Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Jak zrobić loki?

24.02 o 23:39

Etiaxil opinie

21.07 o 15:16

Espumisan opinie

7.05 o 22:15

Aktywne użytkowniczki

czy ja przesadzam? facet

12 paź 2014 - 12:23:46

byłam z facetem kupę lat, przez ostatnie 2 wiem że spotykał się z innymi, długo mi to zajęło ale w końcu kopnęłam go w tyłek.
od kilku miesięcy mam nowego faceta, mówiłam mu tamtym, o tych zdradach itd.
ten mnie nie zdradza ale gapi się na inne dziewczyny, zwracałam mu parę razy uwagę, robi to nadal ale dyskretniej i rzadziej. Ma także konto na instagramie, obserwuje ok 500 dziewczyn/ modelek. Strasznie mnie wkurza jak dodaje następną do obserwowanych, dzisiaj znowu dodał jakąś cycatą, aż mnie trzęsie. Mówiłam że źle się z tym czuje, że czuje się gorsza bo porównuje je ze sobą. Przestał dodawać tak masowo te laski, ale nadal to robi... Wkurzyłam się kiedyś i mu powiedzialam że jak mu czegoś brakuje to niech sobie zmieni na inną ale on sie z tego śmieje i nie widzi w tym nic złego. Co wy o tym myślicie?

Jest jeszcze 1 sprawa.
On ma kolege z którym trzyma sie od dziecka. Odkąd jesteśmy razem, ten kolega notorycznie wydzwania, pisze jakie mój C ma plany na dzisiaj/ jutro/ cały k... tydzień. Często go gdzieś wyciąga i mówi przy mnie że to męski wypad. Te wypady kończą się zawsze tak samo. Jego kolega jest totalnym alkoholikiem i namawia mojego do picia. Mam już tego dość. Jak chciałam z C o tym pogadać to zaczął cynicznie mówić "przepraszam że mam kolegów". Nie mam nic do tego żeby sie spotykał ze znajomymi, ale nie dzień w dzień! Ten kolega jest o mnie strasznie zazdrosny i często próbuje mnie pomijać w rozmowie czy zwraca się do C "kochanie" itp!!! chce mnie wkurzyć, ja jednak próbuje nie reagować.

czy ja przesadazm?????????????

czy ja przesadzam? facet

12 paź 2014 - 12:28:46

Ja bym z takim nie była bo bym nie zniosła czegoś takiego... i jestem nie ufna. Poza tym dla mnie to byłoby poniżające. Dzięki Ci Boże że mój chłopak taki nie jest ;)

czy ja przesadzam? facet

12 paź 2014 - 12:44:58

ktos jeszcze się wypowie?

czy ja przesadzam? facet

12 paź 2014 - 12:45:47

Moim zdaniem wcale nie przesadzasz. Jak on Cię traktuje.. Tak nie może być. a ten kolega wcześniej czy później wciągnie go w picie. Wiem, że to trudne, ale uciekaj póki możesz, może zobaczy co stracił i pójdzie po rozum do głowy, ale w to akurat wątpie..

czy ja przesadzam? facet

12 paź 2014 - 12:48:21

Ja tez bym sobie dala spokoj...mialam tak samo i nieprzetrwal ten zwiazek

czy ja przesadzam? facet

12 paź 2014 - 12:51:07

Daj ultimatum.

czy ja przesadzam? facet

12 paź 2014 - 12:52:33

mój też się wypala, dość szybko...
a co do tego wciągnięcia w picie to już ten jego kolega to zrobił, ten koleś jest obleśny, ciągle ma czerwoną twarz, wstyd mi z nim wychodzić, a wszędzie go zabieramy, nawet na wakacje :P
on pije nawet w pracy ciągle ma przy sobie te małe buteleczki z wódką...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-12 12:53 przez missgrimes.

