Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dla mnie odszedł od żony.

20 mar 2018 - 07:00:40

a moj komentarz jest taki :D



Dla mnie odszedł od żony.

20 mar 2018 - 08:02:04

Cytat
agata74
a moj komentarz jest taki :D
no dokładnie tak jest .
Młodzi ludzie nie potrafią isc na kompromis , małżeństwa się rozpadają.
Sztuką jest żyć w zwiazku tyle lat , a niestety jest jak jest .

Dla mnie odszedł od żony.

20 mar 2018 - 08:19:09

Ja jestem zdania, że jest tylu wolnych mężczyzn, że nie trzeba się brać za żonatych. ;) Dla mnie takie kobiety nie mają w ogóle do siebie szacunku. Po za tym nie myślą o tym jak wiele osób cierpi przez ich postępowanie.

Dla mnie odszedł od żony.

20 mar 2018 - 08:49:30

Ludzie niestety pogubili się w dzisiejszym świecie...

Dla mnie odszedł od żony.

20 mar 2018 - 10:03:13

dajcie spokój, słabo być tą drugą jeśli facet ma żonę ale bez przesady. Ludzie czasami biora śluby jako bardzo młode osoby, z czasem dorastają, zmieniają się, przestają dogadywać itd. Owszem, warto próbować ratować związki ale nie za wszelką cenę.

Dla mnie odszedł od żony.

20 mar 2018 - 10:10:51

u mnie byla sytuacja ze zle sie dzialo w moim malzenstwie, u mojego przyjaciela tez. Zblizylismy sie do siebie, kazde dostalo od drugiego to czego nie mialo w malzenstwie i byla miloscv....On sie rozwiodl, ja tez, jestesmy szczesliwym malzenstwem od paru lat...wiec nie zawsze to jest tak ze tylko sex. Czasami tak poprostu bywa.

czyli rozumiem,ze skoro nie interesuje was uzywany towar, wasi mezowie nie mieli przed wami innych kobiet? bylyscie ich pierwszymi partnerkami sexualnymi- wowczas facet jest nie uzywany :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-03-20 10:22 przez weronka_m.

Dla mnie odszedł od żony.

20 mar 2018 - 18:57:37

Cytat
weronka_m
u mnie byla sytuacja ze zle sie dzialo w moim malzenstwie, u mojego przyjaciela tez. Zblizylismy sie do siebie, kazde dostalo od drugiego to czego nie mialo w malzenstwie i byla miloscv....On sie rozwiodl, ja tez, jestesmy szczesliwym malzenstwem od paru lat...wiec nie zawsze to jest tak ze tylko sex. Czasami tak poprostu bywa.

czyli rozumiem,ze skoro nie interesuje was uzywany towar, wasi mezowie nie mieli przed wami innych kobiet? bylyscie ich pierwszymi partnerkami sexualnymi- wowczas facet jest nie uzywany :)
bo jak sie nie ma w domu to sie szuka poza domem i to dotyczy kazdej sfery zycia. Ale jest tez cos takiego jak komunikacja i bez niej ani rusz w zwiazku. nie od dzis wiadomo ze wspolne przezycia zblizaja dobrze jest jak to ujełas nie tylko sex. Sa tez paradoksy zyciowe i tak np. kobieta ma złe nastawienie do zwiazków z facetami oraz facet o nastawieniu pozytywnym I w takim przypadku kobieta zawsze bedzie krzywdzona ale ten sam facet w zwiazku z inna kobieta o innym nastawieniu bedzie tworzyc harmonijny zwiazek. Czesto łaczymy sie w pary bo musimy spłacac sobie karme i to juz powoduje zawirowania. Sa kobiety które zawsze przyciagaja chamów i facetów którzy sie nad nimi znecaja i mimo kolejnych takich zwiazków znów wchodza w takie chore relacje. człowiek jest bardziej skomplikowana istota niz nam sie wydaje ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co kupic chlopakowi na urodziny ?