze mu kupic koszulke pilkarska, mozliwosci jest sporo i na pewno bedzie zadowolony

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent dla faceta na urodziny

24 lut 2016 - 13:48:37

To zależy kto jakie ma zainteresowania! Ja dla swojego kupiłam lornetkę Forest Delta Optical z wojok.pl I trafiłam w 10! Mówię trzeba dobrze znać faceta by mu dobrać odpowiedni prezent :)

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent dla faceta na urodziny

25 lut 2016 - 21:55:36

Ja co prawda nie na urodziny, ale na rocznice ślubu dostałem wykrywacz metali, jestem pasjonatem poszukującym pozostałości z czasów wojny i nie tylko. Teraz tylko z Wykrywacz Metali.net dokupiłem sobie lepszą cewkę. Powiem wam, że żona zaskoczyła mnie trochę tym prezentem.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent dla faceta na urodziny

04 mar 2016 - 14:05:12

Mój zażyczył sobie zegar. Dość yyyyy....ciekawy, nietypowy <moderacja> Wygląda jak z Gwiezdnych Wojen nie? :) W imię miłości muszę się zgodzić na niego w sypialni.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-08 10:44 przez moderator.

Prezent dla faceta na urodziny

16 mar 2016 - 14:18:31

......



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-16 15:53 przez _vivienne.

Prezent dla faceta na urodziny

16 mar 2016 - 14:36:04

a może jakies wspólne wakacje, super prezent moim zdaniem rewelacja. Sama bym chciała otrzymać taki wywczas

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 3/5

Prezent dla faceta na urodziny

16 mar 2016 - 15:19:47

A tam. Mój kończył 30 lat i też coś smęcił ale facet jest jak wino. Im starszy tym przystojniejszy. Również zauwazyłam jednak,ze w każdym mężczyźnie jest coś z dziecka. Sama postanowiłam go czymś zaskoczyć w ten dzień i wykupilam mu kilka okrążeń sportowym samochodem na torze. Nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego jak prezent mu sie podobał. Powiedział,że nie spodziewał się czegoś takiego.

<moderacja>reklama



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-05 09:43 przez moderator.

Prezent dla faceta na urodziny

16 mar 2016 - 15:44:11

Nie rozumiem dlaczego ktoś kto widzi, że jest wojskowym o od razu myśli "broń!". Mój tata jest wojskowym i w życiu nie kupiłabym mu czegoś związanego z wojskiem, bo wiem, że to jest tylko jego praca, a zainteresowania ma inne, więc autorko wątku nie idź w tą stronę (jeśli naprawdę twój chłopak nie interesuje się militariami).

A teraz na temat. Nie wiem co potrzebuje człowiek, który łowi ryby, bo w życiu na rybach nie byłam, ale może podejrzyj czy czegoś mu nie brakuje w jego asortymencie rybackim. Albo kup mu może markowy zegarek. Będzie miał prezent na lata, praktyczny i będzie zawsze przypominał o tobie.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 4/5

Prezent dla faceta na urodziny

05 kwi 2016 - 19:33:59

Praktyczny i taki pamiątkowy prezent to na przykład kubek z ciekawym napisem :) Ostatnio kupiłam mojemu facetowi na dzień chłopaka z tego sklepu <moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-04 13:34 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 5/5

Prezent dla faceta na urodziny

13 kwi 2016 - 13:57:46

Według mnie najlepszy prezent niezależnie od płci wieku, czy relacji to książka :)

niezweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 2/5

Prezent dla faceta na urodziny

04 maj 2016 - 13:02:03

Jestem zdania,że nie musi byc to wcale coś drogiego. Liczy się pamięć. Poza tym facet będzie znacznie bardziej zadowolony jeśli na przykład ciekawie zorganizujemy mu dzień Przyrządzimy dla niego smaczną kolację.

Dokupicie jeszcze jakiś drobiazg. Moze coś słodkiego? Pycha jest na przykład ptasie mleczko Wedla waniliowe. Mój mąż jest totalnym łasuchem i na pewno by się z tego cieszył


zweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent dla faceta na urodziny

06 maj 2016 - 12:12:43

jak jest fanem motoryzacji to mozesz go zabrac na Moto Show do Krakowa, moj brat ciagle o tym mowi, podobno bardzo fajna impreza, za dwa tygodnie jakoś się odbywa

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

Prezent dla faceta na urodziny

11 maj 2016 - 08:43:33

Mój mąz też ma niedługo urodziny, w planach mam kupienie mu maszynki do strzyżenia, na tą którą ma teraz to na maksa pomstuje :D już wybrałam model babylissa, taki którym też zarost może modelować bo czasami się zarasta na drwala ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kazde dziecko z inna kobietą