Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent dla faceta na urodziny

16 maj 2015 - 22:30:18

Ja rozważam zakup okularów dla mojego faceta. Widziałam na [moderacja - nieopłacona reklama] świetne okulary z polaryzacją przecenione o 15% i pomyślałam, że przydałyby mu się podczas jazdy na rowerze i biegania. Do tego kupiłabym spodenki do biegania i pulsometr. Powinien być zadowolony.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-02 07:26 przez moderator.

Prezent dla faceta na urodziny

23 cze 2015 - 11:32:06

My z mężem jesteśmy uzależnieni od czytania niesamowitej ilości książek, i wierzcie mi, nie mamy gdzie już trzymać tych naszych zbiorów, ale mimo wszystko nabywamy kolejne perełki do naszej kolekcji. Ostatnio, tak bez okazji, wstąpiłam do Matrasa i zobaczyłam książkę idealną dla mojego mężczyzny - biografia Kuby Błaszczykowskiego "Kuba". Facet mówi o sobie, o historii swojego życia tak od serca, szczerze, tak jak jeszcze nikomu o tym nie mówił. Chyba sama skuszę się na jej przeczytanie!

Prezent dla faceta na urodziny

12 sie 2015 - 13:18:32

Ja też miałam podobny dylemat jakiś czas temu. Mój chłopak natomiast uwielbia góry i cały czas snuje plany gdzie to on znowu w nie nie pojedzie ;). Też chciałam kupić mu coś praktycznego. W końcu postawiłam na zegarek taki specjalistyczny z wysokościomierzem, barometrem i tak dalej. Poczytałam trochę na ten temat i uparłam się że musi być koniecznie konkretnej firmy. Naszukałam się od cholery w końcu trafiłam w demusie. Trochę bałam się zamawiać internetowo, bo już miałam pewne przeboje ze sprzętem zamawianym w ten sposób, ale na szczęście wszystko było ok. Może jakąś SUPER wędkę ? ;)

Prezent dla faceta na urodziny

17 sie 2015 - 16:54:09

Witam Dziewczyny!

Właśnie wróciłam z sesji zdjęciowej (z bieliźnie) i te zdjęcia chce dać swojemu facetowi na prezent imieninowy.

NIE WIEM TYLKO JAK TE ZDJECIA OPRAWIĆ! CZY WŁOŻYĆ JE W ZWYKŁY ALBUM CZY MOŻE LUZEM MU DAĆ?


Może Wy macie jakiś pomysł...

proszę o pomoc, każda rada mile widziana :)

Witam Dziewczyny!

Właśnie wróciłam z sesji zdjęciowej (z bieliźnie) i te zdjęcia chce dać swojemu facetowi na prezent imieninowy.

NIE WIEM TYLKO JAK TE ZDJECIA OPRAWIĆ! CZY WŁOŻYĆ JE W ZWYKŁY ALBUM CZY MOŻE LUZEM MU DAĆ?


Może Wy macie jakiś pomysł...

proszę o pomoc, każda rada mile widziana :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-17 16:54 przez qweta91.

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 2/5

Prezent dla faceta na urodziny

10 wrz 2015 - 15:25:10

Jak widać pomysłów jest całe mnóstwo. Moja propozycja to replika/atrapa broni. Gdzie można taką dostać? Np. w sklepie Galeria Replik. Ceny ok. 100-200 zł, ale są fajnie wykonane i są to repliki znanych historycznych broni, np. przedwojennego Mausera.

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 5/5

Prezent dla faceta na urodziny

18 wrz 2015 - 14:15:45

A to nie można po prostu zapytać faceta co On chce dostać? Może coś do samochodu tak jak było u mnie dziewczyna się zapytała to jej powiedziałem na co i tak wydam pieniądze w najbliższym czasie i może mało oryginalny prezent bo otrzymałem lakier kameleon (dwie puszeczki) - takie cudo http://lakiery24.com/74-lakiery-flip-flop-i-kameleon ale uważam, że tego typu prezent jest bardziej trafiony niż jakiś wybierany na szybko.

niezweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent dla faceta na urodziny

02 paź 2015 - 17:23:40

Drobiazg wystarczy,męska bluza na jesień http://domodi.pl/odziez/odziez-meska/bluzy-meskie z modnym wzorem, markowa woda toaletowa...

