Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak spędzić dzień we dwoje ??

22 lut 2015 - 17:11:05

Witajcie,
zbieram pomysły na spędzenie dla razem we dwoje - mam na myśli głównie sobotę i niedzielę.
W nasz związek chyba zaczyna wkradać się rutyna. Każda niedziela wygląda tak samo: wspólne śniadanie, każdy idzie do własnych zajęć (on majsterkuje, ja czytam, przeglądam internet, sprzątam itp.) potem obiad, czasami odwiedzamy rodziców, powrót do domu, kolacja i szyyybko spać, bo trzeba w poniedziałek rano wstać. Z tego powodu nienawidzę niedziel. Dopada mnie okropne przygnębiene, że nie wykorzystaliśmy konkretnie dnia...
Ja jestem taką osobą, że uwielbiam być poza domem w weekendy. On niekoniecznie, znaczy ciężko jest go namówić na jakiś wyjazd lub wyjście. Ciągle zasłania się tym, że każde wyjście to koszty.
Postanowiłam sporządzić listę rzeczy, które możemy robić. Te tańsze i droższe. Pomóżcie, może i ktoś jeszcze się zainspiruje :)
Jak spędzić dzień we dwoje ?

Jak spędzić dzień we dwoje ??

22 lut 2015 - 17:37:06

ja zawsze w niedziele po obiedzie lub po sniadaniu wyciagam meza na spacer po miescie po parku bierzemy 10zl zeby za duzo nie wydac i mamy ewentualnie na sok lub batona
jesli mamy wiecej kasy jedziemy do warszawy bo mamy niedaleko i tam zawsze sie cso znajdzie do obejrzenia

Jak spędzić dzień we dwoje ??

22 lut 2015 - 17:42:52

Możecie obejrzeć jakiś fajny film. Zrobić sobie popcorn, który kosztuje grosze. Ewentualnie kupić jakieś dobre wino. A później wspólna kąpiel z pianą i trochę świec żeby było bardziej romantycznie. Ja uwielbiam takie wieczory z narzeczonym :)

Jak spędzić dzień we dwoje ??

22 lut 2015 - 18:06:29

Nienawidze niedziel odkad jestem na macierzynskim.nie mam pojecia jak zabic nude.dzis np wyszlam na spacer z dziecmi.pozniej obiad u mamy.i od 15 nuda.

Jak spędzić dzień we dwoje ??

22 lut 2015 - 19:21:18

Ja ostatni byłam zwiedzać Wrocław w 1 dzień. Zalezy co kto lubi, ja robie wypad do muzeum, czy ogrodu botanicznego, zoo. Albo którtka wycieczka za miasto. Jest dużo możliwości, ale jak masz faceta, który nie lubi wychodzić lub któremu szkoda kasy to mozesz miec powazny problem. Sama kiedys takiego miałam wiec nudziłam sie niemiłosiernie.

Mozesz isc do kina w czwartki sa tzw. kinder bueno, czyli bilet za 10 zł, jesli nie masz studenckiego jest to bardzo opłacalne, a niekórzy jak ja:d uwielbiaja kinder bueno.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-22 19:23 przez truskawka_ang.

Jak spędzić dzień we dwoje ??

22 lut 2015 - 19:28:15

A może czasem bez wychodzenia ale wspólne gotowanie obiadu ,później oglądanie razem filmów czy granie w coś .Pisze jak już wam się nie będzie chciało wychodzić lub będzie paskudna pogoda.

Jak spędzić dzień we dwoje ??

22 lut 2015 - 19:34:40

teatr, kino, spacer,basen, wyjazd w góry bądź pozwiedzać inne miasta, wypad do fajnej restauracji :)w zimie łyżwy, deska, narty :)

Jak spędzić dzień we dwoje ??

23 lut 2015 - 18:28:25

Cytat
KasiaKE
Nienawidze niedziel odkad jestem na macierzynskim.nie mam pojecia jak zabic nude.dzis np wyszlam na spacer z dziecmi.pozniej obiad u mamy.i od 15 nuda.

Przeraża mnie to, co piszesz.. żadnych zainteresowań, żadnych pasji, Nic dziwnego, że potem słyszy się, że współczesne kobiety są tak mało interesujące. Aspiracje życiowe w postaci wyjścia za mąż, załozenia rodziny, jakaś praca i koniec.