czy ja przesadzam? facet

12 paź 2014 - 12:56:55

Cytat
missgrimes
mój też się wypala, dość szybko...
a co do tego wciągnięcia w picie to już ten jego kolega to zrobił, ten koleś jest obleśny, ciągle ma czerwoną twarz, wstyd mi z nim wychodzić, a wszędzie go zabieramy, nawet na wakacje :P
on pije nawet w pracy ciągle ma przy sobie te małe buteleczki z wódką...


typowy alkon...

nawet na wakacje? współczuję... gdzie Ty dziewczyno masz rozum ?

czy ja przesadzam? facet

12 paź 2014 - 12:58:02

myślę, że prowo.

czy ja przesadzam? facet

12 paź 2014 - 13:00:29

W sumie to nie wiem... Facet to facet. Lubi patrzeć na kobiety. Raczej z niego tego nie wyplenisz. To, że doda jakąś modelkę do 'obserwowanych' to znaczy, że mu się nie podobasz czy jak? Może jesteś mało dowartościowaną osobą, nie wiem... W tej kwestii wrzuciłabym bardziej na luz ;) A druga sprawa jest przykra. Jednak koledzy już tacy są. Gdy najlepszy kumpel znajduję dziewczynę, robią wszystko, aby go jakoś przy sobie zatrzymać ;)

czy ja przesadzam? facet

12 paź 2014 - 13:01:43

że to prowokacja? mój wątek? a co w nim prowokującego?

czy ja przesadzam? facet

12 paź 2014 - 13:02:09

Cytat
missgrimes
mój też się wypala, dość szybko...
a co do tego wciągnięcia w picie to już ten jego kolega to zrobił, ten koleś jest obleśny, ciągle ma czerwoną twarz, wstyd mi z nim wychodzić, a wszędzie go zabieramy, nawet na wakacje :P
on pije nawet w pracy ciągle ma przy sobie te małe buteleczki z wódką...


To tymbardziej uciekaj. Jak zacznie pić to dopiero zacznie się piekło. Nie jest Ciebie wart. Widać , że na cycate modelki może sobie tylko popatrzeć bo nie są w jego zasięgu, a Ciebie ma za jakiś ich "zamiennik", jesteś bo jesteś taka "dekoracja" przy nim, bo prawdziwym jego życiowym partnerem jest kolega od wódeczki. NIe porównuj się z tymi laskami ze zdjęć, bo tylko dasz mu do zrozumienia, że masz niskie poczucie własnej wartośći. Ceń siebie, a on nie jest Ciebie wart. Znajdzie się lepszy, który Ciebie doceni



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-12 13:03 przez rybka3.

czy ja przesadzam? facet

12 paź 2014 - 13:05:18

kolega ma 30 lat i nie ma dziewczyny, powinien sobie zdawać sprawę że w tym wieku ludzie zakładają związki, tworzą rodziny a on zachowuje się jak zazdrosne dziecko i posuwa się nawet do teGO że mówi kochanie do mojego faceta, mówi przy nim do mnie że on go bardziej lubi niż ja, że go uwielbia, zmiękcza jego imię...

masakra

kolega ma 30 lat i nie ma dziewczyny, powinien sobie zdawać sprawę że w tym wieku ludzie zakładają związki, tworzą rodziny a on zachowuje się jak zazdrosne dziecko i posuwa się nawet do teGO że mówi kochanie do mojego faceta, mówi przy nim do mnie że on go bardziej lubi niż ja, że go uwielbia, zmiękcza jego imię...

masakra



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-12 13:05 przez missgrimes.

czy ja przesadzam? facet

12 paź 2014 - 13:11:53

Fajnego masz faceta.nie dosc ze nie liczy sie z twoimi prosbami to ma super kumpla ktory zapewne sie w nim kocha :-) olej to towarzystwo.

czy ja przesadzam? facet

13 paź 2014 - 16:22:18

łatwo powiedzieć żeby zostawić kogoś z kim się jest, kogo sie kocha

łatwo powiedzieć żeby zostawić kogoś z kim się jest, kogo sie kocha



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-13 16:22 przez asiafashion.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Serio przegięłam?