Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak odzyskac faceta?

08 mar 2015 - 18:06:53

hej dziewczyny, mam pytanko czy któras z was zakupiła kurs "Jak odzyskac faceta?" ?
jestem teraz w trudnej sytuacji i kusi mnie to, ale nie wiem czy ryzykowac.. moze wy się z tym juz spotkałyscie? :)

o tym mowie
http://zatrzymajfaceta.pl/odzyskanie-faceta/

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-08 18:09 przez heheszkaa.

zweryfikowana
Posty: 387
Ostrzeżenia: 1/5

jak odzyskac faceta?

08 mar 2015 - 18:09:04

też się chętnie dowiem :)

jak odzyskac faceta?

08 mar 2015 - 18:16:54

nie uwazacie tez ze cena 99 zł za wideo to troche duzo?? nie kazdy ma tyle kasy szczegolnie studenci :(

jak odzyskac faceta?

08 mar 2015 - 18:44:40

Totalne bzdety.napisala to jakas niedowartosciowana psycholozka ktora chce zarobic.nie mozna nikogo zmusic do milosci.tytul powinien brzmiec jak ponizyc sie przed facetem.

jak odzyskac faceta?

23 paź 2018 - 19:32:07

hej a rozważałaś zastosować na nim zaklęcie miłosne albo rytuał ? Jest gościu który dobry jest w te klocki. Mi i paru koleżanką moim pomógł odzyskać faceta i odnaleźć miłość. poczytaj sobie o nim zakleciamilosne.pl. Nazywa się Syllio Mana

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

jak odzyskac faceta?

23 paź 2018 - 21:10:39

hmm polecam zaklęcie: abrakadabra pokus hokus czary mary dawaj gary ... jak nie zadziała to znaczy, że osobnik nie wart zachodu :P

jak odzyskac faceta?

23 paź 2018 - 22:08:39

Pamiętajcie, że nie zawsze musimy być z tym akurat facetem, miłość przemija, a zawsze możemy znaleźć kogoś lepszego.

jak odzyskac faceta?

24 paź 2018 - 13:28:19

Cytat
WieczJo
hej a rozważałaś zastosować na nim zaklęcie miłosne albo rytuał ? Jest gościu który dobry jest w te klocki. Mi i paru koleżanką moim pomógł odzyskać faceta i odnaleźć miłość. poczytaj sobie o nim zakleciamilosne.pl. Nazywa się Syllio Mana
rzucanie zaklęc czy urokow nie jest pozytywne i kompletnie niezwiazane z jasna strona mocy czyli miloscia bezwarunkowa. Ale jak juz ktos brnie w tematy magii to proponuje zapoznac sie z czyms takim jak karma, przeznaczenie itp. wtedy dowie sie dlaczego kierujemy sie takimi a nie innymi wyborami.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-10-24 13:31 przez agata74.

jak odzyskac faceta?

24 paź 2018 - 15:28:51

No jak to jak? Przez żołądek. Najlepiej rosół z lubczykiem.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 1/5

jak odzyskac faceta?

16 maj 2019 - 13:03:04

Po co komu facet z odzysku? Trzeba mieć trochę godności. Poszukajcie sobie lepiej innego.

niezweryfikowana
Posty: 114
Ostrzeżenia: 5/5

jak odzyskac faceta?

24 paź 2019 - 14:18:33

Czasami lepiej zostawić to, co już się skończyło. To jak ze sklejaniem potłuczonego wazonu, czasami nie ma to sensu.

jak odzyskac faceta?

17 gru 2019 - 11:41:25

>kursy odzywkiwania facetów

trzymajcie mnie bo padnę

jak odzyskac faceta?

24 gru 2020 - 22:30:19

A tutaj https://kobiecystyl.pl/jak-odzyskac-faceta-15-skutecznych-sposobow/ już zaglądałyście? Macie tam 15 skutecznych sposobów na odzyskanie faceta. Oczywiście nie polecam stosować wszystkich na raz. Małymi krokami można kolejno próbować rożnych rozwiązań. Być może uda się w ten sposób osiągnąć sukces i odzyskać ukochaną osobę.

jak odzyskac faceta?

04 paź 2021 - 12:20:04

Szczerze mówiąc jest wiele kursów z odzyskiwania faceta np. w tym artykule możemy poczytać jak odzyskać ukochanego https://samiec-alpha.pl/jak-odzyskac-faceta. Czy to działa? Zależy w jakim przypadku, ponieważ każdy jest inny ale z pewnością pomaga spojrzeć na to z innej perspektywy oraz zrozumieć aspekty psychologiczne.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy to działa??