Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

chrzest zaprosić ?

13 lip 2014 - 17:28:53

hej dziewczęta :) niedługo planuje ochrzcić dziecko.Tu pojawia sie pytanie ,czy zaprosić na tą uroczystość moją przyjaciółke? Czy to raczej tylko rodzinna uroczystość.Dodam ,że ja jestem chrzestną jej dziecka no i wiadomo na jego chrztcie byłam....Mieszkamy blisko,czesto rozmawiamy itp sama nie wiem.Wyprawiam w lokalu a miejsca tez kosztują

chrzest zaprosić ?

13 lip 2014 - 17:32:16

Zapraszaj kogo chcesz

chrzest zaprosić ?

13 lip 2014 - 17:35:02

Powinni być bliscy - rodzina, przyjaciele, czyli ci, którzy rzeczywiście są w twoim życiu. Ja bym oczywiście zaprosiła.

zweryfikowana
Posty: 1.443
Ostrzeżenia: 1/5

chrzest zaprosić ?

13 lip 2014 - 17:41:54

Jeśli dobra przyjaciółka, a na to wygląda, skoro jesteś chrzestną jej dziecka, to zaprosić .

chrzest zaprosić ?

13 lip 2014 - 18:05:00

Cytat
rybka
Jeśli dobra przyjaciółka, a na to wygląda, skoro jesteś chrzestną jej dziecka, to zaprosić .

chrzest zaprosić ?

13 lip 2014 - 18:18:43

skoro jestes chrzestna jej dziecka to chociazby przez wglad na to wypadaloby zaprosic...:)

zweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

chrzest zaprosić ?

13 lip 2014 - 18:19:05

Moja przyjaciółka jest na wszystkich ważnych dla mnie "imprezach", jest członkiem rodziny (chociaż niespokrewniona), ja u niej też jestem, nawet jak są to rodzinne uroczystości. Znamy się 26 lat

chrzest zaprosić ?

18 mar 2023 - 11:58:36

Ogólnie sam chrzest jest bardzo ważną uroczystością i ja jeszcze chcę powiedzieć, że także bardzo ważną sprawą jest to aby wiedzieć dokładnie jaki prezent w takich okolicznościach kupić. Jak udało mi się ustalić to fajnie prezentuje się srebrna skarbonka https://zamowprezent.pl/prezenty-ze-srebra/skarbonki i ja jestem zdania, że to może być bardzo mądry wybór.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co byście zrobiły? dać mu szansę?