Obecnie rozmawiamy o:

free spin za rejestracje

gorący temat

wakacje last minute

10 minut temu

Budowa domu

34 minut temu

najtańsza apteka

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak odzyskac faceta?

08 mar 2015 - 18:06:53

hej dziewczyny, mam pytanko czy któras z was zakupiła kurs "Jak odzyskac faceta?" ?
jestem teraz w trudnej sytuacji i kusi mnie to, ale nie wiem czy ryzykowac.. moze wy się z tym juz spotkałyscie? :)

o tym mowie
http://zatrzymajfaceta.pl/odzyskanie-faceta/

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-08 18:09 przez heheszkaa.

zweryfikowana
Posty: 387
Ostrzeżenia: 1/5

jak odzyskac faceta?

08 mar 2015 - 18:09:04

też się chętnie dowiem :)

jak odzyskac faceta?

08 mar 2015 - 18:16:54

nie uwazacie tez ze cena 99 zł za wideo to troche duzo?? nie kazdy ma tyle kasy szczegolnie studenci :(

jak odzyskac faceta?

08 mar 2015 - 18:44:40

Totalne bzdety.napisala to jakas niedowartosciowana psycholozka ktora chce zarobic.nie mozna nikogo zmusic do milosci.tytul powinien brzmiec jak ponizyc sie przed facetem.

jak odzyskac faceta?

23 paź 2018 - 19:32:07

hej a rozważałaś zastosować na nim zaklęcie miłosne albo rytuał ? Jest gościu który dobry jest w te klocki. Mi i paru koleżanką moim pomógł odzyskać faceta i odnaleźć miłość. poczytaj sobie o nim zakleciamilosne.pl. Nazywa się Syllio Mana

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

jak odzyskac faceta?

23 paź 2018 - 21:10:39

hmm polecam zaklęcie: abrakadabra pokus hokus czary mary dawaj gary ... jak nie zadziała to znaczy, że osobnik nie wart zachodu :P

jak odzyskac faceta?

23 paź 2018 - 22:08:39

Pamiętajcie, że nie zawsze musimy być z tym akurat facetem, miłość przemija, a zawsze możemy znaleźć kogoś lepszego.

jak odzyskac faceta?

24 paź 2018 - 13:28:19

Cytat
WieczJo
hej a rozważałaś zastosować na nim zaklęcie miłosne albo rytuał ? Jest gościu który dobry jest w te klocki. Mi i paru koleżanką moim pomógł odzyskać faceta i odnaleźć miłość. poczytaj sobie o nim zakleciamilosne.pl. Nazywa się Syllio Mana
rzucanie zaklęc czy urokow nie jest pozytywne i kompletnie niezwiazane z jasna strona mocy czyli miloscia bezwarunkowa. Ale jak juz ktos brnie w tematy magii to proponuje zapoznac sie z czyms takim jak karma, przeznaczenie itp. wtedy dowie sie dlaczego kierujemy sie takimi a nie innymi wyborami.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-10-24 13:31 przez agata74.

jak odzyskac faceta?

24 paź 2018 - 15:28:51

No jak to jak? Przez żołądek. Najlepiej rosół z lubczykiem.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 1/5

jak odzyskac faceta?

16 maj 2019 - 13:03:04

Po co komu facet z odzysku? Trzeba mieć trochę godności. Poszukajcie sobie lepiej innego.

niezweryfikowana
Posty: 114
Ostrzeżenia: 5/5

jak odzyskac faceta?

24 paź 2019 - 14:18:33

Czasami lepiej zostawić to, co już się skończyło. To jak ze sklejaniem potłuczonego wazonu, czasami nie ma to sensu.

jak odzyskac faceta?

17 gru 2019 - 11:41:25

>kursy odzywkiwania facetów

trzymajcie mnie bo padnę

jak odzyskac faceta?

24 gru 2020 - 22:30:19

A tutaj https://kobiecystyl.pl/jak-odzyskac-faceta-15-skutecznych-sposobow/ już zaglądałyście? Macie tam 15 skutecznych sposobów na odzyskanie faceta. Oczywiście nie polecam stosować wszystkich na raz. Małymi krokami można kolejno próbować rożnych rozwiązań. Być może uda się w ten sposób osiągnąć sukces i odzyskać ukochaną osobę.

jak odzyskac faceta?

04 paź 2021 - 12:20:04

Szczerze mówiąc jest wiele kursów z odzyskiwania faceta np. w tym artykule możemy poczytać jak odzyskać ukochanego https://samiec-alpha.pl/jak-odzyskac-faceta. Czy to działa? Zależy w jakim przypadku, ponieważ każdy jest inny ale z pewnością pomaga spojrzeć na to z innej perspektywy oraz zrozumieć aspekty psychologiczne.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy to działa??