Obecnie rozmawiamy o:

zalety diety pudełkowej

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pomocy !!!!

21 sie 2009 - 17:01:33

Czesc.Chłopak ze mna zerwał około 2 miesiące temu.Chcial żebym nie pisala do nieg zeby nie dzwoniła on się nie odzywał az kilka dni temu napisał sms ze chce znowu byc ze mna :) Ale ja boje sie mu zaufać.Co zrobić ????

zweryfikowana
Posty: 1.164
Ostrzeżenia: 2/5

Pomocy !!!!

21 sie 2009 - 17:03:53

olej go!! nie masz pewności, że nie pobędzie z Tobą może miesiąc, dwa i znowu zostawi. ale zależy też jaki był powód rozstania?

Pomocy !!!!

21 sie 2009 - 17:04:25

daj sobie z nim spokoj pokorzystal sobie przez ten czas co nie byliscie razem zrozumial co stracil i teraz mysli ze przylecisz do niego szczesliwa ze on che znow z toba byc....... glupota. Dziewczyno znajdz nowego :)

Pomocy !!!!

21 sie 2009 - 17:05:08

zalezy co do niego czujesz...

Pomocy !!!!

21 sie 2009 - 17:05:18

Olej Go tak samo, jak On Ciebie!

Pomocy !!!!

21 sie 2009 - 17:06:28

jak mu pokażesz że wrócisz to takie numerki ci bedzie wykręcał jak tylko bedzie miał na to ochote!!!!!!no bo bedzie wiedział że jak mu sie zachce twojego towarzystwa to smska póści i ty już bedziesz.olej go

Pomocy !!!!

21 sie 2009 - 17:07:57

Miec go gleboko w powazaniu !
Cwaniak mysli, ze na pstryknieciem palcem Cie ma ??
Zrobisz jak uwazasz, ale jesli wrocisz do niego, to bedziesz jeszcze mocniej cierpiala niz za pierwszym razem - ja Ci to gwarantuje ;]

Pomocy !!!!

21 sie 2009 - 17:10:46

nie zasluguje na to !

Pomocy !!!!

21 sie 2009 - 17:14:52

Treść posta została usunięta automatycznie

Pomocy !!!!

21 sie 2009 - 17:15:22

zerwal ze mna to bylo ze napisal mi sms ze zrywa ze mna dlatego ze nie ma czasu a za 3 dni juz mial nowa dziewczyne a jak z nim pisalam to ze mam wykasowac numer ze bedzie latwiej zapomniec itd itd a wczoraj pisze ze chce znów ze mna byc

Pomocy !!!!

21 sie 2009 - 17:17:19

niee.
skoro On miał Ciebie gdzieś.
to teraz Ty miej jego gdzieś!

Pomocy !!!!

21 sie 2009 - 17:18:22

no popierwsze ja juz nie umiem mu zaufac jak przettem

Pomocy !!!!

21 sie 2009 - 17:23:01

No prosze cie dziewczyno chlopak zrywa ,za chwile bawi sie nową panną a jak mu sie znudziła to leci do ciebie?!A pogoń go w diabły. Jak raz sprezentował ci takiego kwiatka to zrobi to po raz kolejny. Twoje mięszane uczucia są zrozumiale jeśli cos do niego czułaś ale bądź realistką, chlopak raczej wart świeczki nie jest.(rozstał się z toba bo ponoć nie maiał czasu a za chwile latał z inną-coś mu mówienie prawdy szwankuje)Pozdrawiam

zweryfikowana
Posty: 823
Ostrzeżenia: 2/5

Pomocy !!!!

21 sie 2009 - 17:24:03

odpisz mu ze szkoda Ci czasu na papranie sie w czyms co juz bylo i dwa razy do tej samej rzekinie wchodzisz bo nie warto heh jakby mu zalezalo nie napisalby tego w smsie pewnie doskwiera mu brak kobiety:D skoro tamtej juz nie ma ...

Pomocy !!!!

21 sie 2009 - 17:24:49

heh jak mial juz inna panienke to olej go.. kiedys bylam w takiej sytuacji ze mnie chlopak zostawil po roku zwiazku ale mu wybaczylam.. a pozniej drugi raz i tez wrocilam do niego bo prosil mnie...ogolnie mial problemy ze soba i nie wiedzial czego chce... i teraz juz od 2 lat jestesmy coraz bardziej szczesliwi.. za niedlugo stuknie nam 3 latka.. ale jakby zerwal ze mna i mial inna panne a pozniej by chcial wrocic.. oooo nie.....

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Piosenka dla ukochanej/ukochanego.