Obecnie rozmawiamy o:

elektryka sklep

gorący temat

polecany dentysta

godzinę temu

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Powrót byłej... :(

21 maj 2014 - 20:04:17

zareczyny po 4 miesiacach? Dla mnie to wyglada jakby chcial za twoja pomoca pokazac dla bylej ze uklada sobie zycie bez niej, stad te zareczyny i mieszkanie razem w tak krotkim czasie:)

Powrót byłej... :(

21 maj 2014 - 20:09:22

Nie wiem co wy macie do tych zaręczyn. Moi rodzice zaręczyli się po 3 miesiącach bycia razem, są ze sobą 25 lat i są najszczęśliwszą parą jaką znam ;P

Powrót byłej... :(

21 maj 2014 - 20:12:26

Cytat
zambezi
zareczyny po 4 miesiacach? Dla mnie to wyglada jakby chcial za twoja pomoca pokazac dla bylej ze uklada sobie zycie bez niej, stad te zareczyny i mieszkanie razem w tak krotkim czasie:)


dokładnie , jakby chciał zrobic bylej na zlosc

Powrót byłej... :(

21 maj 2014 - 20:15:56

Cytat
darczz
Jesteś przewrażliwiona.. Przecież powiedział jej otwarcie, że nie ma opcji na spotkanie zablokował wszelkie kontakty ;)
Bądź czujna, ale nie wpadaj w panikę po jej jednym nieudanym zresztą kontakcie

Powrót byłej... :(

21 maj 2014 - 20:16:24

Cytat
rose14
Nie wiem co wy macie do tych zaręczyn. Moi rodzice zaręczyli się po 3 miesiącach bycia razem, są ze sobą 25 lat i są najszczęśliwszą parą jaką znam ;P

A moi wzięli ślub po 3 miesiącach znajomości ;)(ślub nie był przyczyną wpadki :P ) i są przeszczęśliwym, przykładnym małżeństwem już 33 lata :) Ale takie pary zdarzają się już coraz rzadziej.

Do autorki wątku: na Twoim miejscu bym w ogóle nie kontaktowała się z tą dziewczyną. Najlepiej ignorować, tak samo powinien robić Twój narzeczonej. Z czasem tej dziewczynie się znudzi i sama odpuści :) A wy cieszcie się narzeczeństwem :)

Powrót byłej... :(

21 maj 2014 - 20:20:08

Wyluzuj, dziewczyno. Według mnie to jest dziwne, że tak szybko się zaręczyliście, bo to krok do organizowania ślubu (no chyba, że je przyjęłaś ze względu na chwalenie się błyskotką przed koleżankami), a żeby go wziąć, trzeba pobyć ze sobą. Jesteście na początku związku, gdzie jest kolorowo i argument "to się po prostu czuje" jest aktualny, ale potem często wkrada się rutyna i przestaje on obowiązywać. Nie wiem też, czy Twój facet nie chciał się odciąć od tamtego związku i wskoczyć w nowy, ale mam nadzieję, że naprawdę jest w Tobie zakochany i ma szczere intencje. Swoją drogą, jeśli uważasz, że masz powody do paniki, to po co się pytasz o zdanie innych użytkowniczek, a potem się oburzasz?
MalgoZ i rose14- zwróćcie uwagę na to, że oni kiedy się pobierali, żyli w trochę innych czasach niż my obecnie. Ludzie coraz częściej się dzisiaj mijają, w pogoni za jakąkolwiek pracą, mają inne wartości niż dzisiejsi młodzi. Nie wspominając o tym, iż łatwo teraz wziąć rozwód i młode małżeństwa łatwiej rezygnują niż te starsze, nie walczą o swoje związki. Niektórym panom jest również nie na rękę, że jego małżonka zagania go do pomocy w porządkach domowych lub też zarabia więcej od niego, co się coraz częściej zdarza. Tradycyjny podział ról zaciera się i jest wypierany przez związki partnerskie. Część panów odnajdzie się w nowej sytuacji a część nie, co rodzi konflikty. W większości starszych małżeństw nadal panuje stary porządek, dlatego też unikają one tej walki płci.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-21 20:35 przez keyy.

Powrót byłej... :(

21 maj 2014 - 20:26:28

Cytat
fuckoffmondays
Cytat
zambezi
zareczyny po 4 miesiacach? Dla mnie to wyglada jakby chcial za twoja pomoca pokazac dla bylej ze uklada sobie zycie bez niej, stad te zareczyny i mieszkanie razem w tak krotkim czasie:)


dokładnie , jakby chciał zrobic bylej na zlosc

O tym samym pomyślałam.

