Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 3/5

Szczera opinia mojego kolegi w sprawie mlodych mam, jest troche szokujaca ale zawiera duza doze prawde. W koncu drogi Szafiarki moze do was to dotrze ze Tiger wie duzo o zyciu, przyznajcie same. Zapraszam do dyskusji



zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

A kolega wie skąd dokładnie biorą się dzieci ?

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 3/5

Cytat
malmie
A kolega wie skąd dokładnie biorą się dzieci ?

Sarkazm bije od ciebie kocico, wiadomo ze wie, chociaz moim zdaniem przesadzil wine tez w jakims stopniu poniosza faceci

Kolejny watek, który zakładasz o tym gościu, i nie wiem czy robisz mu reklamę czy antyreklamę nuci

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Cytat
Doktor_Psychojan
... chociaz moim zdaniem przesadzil wine tez w jakims stopniu poniosza faceci

A moim zdaniem w takim samym.

Jak to się dzieje, że właściwie w takich przypadkach słyszymy "młode mamy", a "młodzi ojcowie" jakoś nie weszło nam do słownika. Może wyjaśnisz to Doktorze, a może ten kolega zechce mnie oświecić.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

rozgarnięty to on nie jest... chyba mama w dzieciństwie upuściła. kilka razy.
po co zakładać takie badziewne wątki? żeby potrolować? a mama wie, że trolasz" :D

Cytat
roksolana83
rozgarnięty to on nie jest... chyba mama w dzieciństwie upuściła. kilka razy.
po co zakładać takie badziewne wątki? żeby potrolować? a mama wie, że trolasz" :D

mama go nagrywa ha ha

szokujce to sa klapki i spodnie tego goscia hahahachcę to! bredzi ze az glowa boli konflikt niezly kosmita ściana

wszystko ok ma racje ale gdzie w tym tatus kobiety nie sa wiatropylne wiec tatus pasowalo by sie od poczatku tez zajal i wzial jakas inicjatywe za siebie dziecko i dziewczyne i postapil jak mezczyzna nie jak dzieciak.a wogole to czesc mezczyzn mysli ze sa wrobione w dzieci nie chca dzieci wiec niech sie zabezpieczaja z dziewczyna by ich nie miec. a jak nie ufaja kobiecie to sie niech sami zabezpieczyczaja proste a nie podwijaja ogon i znikaja jak problem sie pojawia.

dziewczyna nawet najgłupsza sama w ciąże nie zajdzie. a co pan ma do powiedzenia na temat ojców tych dzieci?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-05 11:10 przez j_ulka.

Kobra to Ty zezolu?

zweryfikowana
Posty: 1.195
Ostrzeżenia: 1/5

Nawet nie włączam filmiku, nie sądzę, że ma coś interesującego do powiedzenia

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 3/5

Cytat
malmie
Cytat
Doktor_Psychojan
... chociaz moim zdaniem przesadzil wine tez w jakims stopniu poniosza faceci

A moim zdaniem w takim samym.

Jak to się dzieje, że właściwie w takich przypadkach słyszymy "młode mamy", a "młodzi ojcowie" jakoś nie weszło nam do słownika. Może wyjaśnisz to Doktorze, a może ten kolega zechce mnie oświecić.

W sumie to masz racje, facet tez jest wspolwinny. Wszystkiemu winna jest zbyt duza dyskryminacja kobiet. To widac na kazdym kroku, a spoleczenstwu wmawia sie ze to kobiety rzadza mezczyznami i trzymaja ich jak na smyczy. To nie prawda, kobiety w Polsce sa nizej w hierarchi niz mezczyzni, co widac w mediach, polityce(mimo rzadow Ewy Kopacz), urzedach. Dopiero niedawno zaczelo cos sie dziac np w Chorwacji wybory prezydenckie wygrala kobieta. U nas w wyborach wystartuje tez sporo kobiet w tym moja kandydatka Magdalena Ogorek. Moglem powiedziec to w uproszczeniu uzywajac slow uznawanych za potocznie wulgarne. Jak facet nazwie kobiete dzi.ka to na 80% sie rozplacze do poduszki itp bo ja to zaboli, a jak kobieta nazwie faceta dzi.karzem to na facecie nie robi to zadnego wrazenia.

troche off top ale jakby facet mnie nazwal dziwka by dostal po lbie tak zeby do mamy uciekal nie plakalabym do puduszki haha :)a w polsce to jest stale jak krajach arabskich prawie widzialam ostatnio na onecie komentarze pod sprawa gwaltu i faceci pisali wina kobiet bo zle ubrania nosza i chodza do klubow lol. to tak jakbym slyszala arabskich facetow. no nic tylko burka na glowe i siedz w domu.

Ten gościu najprawdopodobniej sam jest z domu dziecka i nie może wybaczyć swoim rodzicom że tak się stało.Chłopie i tak masz wspaniała matke czy ojca,bo mogli cie wyrzucić do śmietnika jak sam to opisywałeś,ale trauma to trauma .Konieczna wizyta u psychologa.

Cytat
j_ulka
dziewczyna nawet najgłupsza sama w ciąże nie zajdzie. a co pan ma do powiedzenia na temat ojców tych dzieci?
Daj spokoj ten pan jest jeszcze na tym etapie że dzieci rozbią się z samych matek bez ojców:) Może wierzy jeszcze w bociany.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-05 12:48 przez filipekkrol.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Panowie na forum szafa!