Jest tyle ciekawych rzeczy, którymi można się zająć po godzinach. Jeśli nuda doskwiera to może warto coś wymyślić, sięgnąć po książkę, obejrzeć film ulubionego reżysera, wybrać się do teatru, opery(albo obejrzec nagranie) poszukać inspirującej muzyki, nauczyć sie gry na instrumencie. Do tego dochodzi jazda konno, na rowerze, na rolkach, malowanie, szydełkowanie, fotografia ludzi, przyrody, nauka obcego języka czy choćby nawet spotkanie z przyjaciółką przy kawie w ciekawym miejscu... Jest tyle możliwości!

Jak spędzić dzień we dwoje ??

23 lut 2015 - 20:39:06

Cytat
KasiaKE
Nienawidze niedziel odkad jestem na macierzynskim.nie mam pojecia jak zabic nude.dzis np wyszlam na spacer z dziecmi.pozniej obiad u mamy.i od 15 nuda.
A może pobaw się z dziecmi ,poczytaj im cos ,no ogolnie to co zwykle mamy robia z dziecmi zajmują się .Wtedy nie będzie ci się nudziło.

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 7/5

Jak spędzić dzień we dwoje ??

08 kwi 2015 - 07:41:22

My jak mamy wspólny wolny dzień - co się rzadko zdarza - chodzimy do kina, teatru albo po prostu leniuchujemy w domu :) Przez ostatni miesiąc ciągle się mijaliśmy dlatego gdy nadarzy się okazja pójdziemy do teatru :) Mąż ostatnio znalazł apkę Tiketto.pl twój bilet do teatru i chce przez nia zamówić bilety - będzie szybciej i taniej :) Po spektaklu pewnie pójdziemy na jakąś kolację. Lubię takie wspólne wypady bo możemy wtedy pogadać, pomilczeć, po prostu pobyć razem.

Jak spędzić dzień we dwoje ??

19 cze 2015 - 14:51:28

No mojemu facetowi i mnie też nie zawsze jest po drodze, aby wspólnie spędzić czas. Ciągle go za mało... :( ale jeśli tylko nam się udaje jakiś wieczór zaplanować, to mierzymy zdecydowanie we Wrocławski Teatr Komedia teatr http://teatralny.pl/teatr/wroclawski-teatr-komedia,34.html zawsze można się fajnie zrelaksować przy dobrej dawce inteligentnego humoru:)

Jak spędzić dzień we dwoje ??

19 cze 2015 - 15:11:52

Ugotujcie coś razem kupcie dora wino olejek do masażu i odpocznijcie razem :)

Jak spędzić dzień we dwoje ??

16 mar 2016 - 19:31:25

Zależy czy wolicie poleniuchować w domu czy szukacie aktywnej formy rozrywki. Jeśli to pierwsze to gotowanie, dobry film czy gra w planszówki będzie odpowiednim pomysłem. Jeśli wybierzecie wariant 2 to warto pomyśleć o czymś szalonym. Może jakieś wyjście na strzelnicę, jazdę terenowymi samochodami czy wycieczka do Leszna i lot w tunelu aerodynamicznym.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 2/5

Jak spędzić dzień we dwoje ??

22 gru 2016 - 15:32:31

To może postaw na jakąś „męską” rozrywkę? Namów go na kręgle (może mało męskie, ale wiem ze lubią) albo na wypad motocyklami poza miasto? A potem powrót, a taka wycieczka jest całkiem fajna : ) Możesz go zaskoczyć, nie wiem gdzie mieszkasz, ale zobacz może u Ciebie też coś podobnego funkcjonuje http://www.abacusbikes.pl/ . Mają kilkanaście punktów wypożyczalni w kraju, a nóż – u ciebie też może będą . Mnie ostatnio tak chłopak na randkę zabrał, z początku nie byłam mocno zachwycona, ale potem świetnie się bawiłam, a do tego zrobił mi niespodziankę i zorganizował kolacje, przy świecach, na plaży : ))) teraz jesteśmy już para (jestem zadowolona) i co rocznica robimy taką wycieczkę, weszło nam to w nawyk : D Nigdy ze sobą się nie nudzimy, może przez to, że mamy wspólne zainteresowania (oboje jesteśmy grafikami), może tez pomyśl o jakiejś wspólnej pasji??

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

potrzebuję rady.