Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Etiaxil opinie

21.07 o 15:16

tanie ciasta przepisy

18.01 o 12:29

dieta grejpfrutowa

6.02 o 8:44

Desmoxan opinie

14.01 o 21:11

Slimtox opinie

29.01 o 13:58

Aktywne użytkowniczki

Powinnien mnie zaprosic?

01 wrz 2014 - 23:21:34

Cześć dziewczyny :) mam mały dylemat, otóż od kilku miesięcy spotykam się z chłopakiem, nie do końca zastanawiamy się do czego to zmierza, ale z pewnością traktujemy się nawzajem jako kogoś więcej niż przyjeciela ;p za miesiąc pan T wybiera się na wesele do swojego przyjaciela, pare razy już o tym wspominał, ale nigdy nawet nie zasugerował, że chciałby żebym mu towarzyszyła. dodam, że wesele odbywa się spory kawałek od miejscowości w której mieszkamy i wyjazd na takie wesele wiązałby się z noclegiem itp., dodam, że ma się ono odbyć w jego rodzinnej miejscowości i słyszałam opinie, że T być może nie chcę naciśgać mnie na takie wyjazdowe wesele i zaprosi na nie koleżankę z tamtych okolic. Uważacie, że byłoby to w porządku wobec mnie, a moje pretensje są nieuzasadnione?

Powinnien mnie zaprosic?

01 wrz 2014 - 23:24:42

nie jestescie razem, to może zabrać kogo chce.

Powinnien mnie zaprosic?

01 wrz 2014 - 23:27:26

Nie jesteście razem więc nie masz o co mieć pretensji. Poza tym skoro to w rodzinnej miejscowości to i musiałby Cie przedstawiać rodzinie

Powinnien mnie zaprosic?

01 wrz 2014 - 23:29:32

skoro jest Ci przykro to chyba wiesz dokąd z Twojej strony to zmierza. wyjaśnijcie sobie tę sytuację, będzie 'zdrowiej' :)

Powinnien mnie zaprosic?

01 wrz 2014 - 23:55:46

Cytat
justa6
nie jestescie razem, to może zabrać kogo chce.

Powinnien mnie zaprosic?

02 wrz 2014 - 18:45:57

Moim zdaniem jesli mu zależy na Tobie powinien Cię zaprosić, osobiście byłabym rozgoryczona, jeśli facet który ze mną kręci zaprosiłby sobie koleżankę. Generalnie oficjalnie ze sobą nie jesteście więc nie musi Cię zapraszać na to wesele, ale TAK POWINIEN. Jeśli Cię nie zaprosi to mu powiedz otwarcie, że sadziłaś że jestes dla niego na tyle wazna,że zaprosi Cię na to wesele. W najbliższej przyszłości oddaj ze zdwojoną siłą np. idź na impreze z innym facetem :)

Powinnien mnie zaprosic?

02 wrz 2014 - 18:50:09

To się wiąże z kosztami i z noclegiem, musiałby Cie też przedstawić rodzinie ale jako kogo?

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

Powinnien mnie zaprosic?

02 wrz 2014 - 18:50:58

Cytat
jedza88
Moim zdaniem jesli mu zależy na Tobie powinien Cię zaprosić, osobiście byłabym rozgoryczona, jeśli facet który ze mną kręci zaprosiłby sobie koleżankę. Generalnie oficjalnie ze sobą nie jesteście więc nie musi Cię zapraszać na to wesele, ale TAK POWINIEN. Jeśli Cię nie zaprosi to mu powiedz otwarcie, że sadziłaś że jestes dla niego na tyle wazna,że zaprosi Cię na to wesele. W najbliższej przyszłości oddaj ze zdwojoną siłą np. idź na impreze z innym facetem :)

Twój nick oddaje charakter Twojej wypowiedzi. Rozgoryczona? Nie są jeszcze parą. Powinien? A co to? Jest w jakiejś księdze Praw i Obowiązków? Oddaj ze zdwojoną siłą? :o przecież on jej nie robi otwarcie jakiejś przykrości. To jest moment takiej krępacji, nie są parą, więc nie ma żadnych obowiązków względem niej.
Uspokój się.

Nie odzywaj się na ten temat. Jak poczuje, że chce z Tobą iść to Cię zaprosi. Ale nie miej mu za złe, jeśli tego nie zrobi. Może jeszcze się wstydzi i dlatego ma opory. Wyluzuj, każdy jest inny, faceci też nie mają jakiś głębokich przemyśleń albo 'intuicji'.

Powinnien mnie zaprosic?

02 wrz 2014 - 19:07:00

Nie uwazam ze powinnas miec pretensje.skoro tobie na tym zalezy aby z nim isc to mu to powiedz

Powinnien mnie zaprosic?

02 wrz 2014 - 19:17:45

Cytat
Slyth
Twój nick oddaje charakter Twojej wypowiedzi. Rozgoryczona? Nie są jeszcze parą. Powinien? A co to? Jest w jakiejś księdze Praw i Obowiązków? Oddaj ze zdwojoną siłą? :o przecież on jej nie robi otwarcie jakiejś przykrości. To jest moment takiej krępacji, nie są parą, więc nie ma żadnych obowiązków względem niej.
Uspokój się.

Nie odzywaj się na ten temat. Jak poczuje, że chce z Tobą iść to Cię zaprosi. Ale nie miej mu za złe, jeśli tego nie zrobi. Może jeszcze się wstydzi i dlatego ma opory. Wyluzuj, każdy jest inny, faceci też nie mają jakiś głębokich przemyśleń albo 'intuicji'.

Hm no może masz rację, ale ja podchodzę do wszystkiego bardzo emocjonalnie i nieco egocentrycznie. Ale cóż ja taka jestem. Otwarcie mówię czego oczekuję i co mi się nie podoba. Ale ! czytając Twoją wypowiedź jestem skłonna ku temu aby zbliżyć się do niej i zrobić mały kroczek w kierunku "lepszego smaku" do całej sytuacji.

Powinnien mnie zaprosic?

02 wrz 2014 - 19:22:38

Czy powinien, czy nie - to nie ma wiekszego znaczenia, poniewaz tego nie zrobil.

Powinnien mnie zaprosic?

02 wrz 2014 - 19:24:52

powinien zaprosić, skoro nie zaprasza to albo ma jakąś bardziej "reprezentacyjną" jego zdaniem koleżankę, albo nie chce nic z Tb albo... się wstydzi, boi się, że odrzucisz zaproszenie, zależy czy jest pewny siebie czy nie

zweryfikowana
Posty: 2.093
Ostrzeżenia: 1/5

Powinnien mnie zaprosic?

02 wrz 2014 - 19:27:09

z doświadczenia wiem, że gdyby mu zależało to by zaprosił

Powinnien mnie zaprosic?

02 wrz 2014 - 19:53:28

Wszytsko fajnie, ale dlaczego po prostu nie zapytasz go z kim idzie?

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Powinnien mnie zaprosic?

02 wrz 2014 - 19:53:43

Cytat
SHmini
powinien zaprosić, skoro nie zaprasza to albo ma jakąś bardziej "reprezentacyjną" jego zdaniem koleżankę, albo nie chce nic z Tb albo... się wstydzi, boi się, że odrzucisz zaproszenie, zależy czy jest pewny siebie czy nie
... albo obawia się potraktowania was przez rodzinę jako parę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

nagie fotki