Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nuda w małżeństwie !!!

08 lis 2014 - 21:45:42

Mamy z mężem czwórkę dzieci (Marcin 19, Kacper 9, Filip 5 i Julia 1). Małżeństwem jesteśmy ponad 15 lat i od narodzin naszej córki w związku zaczęło powiewć nudą. Dawniej jeździliśmy na romantyczne weekendy, randki jednak ostnio mąż przestał mnie zapraszać. Rozmawiałam z nim o tym, ale twierdzi, że wszystko jest w porządku. Jako, że nie mamy jakiś wymagających czasu prac to siedzimy razem i jedyną rzeczą, o której rozmawiamy są dzieci. Oboje tego nigdy nie chcieliśmy... Kiedyś próbowałam zorganizować romantycny wieczór, to mąż stwierdził, że jest zmęczony po pracy i poszedł spać. Nigdy tak nie mówił, ponieważ pracuje jako nauczyciel angielskiego i co najwyżej udziela korepetycji a sam zawsze powtrzał, że się w ogóle nie męczy. Ja pracuje w redakcji i dawniech chodziliśmy razem na imprezy z prcy, jednak ostatnio zaczął wysyłać mnie samą... Wielokrotnie z nim już o tym rozmawiałam... Mam już dość, proszę o pomoc.

Nuda w małżeństwie !!!

08 lis 2014 - 21:59:07

To przykre ;/ a moze ma kogos?:(

Nuda w małżeństwie !!!

08 lis 2014 - 22:06:42

Zacznij wychodzić z koleżankami a dzieciaki zostawiaj z nim :) może się ocknie?

Nuda w małżeństwie !!!

08 lis 2014 - 22:10:15

W fizyce nazywa się to zmęczenie materiału. Po 15-tu latach w wyniku cyklicznych obciążeń dochodzi do osłabienia materiału, który statycznie wytrzymał by znacznie większe obciążenie - niestety może dojść do przełomu i załamania się konstrukcji jaką jest małżeństwo. Do celów obliczeniowych można się posłużyć procedurą Wöhlera, która jednak nie daje gwarancji oceny ewolucji procesu rozwoju uszkodzenia małżeństwa.
A mówiąc po ludzku proponuję przeczekać trudny okres, przenieść zainteresowania w inną stronę, może się poprawi niedługo, czego życzę z całego serca.

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Nuda w małżeństwie !!!

08 lis 2014 - 22:12:23

A to z obawy,że kolejna romantyczna kolacja może zaowocować następnym potomkiem :)
Zmęczony jest, ma na kogo pracować.

Nuda w małżeństwie !!!

09 lis 2014 - 08:54:20

Nie wydaje mi się, żeby kogoś miał...
To dobry pomysł, przecież nie muszę zawsze ja po pracy siedzieć w domu, zawsze mogę gdzieś wyjść :)
W zasadzie nie pomyślałam o tym, że boi sie kolejnego dziecka... Muszę z nim o tym porozmawiać, ponieważ boje się, że możesz mieć rację. Co prawda ja po urodzeniu córki wielokrotnie powtarzałam, że nie chce mieć już dzieci, jednak faceci mają różna, głupie myśli :/

Nuda w małżeństwie !!!

09 lis 2014 - 10:45:14

czemu podałas imiona dzieci na forum? xDDD

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak Go zrozumieć??