Powrót byłej... :(

21 maj 2014 - 20:32:14

Moim zdaniem to po pierwsze przesadzasz z tą laską- to jej zachowanie i Twoje też jest dziecinne. Po drugie to zaręczyny po 4 miesiącach...sorry, ale po 4 miesiącach wszystko jest różowe, milość kwitnie i ma się wrażenie że TYLKO ON. A po roku, dwóch już nie jest tak kolorowo. Przecież Wy sie nie znacie tak naprawde, jesteście zakochani i zauroczeni soba, a tak nie wygląda prawdziwe życie na dłuższą metę

Powrót byłej... :(

21 maj 2014 - 20:56:54

Cytat
annetta89
Dziwne....??? Jakoś nie wydaje mi się...a wy po jakim czasie się zaręczałyście (o ile się zaręczałyście) Widze że nadal każdy uważa że trzeba być ze sobą z kilka lat żeby sie zaręczyć.
Cytat
ilusia94
Ja najchętniej to dałabym popalić tej lafiryndzie żeby zrozumiała że na stare miłości jest już za późno bo on już sobie ułożył życie z Tobą. Jeśli Twój chłopak nie szuka z nią kontaktu to super, jednak ona jest dziwną dziewczyną więc nie przejmuj się nią, ale jeśli bedzie cały czas wchodziła Wam w drogę to pokaż jej gdzie pieprz rośnie!



Dzięki :) chociaż Ty...
ja by się zaręczyć chciałabym poznać tą drugą osobę najlepiej jak się da a 4 miesiące to krótko, poza tym dla mnie zaręczyny to wstęp do ślubu

Powrót byłej... :(

21 maj 2014 - 21:06:50

A może po prostu chce oddać jego płytę, bo znalazła, nie pomyślałaś o tym?

Powrót byłej... :(

21 maj 2014 - 21:14:20

Co wy macie z tymi zaręczynami :) Ja się zaręczyłam ,po ok dwóch miesiącach a w tej chwili jestem przeszczesliwą męzatką z kilkuletnim stażem:) Na to niema reguły :) Można zareczyc się po latach bycia razem ,i związek nie bedzie szczęśliwy .

Cytat
annetta89
Dziwne....??? Jakoś nie wydaje mi się...a wy po jakim czasie się zaręczałyście (o ile się zaręczałyście) Widze że nadal każdy uważa że trzeba być ze sobą z kilka lat żeby sie zaręczyć.
Cytat
ilusia94
Ja najchętniej to dałabym popalić tej lafiryndzie żeby zrozumiała że na stare miłości jest już za późno bo on już sobie ułożył życie z Tobą. Jeśli Twój chłopak nie szuka z nią kontaktu to super, jednak ona jest dziwną dziewczyną więc nie przejmuj się nią, ale jeśli bedzie cały czas wchodziła Wam w drogę to pokaż jej gdzie pieprz rośnie!



Dzięki :) chociaż Ty...
Jestem całym sercem z wami jednak dlaczego to ,autorka watku ma dac popalić dziewczynie?To chyba raczej chłopak powinien zrobić porządek ze swoja przeszłoscia .Druga sprawa byli kiedyś razem kochali się ,wiec co ma udawac ze jej nie zna?nie rozmawiać z nią?:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-21 21:17 przez perelecka.

Powrót byłej... :(

21 maj 2014 - 21:15:04

Bądź spokojna, jesteście razem, zaręczeni-na pewno Twój chłopak wie co robi.Tamta dziewczyna -to już przeszłość.Myślę że możesz spać spokojnie i jeszcze bardziej okazywać miłość swojemu narzeczonemu.

Powrót byłej... :(

21 maj 2014 - 21:17:19

obawy uzasadnione bo nie od dzis wiadomo ze kobiety sa okropne jesli chodzi o walke o facetaale Twoj facet stanąl na wysokosci zadania .

Powrót byłej... :(

21 maj 2014 - 21:18:52

Cytat
annetta89
Dziwne....??? Jakoś nie wydaje mi się...a wy po jakim czasie się zaręczałyście (o ile się zaręczałyście) Widze że nadal każdy uważa że trzeba być ze sobą z kilka lat żeby sie zaręczyć.

zareczyny to powazny krok w zwiazku a coraz wiecej ludzi o tym zapomina. Dla mnie to stanowczo za krotko. NIE DA SIE POZNAC DRUGIEGO CZLOWIEKA W 4 MIESIACE.

Powrót byłej... :(

21 maj 2014 - 21:19:05

Witam.ja zaręczynowe się po 9 mies znajomości.po kolejnych 9 mies był ślub a po kolejnych 9 pierwsze dziecko.teraz w czerwcu minie 9 rocznica ślubu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kto pomoze?