Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Powrót byłej... :(

21 maj 2014 - 21:19:49

Cytat
annetta89
Dziewczyny, nie wiem co mam o tym wszystkim mysleć.
Zacznę od początku. Jesteśmy razem 7 miesiecy , a 3 miesiące aręczewni.(ona go zdradziła) i si rozeszli. Do rzeczy... otóż w zeszły piątek "ta lafirynda" zadzwoniła do niego,pod pretekstem ze znalazła jakąś jego płyte i chciałaby sie spotkać itp. Mój narzeczony oczywiscie, jej powiedział ze nie ma takiej opcji i zeby do niego nie dzwoniła i zablokowaqł jej numer i wogóle. Nie wiem co mam o tym wszytskim myśleć... ze strony mojego narzeczonego nic mi nie "grozi" no wiem jak on jest do niej nastawiony . Ale ona... wydaje mi się że chce namieszać...Dodam, ze wszyscy mieszkamy w tej samej miejscowości i ludzie gadaja ze ja i on razem z z nią był tyle czasu i nic a my juz zaręczeni i mieszkamy.a że tak powiem , ponoć jej nie układa sie z jej nową "zdobyczą" i takmysle ze prześjżała na oczy, i mysli ze moze da sie jeszcze coś uratować... co o tym myślicie?
a dlaczego piszesz to w dziale gwiazdy

Powrót byłej... :(

21 maj 2014 - 21:20:54

Cytat
tatiana29
Cytat
annetta89
Dziewczyny, nie wiem co mam o tym wszystkim mysleć.
Zacznę od początku. Jesteśmy razem 7 miesiecy , a 3 miesiące aręczewni.(ona go zdradziła) i si rozeszli. Do rzeczy... otóż w zeszły piątek "ta lafirynda" zadzwoniła do niego,pod pretekstem ze znalazła jakąś jego płyte i chciałaby sie spotkać itp. Mój narzeczony oczywiscie, jej powiedział ze nie ma takiej opcji i zeby do niego nie dzwoniła i zablokowaqł jej numer i wogóle. Nie wiem co mam o tym wszytskim myśleć... ze strony mojego narzeczonego nic mi nie "grozi" no wiem jak on jest do niej nastawiony . Ale ona... wydaje mi się że chce namieszać...Dodam, ze wszyscy mieszkamy w tej samej miejscowości i ludzie gadaja ze ja i on razem z z nią był tyle czasu i nic a my juz zaręczeni i mieszkamy.a że tak powiem , ponoć jej nie układa sie z jej nową "zdobyczą" i takmysle ze prześjżała na oczy, i mysli ze moze da sie jeszcze coś uratować... co o tym myślicie?
a dlaczego piszesz to w dziale gwiazdy
Padłam:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-21 21:21 przez perelecka.

Powrót byłej... :(

21 maj 2014 - 21:25:46

Cytat
anusiakstary
Witam.ja zaręczynowe się po 9 mies znajomości.po kolejnych 9 mies był ślub a po kolejnych 9 pierwsze dziecko.teraz w czerwcu minie 9 rocznica ślubu.
a jaki to ma związek z wątkiem? tu nikt nie pyta po jakim czasie się zaręczyłaś

Powrót byłej... :(

21 maj 2014 - 21:27:04

Cytat
ilusia94
Ja najchętniej to dałabym popalić tej lafiryndzie żeby zrozumiała że na stare miłości jest już za późno bo on już sobie ułożył życie z Tobą. Jeśli Twój chłopak nie szuka z nią kontaktu to super, jednak ona jest dziwną dziewczyną więc nie przejmuj się nią, ale jeśli bedzie cały czas wchodziła Wam w drogę to pokaż jej gdzie pieprz rośnie!

sorry, ale "ułożenie życia" przez 10 miesięcy to brzmi trochę zabawnia.
A właściwie bardzo zabawnie.
Poczekaj 10-15 lat, wtedy będzie można mówić, że ktoś "ułożył" sobie życie...

Powrót byłej... :(

21 maj 2014 - 21:27:15

Cytat
xkasiax1495
Cytat
fuckoffmondays
Cytat
zambezi
zareczyny po 4 miesiacach? Dla mnie to wyglada jakby chcial za twoja pomoca pokazac dla bylej ze uklada sobie zycie bez niej, stad te zareczyny i mieszkanie razem w tak krotkim czasie:)


dokładnie , jakby chciał zrobic bylej na zlosc

O tym samym pomyślałam.
Heh też pomyślałam, że może chciał zrobić na złość byłej. No ale to już nie nam oceniać :) wg mnie postąpił wzorowo, nie masz co się do niego przyczepić.

Powrót byłej... :(

21 maj 2014 - 21:28:06

Zaręczyny to kwestia indywidualna. Jeśli ktoś uważa że spotkał tą właściwą idealną osobę to nikomu nic do komentowania tego w negatywny sposób. Nie możecie oceniać czyjegoś związku nie znając go.

