Obecnie rozmawiamy o:

obraz na płótnie

gorący temat

Sypialnia tapeta

48 minut temu

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Wakacje w Hiszpanii.

dzisiaj o 14:37

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dla mnie odszedł od żony.

07 gru 2014 - 20:51:40

Dla mnie kobiety które odbijają innej kobiecie meza sa poniżej jakiego kolwiek poziomu i nie należy się im szacunek. Nie wiem jak można być kimś kto zabiera innej kobiecie meza a dzieciom ojca...

Dla mnie odszedł od żony.

07 gru 2014 - 20:52:35

Cytat
Kochanka87
truskawka, jesteś tak silną i niezależną kobietą, czy tylko tak się kreujesz ?

Pomyslmy, czy potrafiłabym sypiać z facetem, który moczy we mnie a potem w innej, na domiar swojej żonie. Nie. I nie lubie słabych ludzi.

A już tym bardziej podrzędnych kokietek, które rozbijają małżeństwa, a potem tłumaczą sobie, że i tak by się rozpadło.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-07 20:54 przez truskawka_ang.

Dla mnie odszedł od żony.

07 gru 2014 - 20:56:43

podrzędna kokietka myślę to taka, która jest, ale nie na tyle ważna by rozbić małżeństwo, jak rozbija to chyba jednak ktoś więcej ;P

A szczerze podziwiam Twoją siłę.

Dla mnie odszedł od żony.

07 gru 2014 - 21:02:45

Cytat
Kochanka87
podrzędna kokietka myślę to taka, która jest, ale nie na tyle ważna by rozbić małżeństwo, jak rozbija to chyba jednak ktoś więcej ;P

A szczerze podziwiam Twoją siłę.

Ale nie rozumiem szukasz siły, żeby skoczyc ten zwiazek, czy poradzic sobie z krytyką?
Silny może być kazdy, musi tylko chciec i brac pod uwagę dobro przede wszytskim swoje i swojej rodziny. I wiedzieć do jakiego momentu człowiek powinien być miły, aby nie zostac wykorzystanym.

A jeśli jestes szczesliwa z tym facetem, to trzeba wypiąć się na innych.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-07 21:05 przez truskawka_ang.

Dla mnie odszedł od żony.

07 gru 2014 - 21:07:57

ja jestem sama, tylko jest facet w moim życiu, dla którego pewnie odeszłabym od każdego. Ale On jest niedostępny. Dużo rozmawiamy, czasem flirtujemy, ale ja wiem, że nigdy nie będzie mój bo ma rodzinę.

A siła nie związana z tą sytuacją, siła życiowa. Po prostu doszłam do tego, że łatwo mnie złamać, nie jestem silna.

Dla mnie odszedł od żony.

07 gru 2014 - 21:09:32

Nie mam takich doświadczeń, choć mało brakowało. Nie znam całej sytuacji, nie chcę oceniać. Ale każdy ma swoją głowę, nawet ten facet, który odchodzi od żony, każdy decyduje za siebie.
Jeśli odszedł od żony, to znaczy, że jesteś dla niego ważna - to musiał być koszmar dla wszystkich, ale czasem takie sytuacje się zdarzają.

Cytat
Kochanka87
ja jestem sama, tylko jest facet w moim życiu, dla którego pewnie odeszłabym od każdego. Ale On jest niedostępny. Dużo rozmawiamy, czasem flirtujemy, ale ja wiem, że nigdy nie będzie mój bo ma rodzinę.

A siła nie związana z tą sytuacją, siła życiowa. Po prostu doszłam do tego, że łatwo mnie złamać, nie jestem silna.

Aha, to Ty dopiero byś chciała, żeby odszedł? To słabo, to się rzadko zdarza.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-07 21:12 przez pinka_rozkminka.

Dla mnie odszedł od żony.

07 gru 2014 - 21:14:20

nie, bo nie spotykalabym sie z zonatym facetem

Dla mnie odszedł od żony.

07 gru 2014 - 21:14:53

nie chciałabym żeby odszedł od żony. Chciałabym, żeby nigdy jej nie było, a żebym to ja była Jego żoną :P

Dla mnie odszedł od żony.

07 gru 2014 - 21:18:58

Cytat
Kochanka87
nie chciałabym żeby odszedł od żony. Chciałabym, żeby nigdy jej nie było, a żebym to ja była Jego żoną :P

a on też by chciał? Czy tak sobie fantazjujesz w niedzielny wieczór?

Dla mnie odszedł od żony.

07 gru 2014 - 21:19:14

Cytat
zambezi
nie, bo nie spotykalabym sie z zonatym facetem

ja niby też nie. Kiedy nasza historia się zaczęła nie miał żony, ale to było 11 lat temu. Teraz ją ma, a nadal coś nas do siebie ciągnie. Ożenił się w czasie, gdy nie mieliśmy ze sobą kontaktu (przez 5 lat).

Gdybym poznała faceta, który ma żonę, nie spojrzała bym na Niego. A do Niego uczucie się zrodziło zanim żonę posiadał, a los niestety tak się potoczył, że przez 5 lat dla siebie nie istnieliśmy.

Cytat
nicolenkaa
Cytat
Kochanka87
nie chciałabym żeby odszedł od żony. Chciałabym, żeby nigdy jej nie było, a żebym to ja była Jego żoną :P

a on też by chciał? Czy tak sobie fantazjujesz w niedzielny wieczór?

chyba fantazjuję :)
gdybym pozwoliła mu wejść w moje życie gdy tego chciał pewnie bym była Jego żoną, ale Go wtedy odrzuciłam i pojawiła się Ona.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-07 21:20 przez Kochanka87.

Dla mnie odszedł od żony.

07 gru 2014 - 21:31:52

można sypiać z żonatymi, ale jest to czysty układ.

Dla mnie odszedł od żony.

07 gru 2014 - 21:34:44

Ciężko stwierdzić. Ja jako żona nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, ale jedno jest pewne, że czegoś komuś w związku brakuje jeśli idzie do innej/innego. Ale teraz takich sytuacji na potęgę dookoła.Pytanie dlaczego?

zweryfikowana
Posty: 82
Ostrzeżenia: 1/5

Dla mnie odszedł od żony.

07 gru 2014 - 21:36:01

publicznie bym kamienowała kobiety spotykające sie z żonatymi facetami !!!!

Dla mnie odszedł od żony.

07 gru 2014 - 21:37:57

Nigdy nie byłam w takiej sytuacji, ale również sobie tego nie wyobrażam.
Wydaje mi się, że skoro mógłby odejść od żony dla innej,to od tej innej dla jeszcze nowszej również i tak w kółko.

Dla mnie odszedł od żony.

07 gru 2014 - 21:39:06

Cytat
nemo2006
publicznie bym kamienowała kobiety spotykające sie z żonatymi facetami !!!!

a faceta?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Związek z obcokrajowcem ...