Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

SPONSORING

21.06 o 11:53

calominal opinie

30.01 o 21:06

Slimtox opinie

29.01 o 13:58

Hybrydy SEMILAC opinie

7.04 o 12:10

Aktywne użytkowniczki

Wiecznie sama

10 sie 2014 - 21:05:49

Mam tego dość... ciągle jestem sama... moje życie polega na wyjściu do pracy i wróceniu do domu... jasne staram się wychodzić, zwłaszcza w weekendy ale często żal mi tego że tyle osób tworzy paczki znajomych i spędzają razem czas. Nawet w pracy nie powiem jestem bardzo lubiana ale co z tego jak przychodzi co do czego jak jest organizowana jakaś impreza to ja nigdy nie słyszę "przyjdź". Co chwilę ktoś jest w związku a ja? sama jak ten kołek. Było dwóch chłopaków w pracy kręcących się obok mnie, teraz? jeden zakręcił się obok dziewczyny która przyszła do pracy nie dawno i są parą a drugi poznał kogoś na imprezie. Nawet teraz na wesele w rodzinie nie mam kogo zaprosić więc zostanę w domu a reszta rodziny będzie się świetnie bawić. Chciałam się wyżalić : (

Wiecznie sama

10 sie 2014 - 21:09:21

Idź sama na wesele -tam może kogoś ciekawego poznasz(nie mówie nawet o facecie, ale chociaż jakąś koleżankę) ;)

Wiecznie sama

10 sie 2014 - 21:09:37

Skąd wiesz tyle o moim zyciu? ;p bo brzmi jakby ktos pisał o mnie..

Wiecznie sama

10 sie 2014 - 21:12:55

a skad jestescie? :)

Wiecznie sama

10 sie 2014 - 21:14:11

Mazowsze;)

Wiecznie sama

10 sie 2014 - 21:15:52

poznaj kogoś w internecie :)

Wiecznie sama

10 sie 2014 - 21:16:23

Iść samej nie jest mi głupio ale w mojej rodzinie to już tylko ja jestem sama :(

Wiecznie sama

10 sie 2014 - 21:18:19

Może za duzo marudzisz? Wyjdz do ludzi, zmień soje nastawienie na bardziej optymistyczne, nikt nie lubie jak ktos mu smęci.

Wiecznie sama

10 sie 2014 - 21:28:18

a czemu Ci nie wyszło z tymi kolesiami?

Wiecznie sama

10 sie 2014 - 21:30:38

Cytat
drapaczka
Iść samej nie jest mi głupio ale w mojej rodzinie to już tylko ja jestem sama :(
ja rowniez mam wesele i to w nastepna sobote.. kupilam ładna kiecke, bo dowiedzialam sie ze z rodziny pana mlodego bedzie 5 wolnych facetów, bez osob towarzyszacych. W mojej rodzinie tez kazdy idzie z kims, a ja bede wyjatkiem ;)

Wiecznie sama

10 sie 2014 - 21:31:21

Cytat
gosiaaa92
a czemu Ci nie wyszło z tymi kolesiami?
no napisała że każdy kogoś sobie znalazł...
Cytat
truskawka_ang
Może za duzo marudzisz? Wyjdz do ludzi, zmień soje nastawienie na bardziej optymistyczne, nikt nie lubie jak ktos mu smęci.
ale ona nigdzie nie napisała że marudzi czy smęci.. chyba aż tak złego nastawienia nie ma skoro jest lubiana w pracy... czasem tak jest że ktoś jest odludkiem nie z własnej woli



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-10 21:33 przez kupowanka.

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

Wiecznie sama

10 sie 2014 - 21:37:54

Wy wychodzicie z założenia, że jak ktoś pójdzie sobie na miasto czy gdzieś to pozna milion ludzi. A często do Was zagadują ludzie na środku ulicy albo gdzieś? Bo do mnie wcale, chyba że nawaleni faceci.
Poznaj kogoś w necie, to jest łatwiej, dużo osób szuka znajomych.

Wiecznie sama

10 sie 2014 - 21:38:46

no ale zanim sobie znaleźli dziewczyny interesowali sie autorka wiec troche dziwne ze oboje zmienili obiekt zainteresowania, musi byc jakas przyczyna

Wiecznie sama

10 sie 2014 - 21:42:26

Hmm.. Wiecie co dziewczyny, mam podobny problem chociaz mam tylko 21 lat.. miałam chłopaka 3 lata temu,chodzilismy ze soba rok ale nam nie wyszlo..
Moje kolezanki maja swoich chlopaków,jedna nawet juz meza..zawsze kiedy wychodziły ze swoimi gdzies na impreze wyciagały mnie z domu,niby dobrze się bawiłysmy ale ja sie czułam tak samo jak 'piate koło u wozu'...
A na portalach randkowych większosc chłopaków szuka tylko przygód,dziewczyn na jedna noc..ewemtualnie tych 'slicznotek'..
Jestem ciekawa czy istnieja na swiecie jeszcze normalni,fajni faceci,ktorzy nie zwracaja duzej uwagi na wyglad...?

Wiecznie sama

10 sie 2014 - 21:43:40

poznaj kogos w necie. ja poznałam tam swojego chłopaka - nie załuje;)
Wcześniej poznawałam róznych facetów gdzieś na imprie, w szkole ale żaden mi nie odpowiadał.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

"dziwna" teściowa