Obecnie rozmawiamy o:

Rewelacyjne okna

36 minut temu

e-papieros

godzinę temu

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

atrakcyjne przedszkole

dzisiaj o 8:55

przyjazne przedszkole

dzisiaj o 8:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co z tym swiatem?

17 cze 2014 - 12:38:36

Jest tyle zdrad i takich związków bo ludzie są nieodpowiedzialni i zbyt łatwo im przychodzą deklaracje o miłości. Niedojrzałość jest tym gorsza, że robią sobie dzieci które krzywdzą zdradzając się i rozwodzą.
Ja w ogóle mam wrażenie, że mimo postępu jesteśmy bardziej zacofani jako ludzie. Ludzie wkoło myślą tylko kategoriami zawiści, zazdrości, zła i ograniczeń i stąd się to wszystko bierze moim zdaniem. Ludzie nie chcą i nie są dla siebie mili, nie cieszą się, nie potrafią ze sobą rozmawiać i doświadczać małych radości. Rodzina się teraz nie liczy tylko wyścig szczurów i promocja głupoty.
Wszystkie te teraźniejsze problemy tkwią tylko w nastawieniu ludzi.

co z tym swiatem?

17 cze 2014 - 12:39:10

Cytat
niepewnosc123456789
Poza tym jesli majac dzieci i po kilku latach zwiazku facet jeszcze nie chce nawet zareczyn ( dla mnie to wazny gest ale jeszcze nie slub) to kiedy sie zdecyduje?
a sorry bardzo, dzieci to się same robią? czy kobieta jednak mimo wszystko decyduje się na dziecko i zamieszkanie z facetem bez ślubu? kobieta sama sobie tak życie układa, sama wstydzi się rozmawiać z facetem o życiu "żeby nie naciskać", "żeby nie spłoszyć", a potem jest płacz i lament, bo on się oświadczyć nie chce. ja mu się nie dziwie, ma wszystko to, co dostaje w pakiecie "żona" tylko w razie czego rozstać się będzie o wiele prościej.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

co z tym swiatem?

17 cze 2014 - 12:45:09

Cytat
niepewnosc123456789
Poza tym jesli majac dzieci i po kilku latach zwiazku facet jeszcze nie chce nawet zareczyn ( dla mnie to wazny gest ale jeszcze nie slub) to kiedy sie zdecyduje?
Może być, że nigdy. Zależy od człowieka i jego poglądów, zachowań ... i silnego pragnienia "wolności".

Cytat
niepewnosc123456789
Zreszta to my kobiety mamy czekac po 10 lat na ich wielka laske i ich tlumaczyc?
A kto Ci każe czekać, droga wolna, a gadanie o łasce to taka dziecinada.

Cytat
niepewnosc123456789
A jesli to oni by sie zdecydowali a my bysmy odp " przepraszam ale nie jestem jeszcze gotowa" to wtedy oni tez by nas tlumaczyli
?

YYY, trza by jakich panów zapytać, ale w sumie po kiego grzyba. Jak ktoś nie jest gotowy to mówi i tyle, a nie takie domysły co by oni powiedzieli, co by oni zrobili.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-17 12:45 przez malmie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

marzeniaaa....