Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zmienić całkiem swoje życie.

08 cze 2014 - 18:41:21

hej, jestem ciekawa, która z Was doświadczyła w swoim życiu takich wydarzeń, że zmusiiły ją żeby całkowicie zmienić swoje życie/ myślenie.
np rozstanie z facetem, śmierć bliskiej osoby,choroba?
taki moment przełomowy w swoim życiu?
jeśli któraś z Was chciałaby się podzielić doświadczeniami, proszę o wypowiedź. jestem właśnie w takim martwym punkcie, rozstałam się z bardzo toksycznym facetem, o czym pisałam w swoim wcześniejszym wątku, i potrzebuję kopa w tyłek, motywacji, by zmienić swoje życie na lepsze.

zmienić całkiem swoje życie.

08 cze 2014 - 18:51:10

Śmierć mamy....musiałam szybciej dorosnąć, pomóc tacie zająć się rodzeństwem itp

zmienić całkiem swoje życie.

08 cze 2014 - 18:53:01

Ja właśnie planuję rewolucję w swoim życiu. Ostatnio totalnie je przewartościowałam, doszłam do wielu wniosków, w końcu wiem czego chcę. Zamarzyłam sobie o półrocznej podróży po świecie. No i marzyłam, marzyłam aż w końcu mnie trafiło, że tak naprawdę to nic nie stoi na przeszkodzie. Wszystkie potencjalne problemy mają rozwiązanie, więc daję sobie rok na uzbieranie kwoty, która starczy mi na start w miejscu, gdzie zarobię na dalszą podróż. W tym celu będę oszczędzać na wszystkim i znajdę dodatkową pracę. Za dwa, góra trzy lata zamierzam leżeć na plaży w Malezji. Może się uda, może nie, zamierzam wszystkie siły skierować w tym kierunku ;)

zmienić całkiem swoje życie.

08 cze 2014 - 18:53:14

mozna powiedziec ze moje zycie zmienilo sie prawie rok temu wraz z wyjazdem na stale za granice. Wyjechalam z chlopakiem przez sytuacje w kraju, gdzie studiujac pare lat potem czesto musisz pracowac na kasie(i to masz szczescie ze w ogole masz prace!). Nie mozna porownywac tego do twojej sytuacji bo jednak mnie nikt do tego nie zmusil i moglam zostac w Polsce.

Moim zdaniem powinnas teraz zainwestowac jak najwiecej czasu w siebie, mamy ladna pogode, wyjdz na rower, pobiegac, pocwicz jakis fitness z chodakowska lub mel b, wyjdz do ludzi i poznawaj nowych mezczyzn. Spotykaj sie ze znajomymi albo moze zacznij nauke nowego jezyka obcego? Mozliwosci jest wiele

niezweryfikowana
Posty: 420
Ostrzeżenia: 1/5

zmienić całkiem swoje życie.

08 cze 2014 - 19:07:14

ja rowniez zamierzam zmienic troche swoje zycie.mieszkam w malym miescie,wlasnie skonczylam szkole i po wakacjach chcem wyjechac SAMA zupelnie sama do duzego miasta.poznac nowych ludzi,miejsca, zapisac sie na kurs tanca i cieszyc sie życiem. bo to jest najwazniejsze aby byc szczesliwą ;)

zmienić całkiem swoje życie.

08 cze 2014 - 19:08:51

3 lata temu rozwiodlam sie i zostalam samotna matka.i odzylam.nagle okazalo sie ze w malzenstwie biedowalam a sama swietnie sobie radze.zajelam sie dzieckiem i soba.i mimo ze wiekszosc zadawala mi pytanie czemu to zrobilam.przeciez mam dobrego chlopa.nie pije nie bije i kase oddaje.
Ale to ja z nim zylam i wiem jak bylo.
Dobrze zrobilas.zajmij sie soba.odzyj.

zmienić całkiem swoje życie.

08 cze 2014 - 19:09:06

Ja staram się swoje zmieniać na lepsze każdego dnia. Ciągle robię coś nowego, próbuję nowych rzeczy, a nuż coś mi się spodoba. Dzięki temu nie mam czasu na smutki i jestem naprawdę szczęśliwa (choć oczywiście nie jest to jedyny powód).

zmienić całkiem swoje życie.