Prezent dla faceta na urodziny

07 paź 2015 - 19:06:59

nie jest może fanem sportu? może ma jakaś ulubioną drużynę? jeśli tak to polecam fajne gadżety sportowe, nie tyle koszulki, co kubki, pościel, ręczniki i inne dodatki. Wszystko można w internecie znaleźć i zamówić super

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 6/5

Prezent dla faceta na urodziny

12 paź 2015 - 21:47:35

Możliwości jest co niemiara ogólnie jak ktoś nie ma pomysłu to zamiast pytać na forum wpiszcie sobie w google Prezenty na każdą okazję dla niego, albo coś w tym stylu i wyskoczą sklepy, które mają jakieś fajne gadżety jak mam coś doradzić to bardzo popularne ostatnimi czasy drony - http://www.toys4boys.pl/dron-latajacy-hubsan-x4-h107c-z-kamera-hd-item7110.html - z tym, że nie trzeba od razu kupować tak zaawansowanego, może poszukać coś do 100 zł bo też takie są i sporo frajdy z tego facet w każdym wieku powinien się ucieszyć z takiego prezentu.

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 6/5

Prezent dla faceta na urodziny

24 paź 2015 - 15:44:56

Idealny prezent dla faceta http://www.takapaka.pl/Produkt/894/serce_wyskakujace_z_pudelka?search_query=na+rocznice&results=2 ze środka środka wyskakuje uskrzydlone serce i miłym głosem mówi kilka ciepłych słów, jak dla mnie rewelacja, sama kupiłam to mojemu mężowi i był zachwycony

Prezent dla faceta na urodziny

20 lis 2015 - 11:39:35

pomysł na prezent to nie taka prosta sprawa. Ja nadal się zastanawiam nad tym co mu dać. Jest fanem książek kryminalnych. Może któraś pomoże? :)

Prezent dla faceta na urodziny

23 lis 2015 - 12:43:07

Może coś szalonego? Jak lubi samochody, to może przejażdżkę samochodem rajdowym albo driftem. Ja rok temu kupiłam dla swojego chłopaka taki prezent http://turboprezent.pl/prezenty/drift-taxi-pro-tor-kamien-slaski/ i był zadowolony :) teraz zastanawiam się nad przejażdżką Mitsubishi Lancer Evolution V :)

Prezent dla faceta na urodziny

24 lis 2015 - 17:30:59

Na urodziny najlepszy prezent to bilet na mecz jego ulubionej drużyny sportowej. U mnie się to sprawdziło i reakcja była bezcenna :)

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Prezent dla faceta na urodziny

24 lis 2015 - 23:35:52

Mój jakoś się sportem nie pasjonuje, ale za to lubi szybkie samochody, na święta podaruję mu więc naprawdę wyjątkowy prezent, jazdę ferrari na torze wyścigowym :)

zweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 2/5

Prezent dla faceta na urodziny

08 gru 2015 - 13:25:18

Cytat
czarna0505
Mój jakoś się sportem nie pasjonuje, ale za to lubi szybkie samochody, na święta podaruję mu więc naprawdę wyjątkowy prezent, jazdę ferrari na torze wyścigowym :)

Tego typu prezenty są coraz bardziej popularne, według mnie to świetny pomysł, w końcu każdy facet to duże dziecko, tak więc warto zorganizować mu dzień pełen atrakcji:) Na <moderacja> znajdziecie dużo propozycji takich prezentów, w sumie sama ucieszyłabym się z takiego upominku, lepsze to, niż kolejne perfumy czy biżuteria.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-08 10:46 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kobiety które rozbijają związki....