Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Powrót byłej... :(

21 maj 2014 - 19:47:16

Dziewczyny, nie wiem co mam o tym wszystkim mysleć.
Zacznę od początku. Jesteśmy razem 7 miesiecy , a 3 miesiące aręczewni.(ona go zdradziła) i si rozeszli. Do rzeczy... otóż w zeszły piątek "ta lafirynda" zadzwoniła do niego,pod pretekstem ze znalazła jakąś jego płyte i chciałaby sie spotkać itp. Mój narzeczony oczywiscie, jej powiedział ze nie ma takiej opcji i zeby do niego nie dzwoniła i zablokowaqł jej numer i wogóle. Nie wiem co mam o tym wszytskim myśleć... ze strony mojego narzeczonego nic mi nie "grozi" no wiem jak on jest do niej nastawiony . Ale ona... wydaje mi się że chce namieszać...Dodam, ze wszyscy mieszkamy w tej samej miejscowości i ludzie gadaja ze ja i on razem z z nią był tyle czasu i nic a my juz zaręczeni i mieszkamy.a że tak powiem , ponoć jej nie układa sie z jej nową "zdobyczą" i takmysle ze prześjżała na oczy, i mysli ze moze da sie jeszcze coś uratować... co o tym myślicie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-21 19:55 przez annetta89.

Powrót byłej... :(

21 maj 2014 - 19:51:39

Cytat

Jesteśmy razem 7 miesiecy , a 3 miesiące juz zaręczeni. Mój narzeczony nie jest już ze swoją byłą już od 10 ciu miesięcy

Mało poważnie to brzmi...

zweryfikowana
Posty: 1.554
Ostrzeżenia: 1/5

Powrót byłej... :(

21 maj 2014 - 19:52:00

Jesteś przewrażliwiona.. Przecież powiedział jej otwarcie, że nie ma opcji na spotkanie zablokował wszelkie kontakty ;)
Bądź czujna, ale nie wpadaj w panikę po jej jednym nieudanym zresztą kontakcie

Powrót byłej... :(

21 maj 2014 - 19:52:22

czyli zaręczyliście się po 4 miesiącach bycia razem?:o Ile wy macie lat?
skoro chłopak ci się oświadczył to najwyraźniej zapomniał o byłej. Jeżeli chodzi o jej zachowanie to może po prostu chce z nim pogadać i wybadać czy faktycznie chce się żenić

Powrót byłej... :(

21 maj 2014 - 19:52:52

myślę, że robisz z igły widły :]

Powrót byłej... :(

21 maj 2014 - 19:53:04

Spokojnie, jeżeli facet jest w Tobie zakochany, to nawet, jakby mu Megan Fox nago tańczyła przed nim, to by go nie ruszyła. Niech narzeczony się z nią nie kontaktuje, Ty również, bo jest duża szansa, że odpuści. I rzeczywiście, szybko Ci się oświadczył. Dziwne.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-21 19:54 przez keyy.

Powrót byłej... :(

21 maj 2014 - 19:54:57

Jak trafisz na tą jedyną osobę, to uwież mi że nie trzeba "chodzić " 2 lata i się zaręczać, to sie wie od razu !!! Ciekawa jestem czy wy nie były byscie zazrdosne o to że do waszych facetów dzwoni była...

Powrót byłej... :(

21 maj 2014 - 19:56:03

Ja najchętniej to dałabym popalić tej lafiryndzie żeby zrozumiała że na stare miłości jest już za późno bo on już sobie ułożył życie z Tobą. Jeśli Twój chłopak nie szuka z nią kontaktu to super, jednak ona jest dziwną dziewczyną więc nie przejmuj się nią, ale jeśli bedzie cały czas wchodziła Wam w drogę to pokaż jej gdzie pieprz rośnie!

Powrót byłej... :(

21 maj 2014 - 19:57:34

Dziwne....??? Jakoś nie wydaje mi się...a wy po jakim czasie się zaręczałyście (o ile się zaręczałyście) Widze że nadal każdy uważa że trzeba być ze sobą z kilka lat żeby sie zaręczyć.

Cytat
ilusia94
Ja najchętniej to dałabym popalić tej lafiryndzie żeby zrozumiała że na stare miłości jest już za późno bo on już sobie ułożył życie z Tobą. Jeśli Twój chłopak nie szuka z nią kontaktu to super, jednak ona jest dziwną dziewczyną więc nie przejmuj się nią, ale jeśli bedzie cały czas wchodziła Wam w drogę to pokaż jej gdzie pieprz rośnie!



Dzięki :) chociaż Ty...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-21 19:58 przez annetta89.

Powrót byłej... :(

21 maj 2014 - 19:58:51

Cytat
annetta89
Jak trafisz na tą jedyną osobę, to uwież mi że nie trzeba "chodzić " 2 lata i się zaręczać, to sie wie od razu !!! Ciekawa jestem czy wy nie były byscie zazrdosne o to że do waszych facetów dzwoni była...

tylko po 4 miesiącach nie zna się na tyle tej drugiej osoby, nawet powiedziałabym ,że dopiero zaczyna się ją poznawać....a potem dziwota,że rozwody w modzie

zweryfikowana
Posty: 590
Ostrzeżenia: 1/5

Powrót byłej... :(

21 maj 2014 - 19:58:52

Nie chce byc zlosliwa, ale skoro jestescie ze sobą 7 miesięcy i juz tak szybko jestescie zareczeni,to znaczy ze on chyba chcial sie całkowicie odciąć od tamtego zwiazku i szybko wskoczyć w drugi. Mam tylko nadzieje ze jego zamiary byly szczere i naprawdę Cię kocha. Mimo wszystko dal jej tym do zrozumienia ze powrotów nie będzie

Powrót byłej... :(

21 maj 2014 - 19:59:23

Rozumiem Twoje obawy. Jednak zachowanie Twojego narzeczonego wyraźnie świadczy o tym, że nie zamierza utrzymywać z nią jakichkolwiek kontaktów i możesz być spokojna. Jeżeli się kochacie tak jak piszesz i ufacie sobie, to nawet gdyby ta była próbowała coś namieszać, to i tak nic nie wskóra. Szczęścia życzę ♥

Powrót byłej... :(

21 maj 2014 - 19:59:59

A może dziewczyna chciała oddać płytę? Nie wiesz. Rozumiem jednak Twoje zaniepokojenie. Myślę że nie masz co się martwić. Facet postąpił poprawnie.

Powrót byłej... :(

21 maj 2014 - 20:02:02

Po 4 miesiącach zareczeni?
To jakas dziecinada. U mnie zareczyny wchodza w gre po kilku latach bycia razem, bo nie potrzeba slubu, zeby byc szczesliwym.
Po 7 miesiacach to jeszcze nie miłośc ,a tylko zauroczenie.

Daj tej kobiecie spokoj, nic nie zrobiła.

Powrót byłej... :(

21 maj 2014 - 20:02:35

Cytat
CCocaine
Rozumiem Twoje obawy. Jednak zachowanie Twojego narzeczonego wyraźnie świadczy o tym, że nie zamierza utrzymywać z nią jakichkolwiek kontaktów i możesz być spokojna. Jeżeli się kochacie tak jak piszesz i ufacie sobie, to nawet gdyby ta była próbowała coś namieszać, to i tak nic nie wskóra. Szczęścia życzę ♥


Bardzo dziękuję :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kto pomoze?