Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

czy ja przesadzam? facet

13 paź 2014 - 16:42:57

Mój były partner był taki sam, ale on gapił się totalnie na każdą. Pierwszy raz w życiu miałam styczność z czymś takim. On jadąc samochodem, widział już dziewczynę z kilometra. A ponoć miał kiepski wzrok i musiał nosić okulary... Niezła ściema. Wiem jak Cię to boli, bo mi choć mówił, że jestem jego ideałem, to i tak mnie to ruszało kiedy byliśmy np w centrum handlowym a on ruszał głową w każdą stronę, bo przecież tyle kobiet do ogarnięcia. To już było chore. Pościągane laski z neta, na tel, na komputerze, wszędzie tylko baby, baby, baby. To było nie do wytrzymania. On tłumaczył to tak(było kilka wersji:
-w końcu jest facetem i nie będzie chodził jak koń z klapkami na oczach.
-kobiety specjalnie ubierają się w ten sposób, aby zwracać na nie uwagę.
-on nawet nie patrzy i nie wie o co mi chodzi, pewnie przypadkowo spojrzał na dziewczynę
-ja jestem chora i zakompleksiona
-wyolbrzymiam i nie mam się już o co czepiać.
Nie jestem typem zazdrośnicy, ani nie mam masy kompleksów, ale bycie z takim facetem to koszmar. Do tego tak jak Twój, lubił sobie wypić.
W końcu powiedziałam dość, bo ileż można. Wiem jak to jest być z prawdziwym mężczyzną. Mój poprzedni chłopak nigdy nie spojrzał na inną w mojej obecności.
Raczej nic z tym nie zrobisz, takiego człowieka nie da się zmienić.

czy ja przesadzam? facet

13 paź 2014 - 20:54:27

Jak dla mnie nie przesadzasz, ja wiem, ze ludzie zwracaja uwage na atrakcyjne osoby, same przeciez tez mamy oczy, no ale po co dodawac setki kobiet do obserwowanych, to dziwne i tez byłabym bardzo zła.

Cytat
mofetka00
Mój były partner był taki sam, ale on gapił się totalnie na każdą. Pierwszy raz w życiu miałam styczność z czymś takim. On jadąc samochodem, widział już dziewczynę z kilometra. A ponoć miał kiepski wzrok i musiał nosić okulary... Niezła ściema. Wiem jak Cię to boli, bo mi choć mówił, że jestem jego ideałem, to i tak mnie to ruszało kiedy byliśmy np w centrum handlowym a on ruszał głową w każdą stronę, bo przecież tyle kobiet do ogarnięcia. To już było chore. Pościągane laski z neta, na tel, na komputerze, wszędzie tylko baby, baby, baby. To było nie do wytrzymania. On tłumaczył to tak(było kilka wersji:
-w końcu jest facetem i nie będzie chodził jak koń z klapkami na oczach.
-kobiety specjalnie ubierają się w ten sposób, aby zwracać na nie uwagę.
-on nawet nie patrzy i nie wie o co mi chodzi, pewnie przypadkowo spojrzał na dziewczynę
-ja jestem chora i zakompleksiona
-wyolbrzymiam i nie mam się już o co czepiać.
Nie jestem typem zazdrośnicy, ani nie mam masy kompleksów, ale bycie z takim facetem to koszmar. Do tego tak jak Twój, lubił sobie wypić.
W końcu powiedziałam dość, bo ileż można. Wiem jak to jest być z prawdziwym mężczyzną. Mój poprzedni chłopak nigdy nie spojrzał na inną w mojej obecności.
Raczej nic z tym nie zrobisz, takiego człowieka nie da się zmienić.

To co napisałąs wyglada mi na chorobę i nie sadze aby zmienił się, ja nie mogłąbym wytrzymac z kims takim, bo sama jednak jestem zazdrosna i czasem trudno zyc z takim brzydkim uczuciem:D Chociaz ja nigdy nie miałam faceta, który miałby potrzebe sciagac zdjecia kobiec, czy zeby cwiczył kark na ulicyXD



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-13 20:56 przez truskawka_ang.

czy ja przesadzam? facet

22 wrz 2022 - 13:56:42

Nie rozumem czemu szukacie w tak intymnych sprawach pomocy na forum??


____________________________
https://www.amazonas-baby.pl/kilka-porad-jak-wypromowac-swoja-marke-na-instagramie/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zazdrosna koleżanka?