Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dobrze zrobiłam ???

20 sie 2009 - 19:29:43

bardzo mądra decyzja, obyś tylko wytrwała w swoim postanowieniu i nie dała sie omamić przeprosinami i obiecankami, NIGDY!!! ich nie dotrzyma. SZANUJ SIE!!!

Dobrze zrobiłam ???

20 sie 2009 - 19:32:31

BARDZO DOBRZE zrobiłas , jak raz cie juz uderzył, to uderzy poraz kolejny i będzie tylko coraz gorzej.

Dobrze zrobiłam ???

20 sie 2009 - 19:36:36

Treść posta została usunięta automatycznie

Dobrze zrobiłam ???

20 sie 2009 - 22:17:09

dokładnie bardzo dobrze;)

Dobrze zrobiłam ???

21 sie 2009 - 13:43:02

Dzisiaj złapał mnie na ulicy i ścisnął mi tak rękę że zostały wszystkie jego palce i powiedział mojej matce że z jakimś innym się spotykałam a ją okłamywałam chociaż to nie była prawda bo tylko z nim byłam niszczy mi całe życie .

Dobrze zrobiłam ???

21 sie 2009 - 13:46:07

Zrobilaś to co, kazda kobieta powinna w takiej sytuacji zrobic! ;]
Ahhh to jakis wariat! Popros kogos z bliskich o pomoc! mamę, tate, brata nie wiem kolegow...! niech go zalatwia! Niech go postrasza zeby sie do ciebie nie zblizal bo jeszcze ci chlopak cos zrobi...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-21 13:47 przez kaamisia.

Dobrze zrobiłam ???

21 sie 2009 - 13:49:29

Bardzo dobrze:) 3maj się:*

Dobrze zrobiłam ???

21 sie 2009 - 13:55:29

ale dupek... Bardzo dobrze zrobiłaś. Jeśli będzie próbował zaczepiać Cie na ulicy, to od razu zagroź, że zgłosisz to komu trzeba, niech sobie nie myśli



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-21 13:56 przez szuszu.

Dobrze zrobiłam ???

21 sie 2009 - 13:55:45

O matko co za idiota!!! Nie pokazuj mu że się boisz koniecznie opowiedz o tym rodzinie niech maja na Ciebie oko nie możesz byc sama!

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Dobrze zrobiłam ???

21 sie 2009 - 13:57:51

jeszcze się pytasz?

Dobrze zrobiłam ???

21 sie 2009 - 14:00:23

to była najlepsza decyzja , jaka mogłaś podjąć !!! bravo za odvagę :)

Dobrze zrobiłam ???

21 sie 2009 - 14:03:08

Zrobiłaś bardzo dobrze :). Tylko pamiętaj nie wracaj do niego!!!! moja koleżanka była ze swoim chłopakiem na początku z miłości, a później to było już zwykłe uzależnienie. Gdy mu coś w niej nie pasowało uderzył ją w twarz. Odeszła. Ale po dwóch dniach wróciła do niego. Później znów się do powtórzyło. Wyzywał ją od s*k, ku*w, dziw*k. Odchodziła tak od niego chyba z 10razy, ale ciągle wraca. Więc to już chyba nie jest miłość tylko uzależnienie.... ;/.
A jeśli uderzył Cię raz, nie zawacha się tego zrobić ponownie. Później może być już tylko gorzej...

Dobrze zrobiłam ???

21 sie 2009 - 14:08:01

TO NAJLEPSZE, CO MOGłAś ZROBIć W TEJ SYTUACJI. JESTEM PSYCHOLOGIEM WIęC WIEM, CO MóWIę. TWóJ BYłY PARTNER TO NAJPRAWDOPODOBNIEJ PRZYSZłY SPRAWCA PRZEMOCY W RODZINIE. TERAZ ZACZYNA SIę DOSYć NIEWINNIE, ALE Z CZASEM BYłOBY TYLKO GORZEJ. JEśLI MężCZYZNA UDERZY RAZ, DRUGI, TRZECI TO TO SIę NIE SKOńCZY. NIE POZWóL MU WRóCIć POD żADNYM POZOREM NAWET JAK BYś GO BARDZO KOCHAłA. żADNA MIłOść NIE JEST WARTA TAKIEJ GEHENNY PRZEZ JAKą PRZECHODZą BITE KOBIETY. ODETNIJ SIE OD NIEGO NAJBARDZIEJ JAK TO MOżLIWE. JEśLI BęDZIE SIę ODDZYWAł TO NIE NAWIąZUJ Z NIM ROZMOWY. POWIEDZ KRóTKO, żE PO PROSTU NIE CHCESZ Z NIM BYć, ALE NIE TłUMACZ MU SIę DLACZEGO, BO TO NIC NIE DA. DZIELNA JESTES. TAK TRZYMAJ!!!

Dobrze zrobiłam ???

21 sie 2009 - 14:08:09

Jeszcze sie pytasz ??
Oczywiscie, ze dobrze ! Jak Ty sobie wyobrazalas dalsze zycie z damskim bokserek ?
Jak uderzyl pierwszy raz, to nie zawacha sie zrobic tego ponownie - jestes tego idealnym przykladem.. !
I nawet nie mysl o ponownym zejsciu, bo ten zwiazek nie mialby przyszlosci !
W zyciu nie pozwolilabym na to, by facet mnie bil ! Dla takiego nie ma drugiej szansy !!

Dobrze zrobiłam ???

21 sie 2009 - 14:10:48

Bardzo dopbrze zrobiłam damski bokser jeszcze powinnaś poprosic starszego brata albo jakiegos kolege żeby mu spuścił lanie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ta pustka w mej duszy..tak bardzo mnie suszy..