Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

facet i dziecko

21 sty 2015 - 14:20:31

Cytat
ty_mnie_ja_ciebie
czy wy nie umiecie czytać ? uczepiłyście się ciała kiedy ja podałam inne powody.plany życiowe, w których dziecko by mi jedynie przeszkadzało.tak być może jestem egoistką bo myślę o sobie i o tym żeby realizować w życiu swoje marzenia .... lepiej narobić dzieci bo macierzyństwo takie cudowne i kto poda wodę na starość i być nieszczęśliwą...
nie chcesz to nie. Twoja sprawa. Probowalam ci powiedziec, ze masz mylne wyobrazenie. Ale to niewazne. Skoro nie widzisz innego wyjscia, to sie rozstan. Wytlumacz mi, po co ten watek? Jak mozna nie wiedziec jak sie rozstac? Chyba wiesz, dlaczego to robisz, prawda? Wystatczy powiedziec. Pakowac rzeczy chyba tez umiesz. Czy to swoje, czy to pomoc jemu w pakowaniu- jeden pierun. Nie wiem, jakiej idpowiedzi oczekujesz?

facet i dziecko

21 sty 2015 - 14:24:41

Cytat
roksolana83
nie chcesz to nie. Twoja sprawa. Probowalam ci powiedziec, ze masz mylne wyobrazenie. Ale to niewazne. Skoro nie widzisz innego wyjscia, to sie rozstan. Wytlumacz mi, po co ten watek? Jak mozna nie wiedziec jak sie rozstac? Chyba wiesz, dlaczego to robisz, prawda? Wystatczy powiedziec. Pakowac rzeczy chyba tez umiesz. Czy to swoje, czy to pomoc jemu w pakowaniu- jeden pierun. Nie wiem, jakiej idpowiedzi oczekujesz?
Chyba chciała nam nawciskać, ze jesteśmy brzydkie i grube a nasze życie jest do niczego :)

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

facet i dziecko

21 sty 2015 - 14:27:44

Cytat
incognito85
Cytat
roksolana83
nie chcesz to nie. Twoja sprawa. Probowalam ci powiedziec, ze masz mylne wyobrazenie. Ale to niewazne. Skoro nie widzisz innego wyjscia, to sie rozstan. Wytlumacz mi, po co ten watek? Jak mozna nie wiedziec jak sie rozstac? Chyba wiesz, dlaczego to robisz, prawda? Wystatczy powiedziec. Pakowac rzeczy chyba tez umiesz. Czy to swoje, czy to pomoc jemu w pakowaniu- jeden pierun. Nie wiem, jakiej idpowiedzi oczekujesz?
Chyba chciała nam nawciskać, ze jesteśmy brzydkie i grube a nasze życie jest do niczego :)
moze. A moze chciala sie tylko wygadac. W kazdym razie watek dosc niedojrzaly i wlasciwie bezsensowny. Autorka wie co ma robic i nie ma sensu o cokolwiek pytac

zweryfikowana
Posty: 427
Ostrzeżenia: 1/5

facet i dziecko

21 sty 2015 - 14:32:46

Powiedz wprost , niech wie i nie niszcz facetowi życia.

facet i dziecko

21 sty 2015 - 14:37:34

a przepraszam bardzo po czym stwierdzasz ,że niszczę komuś życie

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

facet i dziecko

21 sty 2015 - 14:41:03

Cytat
ty_mnie_ja_ciebie
a przepraszam bardzo po czym stwierdzasz ,że niszczę komuś życie
kobieto, uspokuj sie. Zakladasz bezsensowny watek a pozniej skaczesz. To juz zaczyna denerwowac. Odejdziesz a facet poczuje sie swietnie. Bo zmienilas zdanie. Przeciez to oczywiste. Teraz znim niby jestes ale wiesz ze nie bedzie i to jest ok? On nie wie, ze jego nadzieje sa marne i ze to bez sensu i ty jestes ok?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-21 14:44 przez roksolana83.

zweryfikowana
Posty: 454
Ostrzeżenia: 2/5

facet i dziecko

21 sty 2015 - 14:44:00

Dramatyzujesz strasznie. Rzeczywiście lepiej żebyś dzieci nie miała, bo sama jesteś strasznie dziecinna jeszcze i masz mocno ograniczone spojrzenie na pewne sprawy. Powiedz mu, że Wasze cele życiowe się rozmijają i to koniec, skoro to dla Ciebie taki wielki problem.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-21 14:45 przez antee.

facet i dziecko

21 sty 2015 - 14:44:41

Nie rozumiem takich kobiet jak ty ,dziecko to najwspanialsza wydarzenie dla każdej matki , kiedy bobas sie pojawia zmieniają sie wtedy priorytety , takie poglądy jak 'brzydkie ciało znika '

facet i dziecko

21 sty 2015 - 14:47:31

mam tyle lat co Ty i mysl o dziecku oddalam i oddalam, mój już prawie mąż chce dziecka, ja tez, ale nie teraz, moze za 3 lata, jak do tego dorosne, nic na sile.
Teraz tak mówisz, za rok, 2, 3 możne zmiesz zdanie, zycie jest przewrotne.