08 cze 2014 - 19:13:28

Ja mam dość ciekawą historię, ale jest dość długa.... Może na priv :)

zmienić całkiem swoje życie.

08 cze 2014 - 19:17:30

Myślę, że kluczem do szczęścia jest częste zadawanie sobie pytania "Czego naprawdę chcę?" i konsekwentne dążenie do celu bez oglądania się na innych, bo innym zawsze będzie się coś nie podobać, a to nasze życie, oni mają swoje i niech robią z nim, co chcą.

zmienić całkiem swoje życie.

08 cze 2014 - 19:18:45

Hmm może to nie jakaś drastyczna zmiana była, ale tak jak Ty rozpadł się mój toksyczny związek. Ja byłam na pierwszym roku na studiach, on w mojej miejscowości nie robiąc praktycznie nic, albo pracując dorywczo. Byłam tak uzależniona od niego, że nie potrafiłam sama na studiach wytrzymać i doszło do tego, że dojeżdżałam 50km codziennie na zajęcia, byleby tylko mieszkać w jednym mieście. Po pierwszym roku rzucił mnie. Byłam załamana, chciałam rzucić studia, bo przecież nie poradzę sobie sama w obcym mieście. I co się stało? Poradziłam sobie. Nagle poznałam ludzi ze studiów i z akademika. Znalazłam sobie pracę na weekendy i zaczęłam wychodzić gdzieś. No i nagle przyjazdy do domu okazały się już nie tak potrzebne. Stworzyłam sobie swoje życie, tak jak większość studentów i okazało się, że nie potrzebuję nikogo, by przetrwać.

zmienić całkiem swoje życie.

08 cze 2014 - 19:23:46

U mnie też nastąpiła drastyczna zmiana, jak miałam 22 lata. Jak się okazało, była to najlepsza decyzja w moim życiu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-08 19:24 przez DebraMorgan.

zmienić całkiem swoje życie.

08 cze 2014 - 19:33:23

Moje życie zmieniło sie drastycznie po urodzeniu dziecka i to (nie bede Was oszukiwac) na gorsze.Zawsze wychodzilam z zalozenia ze pewien typ ludzi jest stworzony do posiadania potomstwa a pewien nie i ja niestety należe do tej drugiej grupy.Mam nadzieje ze moje podejscie z czasem sie zmieni ale narazie mam wrazenie ze MOJE zycie sie skonczylo mimo ze z drugiej strony cieszy mnie usmiech na twarzy tego urwisa.Nie umiem tego wytlumaczyc ale mysle ze kazda mloda mama mnie zrozumie a przynajmniej ta ktora nie do konca została mama z wyboru.

zmienić całkiem swoje życie.

08 cze 2014 - 19:45:55

Moje życie również zmieniło się po narodzinach mojej córeczki.Ciąża nie była planowana,oboje z narzeczonym byliśmy przerażeni,wiedziałam,że nasze życie się zmieni i nie wyobrażam sobie że to wszystko mogło się inaczej potoczyć:) Jestem szczęśliwą,spełnioną i młodą mamą.Kocham moją córcię nad życie i jest dla mnie największym szczęściem i tak już będzie zawsze :)

zmienić całkiem swoje życie.

08 cze 2014 - 19:47:56

Ja ostatnio zdałam sobie sprawę z tego, że chyba moje życie zaczyna mnie nudzić. Chciałabym zacząć działać, coś zmienić, ale chyba brakuje mi odwagi, a może po prostu pomysłu na te zmiany...

zmienić całkiem swoje życie.

08 cze 2014 - 19:55:05

Było kilka takich sytuacji, ale nie mam chęci opowiadać o tym na forum jakimkolwiek.

Natomiast do Ciebie: nie bój się zmian, będzie co ma być, a z każdej sytuacji wyciągaj dla siebie jakieś pozytywy. Z byłego związki, od toksycznego faceta, od każdej innej osoby, którą lubisz lub nie i z każdej sytuacji możesz nauczyć się czegoś mądrego dla samej siebie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Proszę o radę!