Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dla mnie odszedł od żony.

07 gru 2014 - 20:16:23

Czy któraś z was ma takie doświadczenia? Czy mężczyzna odszedł od żony dla was ??

Dla mnie odszedł od żony.

07 gru 2014 - 20:18:08

nie. Czysto hipotetycznie nie widzę w moim życiu takiej sytuacji - nie spotykałabym się z żonatym facetem.

Dla mnie odszedł od żony.

07 gru 2014 - 20:19:14

Niejeden by rzucił żonę dla mnie :)

Dla mnie odszedł od żony.

07 gru 2014 - 20:19:53

paulinawszpilach jesteś mistrzem :)

Dla mnie odszedł od żony.

07 gru 2014 - 20:23:19

Wydaje mi sie ze takie sytuacje koncza sie najczesciej tak, ze facet od zony nie odchodzi i mami tekstami, ze napewno to zrobi, a to nie konczaca sie historia. Badz ewentualnie odejdzie po to by potem i tak tego zalowac.

Dla mnie odszedł od żony.

07 gru 2014 - 20:24:56

Moja koleżanka ze studiów odbiła faceta innej. Została znienawidzona przez całą jego rodzinę, ale widzę, że jednak wziął rozwód i się z nią ożenił. Ja bym się chyba najbardziej bała tego, że skoro zostawił w ten sposób jedną to później nie będzie miał skrupułów, żeby zostawić następną.

Dla mnie odszedł od żony.

07 gru 2014 - 20:26:25

no, ale tak sobie myślę, że małżeństwa rozpadają się bez pomocy osób trzecich. Więc skoro ludzie się rozwodzą i są szczęśliwsi to czemu, gdy dochodzi kochanka/kochanek ogólne przeświadczenie jest, że albo małżeństwo się nie rozpadnie albo jeśli się rozpadnie to facet będzie nieszczęśliwy.

Cytat
buszujaca_w_makach
Moja koleżanka ze studiów odbiła faceta innej. Została znienawidzona przez całą jego rodzinę, ale widzę, że jednak wziął rozwód i się z nią ożenił. Ja bym się chyba najbardziej bała tego, że skoro zostawił w ten sposób jedną to później nie będzie miał skrupułów, żeby zostawić następną.

może i tak, a może to właśnie ta druga połówka....a może dalej będzie szukał.... kto wie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-07 20:27 przez Kochanka87.

Dla mnie odszedł od żony.

07 gru 2014 - 20:31:44

nie, po co? tu pobzyka, tam pobzyka i życie jak w madrycie.

Dla mnie odszedł od żony.

07 gru 2014 - 20:36:55

No jest sie czym chwalić, w kazdy razie ja nie chciałąbym faceta, który zdradza, odszedł od zony to odejdzie od Ciebie, gdy pojawi się lepsza lub młodsza.

Dla mnie odszedł od żony.

07 gru 2014 - 20:38:04

Cytat
Kochanka87
Czy któraś z was ma takie doświadczenia? Czy mężczyzna odszedł od żony dla was ??
Sądzę, że tutaj mamy jednak przewagę użytkowniczek, które posiadają odrobinę godności osobistej i nie bawią się używanymi zabawkami innych dziewczynek :p

Dla mnie odszedł od żony.

07 gru 2014 - 20:38:19

różne są sytuacje w życiu, chyba każdy w swoim życiu zrobił coś z czego nie był za specjalnie dumny, a już nie mówiąc o chwaleniu się.

Dla mnie odszedł od żony.

07 gru 2014 - 20:39:13

Cytat
Kochanka87
no, ale tak sobie myślę, że małżeństwa rozpadają się bez pomocy osób trzecich. Więc skoro ludzie się rozwodzą i są szczęśliwsi to czemu, gdy dochodzi kochanka/kochanek ogólne przeświadczenie jest, że albo małżeństwo się nie rozpadnie albo jeśli się rozpadnie to facet będzie nieszczęśliwy.

Po 1 w zwiazku, w który ludzie są ze sobą szczeliwi nie ma miejsca dla kochanki, czy kochanka. Zbyt pochopnie ludzie biorą ślub.

Oto przykład, faceta, który ożenił się a potem poszedł w długą, bo mu przestało pasować.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-07 20:39 przez truskawka_ang.

Dla mnie odszedł od żony.

07 gru 2014 - 20:39:52

Cytat
Crewedka
Cytat
Kochanka87
Czy któraś z was ma takie doświadczenia? Czy mężczyzna odszedł od żony dla was ??
Sądzę, że tutaj mamy jednak przewagę użytkowniczek, które posiadają odrobinę godności osobistej i nie bawią się używanymi zabawkami innych dziewczynek :p

zwłaszcza tej internetowej, podkoloryzowanej, posiadają idealne związki, małżeństwa, dobrze płatne prace...a tylko od czasu do czasu pojawia się związek o "niedobrym mężczyźnie".

Dla mnie odszedł od żony.

07 gru 2014 - 20:42:19

No to się wszyscy fajnie bawiliśmy, a tak hipotetycznie co z nim zamierzasz zrobic?
Ja tak za kare kazałabym mu spadać.

Dla mnie odszedł od żony.

07 gru 2014 - 20:44:09

truskawka, jesteś tak silną i niezależną kobietą, czy tylko tak się kreujesz ?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Związek z obcokrajowcem ...