Fakt z zewnątrz wydaje się to jak odreagowanie, ale nie nam to oceniać.

Droga autorko, jeśli faktycznie uczucie jest szczere, ufacie sobie, to nikt nie będzie w stanie Wam tego zepsuć. A jesli chłopak nie jest szczery wobec Ciebie i faktycznie chciałby wrócić do byłej, to prędzej czy później mogłoby się to wydarzyć. Nie masz się co nakręcać, sama dobrze znasz relację między wami i myślę że potrafisz to najlepiej ocenić ;)

Powrót byłej... :(

21 maj 2014 - 21:31:55

Jeśli facet będzie chciał do niej wrócić to wróci i na nic Twoje działania ani "danie popalić lafiryndzie" jeśli nie chce to powinnaś się cieszyć

Powrót byłej... :(

21 maj 2014 - 21:32:01

Cytat
Samaola2
Cytat
anusiakstary
Witam.ja zaręczynowe się po 9 mies znajomości.po kolejnych 9 mies był ślub a po kolejnych 9 pierwsze dziecko.teraz w czerwcu minie 9 rocznica ślubu.
a jaki to ma związek z wątkiem? tu nikt nie pyta po jakim czasie się zaręczyłaś
wyżej ktoś jednak pytał.czytaj uważnie.a ja na swoim przykładzie udowadniam ze można być szczęśliwym po krótkim stażu tzw.chodzenia(niektórzy dziwią się autorce ze ma krótki staż znajomości i tak szybko się zaręcza.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-21 21:33 przez anusiakstary.

Powrót byłej... :(

21 maj 2014 - 21:33:15

Wiesz tak naprawdę to żadna z nas tutaj ,nie może ocenic co i jak w tej sytuacji.Nie napisałas ,jak się rozeszli ,kto zerwał jak długo ze sobą byli ,ile czasu był po zerwaiu jak związał się z tobą.Bo jeśli faktycznie ,krutko po związku z tamta ,zaręczył się z toba ,to trzeba przyznać ze dość zmienny w uczuciach jest ten chłopak i szybki .Kazdy przypadek jest inny ale nie znamy dokładnie co i jak.Jesli chodzi o robienie z nią porządku to raczej nie należy to do autorki watku ,tylko chłopak powinien załatwić sobie sprawy z byłą ,a to ze rozmawiaja maja jakiś tam kontakt ,to przecież łączyło ich uczucie ,i dziwne byłoby gdyby udawali ze sie nie znają:)Autorko watku a czy ty ja w ogole znasz osobiscie?Troche niełądnie od razu okreslac ją lafirynda ,w końcu to twój narzeczony:) kiedyś ją kochał:) Bo jeśli on ją tak określa ,no to już nawet brak słów



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-21 21:37 przez perelecka.

Powrót byłej... :(

21 maj 2014 - 21:36:15

Cytat
anusiakstary
Cytat
Samaola2
Cytat
anusiakstary
Witam.ja zaręczynowe się po 9 mies znajomości.po kolejnych 9 mies był ślub a po kolejnych 9 pierwsze dziecko.teraz w czerwcu minie 9 rocznica ślubu.
a jaki to ma związek z wątkiem? tu nikt nie pyta po jakim czasie się zaręczyłaś
wyżej ktoś jednak pytał.czytaj uważnie.a ja na swoim przykładzie udowadniam ze można być szczęśliwym po krótkim stażu tzw.chodzenia(niektórzy dziwią się autorce ze ma krótki staż znajomości i tak szybko się zaręcza.
czytam uważnie i jakoś widać nie umiesz korzystać z forum, bo jest konkretny temat to się na ten temat wypowiadaj albo chociaż cytuj skoro tak bardzo chcesz zaznaczyć jak szybko się zaręczyłaś

Powrót byłej... :(

21 maj 2014 - 21:43:55

Skoro to jest konkretny temat to odpowiadaj na niego a nie się mnie uczepilas.etap jarania się zaręczynami mam już dawno za soba :p a forum znam od kilku lat.wiec daj juz spokój.

Powrót byłej... :(

21 maj 2014 - 21:54:08

Łooo matko ale nie lubie takich pi*d. Powiedź jej "grzecznie" żeby dała sobie siana :D a jak to nie pomoże to za włosy i o kolano hahah :D ( żart)
Dziewczyny dajcie spokój wiecie jakie są baby!!!! "Znalazła płyte i chiała oddać" IDEALNY pretekst do spotkania "pogadania jak to nie bylo super " itp.
Ja jakbym znalazła płytę byłego którego ZDRADZIŁAM to chyba nie miałabym odwagi jej mu nawet odesłać bo byłoby mi wstyd. Ale widac niektóre mają tupet xD nie przejmuj się , może to tylko jednorazowy jej " wybryk"

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kto pomoze?