Cytat
ty_mnie_ja_ciebie
a przepraszam bardzo po czym stwierdzasz ,że niszczę komuś życie

A nie, skoro on chce mieć dziecko a Ty nie? Chyba też na tym życie troch epolega, na pozostawieniu czegoś po sobie. Oboje tracicie czas. Ty na przekonywaniu go i odwrotnie. Odejdz, znajdz lekkoducha, który nie chce dzieci, a on znajdzie sobie kobietę, będzie mial syna i dom. W koncu oboje bedziecie nieszczęśliwi.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-21 14:49 przez nurhia.

facet i dziecko

21 sty 2015 - 14:55:50

Najbardziej rozśmieszyło mnie to zniszczone ciało po ciąży. Autorka yśli, że nigdy się nie zestarzeje. Jeśli uda jej się dożyc sędziwego wieku i oceni, że ciało ma do d.....y to się zabije i już.

facet i dziecko

21 sty 2015 - 15:57:13

Musicie się rozstać, bo nie da się takiego zwiazku utrzymać, to bardzo poważny problem.
Nie wiem czy zmienisz zdanie, czy nie. ale dzieci to nie tylko smierdzące pieluchy, przez jakies moze 3 lata i zniszczone ciało, bo i tego mozna uniknąć.
Ale teraz chyba taka moda, na udowadnianie własnej niezależności, jakby to kogoś obchodziło. Taka agresja bije z tych postów, jakbym słuchała nastolatki.

Albo adoptujcie sobie 5 letnie i nie zniszczysz ciała i nie bedzie pieluch XD Albo 16 latka wtedy i wychodzic bedziesz mogła sama.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-21 16:01 przez truskawka_ang.

facet i dziecko

21 sty 2015 - 16:20:34

heh ale glupie myslenie :) ja jestem w 14 tyg ciązy i nie widze w tym żadnej męki :) mdłosci mialam do 8 tyg :) a teraz czuje sie jak bym na nowo ożyla ; ) marzyłam o dziecku, walczyłam o nie rok czasu az sie udało i bede je kochac najmocniej na świecie :) Nic tak nie dodaje skrzydeł jak widok na usg mojego dziecka, które wierci sie , macha rączkami i zyje ;)

a jesli chodzi o twojego faceta, to wyobraź sobie ze czasami faceci maja wiekszy instynkt macierzynski od kobiet ; ) moj facet jak byl ze mna na usg, popłakał sie jak dziecko, pozniej całą noc opowiadał jak te dziecko sie ruszało na usg, az wkońcu wypił troche i sie uspał z wrażenia. Wiec naprawde , rozejdz sie z nim i niech znajdzie sobie kobiete co da mu dziecko. Taki związek bedzie szczesliwszy niz wasz....

zapomniałam napisac cos o ciele: na moich biodrach i udach pojawiły sie pierwsze rozstepy. I co z tego? nawet kremy nie pomogly ani masaże. Poza tym wątpie zebym kiedy kolwiek publicznie świeciła tyłkiem... nie wspominam o plaży bo tam nie takie rzeczy człowiek widział...haha rozstępy przy tym to nic sun miss polski nigdy nie bylam i nie bede, wiec nie przejmuje sie. najwazniejsze ze moj facet mnie taką akceptuje.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-21 16:24 przez kla20.

facet i dziecko

21 sty 2015 - 16:28:02

Cytat
kla20
heh ale glupie myslenie :) ja jestem w 14 tyg ciązy i nie widze w tym żadnej męki :) mdłosci mialam do 8 tyg :) a teraz czuje sie jak bym na nowo ożyla ; ) marzyłam o dziecku, walczyłam o nie rok czasu az sie udało i bede je kochac najmocniej na świecie :) Nic tak nie dodaje skrzydeł jak widok na usg mojego dziecka, które wierci sie , macha rączkami i zyje ;)

a jesli chodzi o twojego faceta, to wyobraź sobie ze czasami faceci maja wiekszy instynkt macierzynski od kobiet ; ) moj facet jak byl ze mna na usg, popłakał sie jak dziecko, pozniej całą noc opowiadał jak te dziecko sie ruszało na usg, az wkońcu wypił troche i sie uspał z wrażenia. Wiec naprawde , rozejdz sie z nim i niech znajdzie sobie kobiete co da mu dziecko. Taki związek bedzie szczesliwszy niz wasz....

zapomniałam napisac cos o ciele: na moich biodrach i udach pojawiły sie pierwsze rozstepy. I co z tego? nawet kremy nie pomogly ani masaże. Poza tym wątpie zebym kiedy kolwiek publicznie świeciła tyłkiem... nie wspominam o plaży bo tam nie takie rzeczy człowiek widział...haha rozstępy przy tym to nic sun miss polski nigdy nie bylam i nie bede, wiec nie przejmuje sie. najwazniejsze ze moj facet mnie taką akceptuje.
a próbowalas mustele na rozstepy?

facet i dziecko

21 sty 2015 - 17:14:56

czytam te wszystkie twoje bzdury co wypisujesz na temat dzieci i wyglądu oraz faceta.
Zejdz na ziemię otrząśnij się bo widzę że ty sama wogóle nie wiesz co piszesz i po co to piszesz.
Jeśli nie podoba ci życie z dzieckiem to daj spokój jemu a nie ( on chce ja nie chce ) zachowujesz się jak małolata która nie wie jakie kokardy załozyć do warkoczy.

facet i dziecko

21 sty 2015 - 19:00:42

a jeszcze tak mnie zastanowiło, jakie masz plany życiowe autorko że macierzyństwo nie idzie z nimi w parze? w czym tak posiadanie dzieci bardzo przeszkadza?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-21 19:02 przez olecka27.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki prezent dla chłopaka w rocznicę ?