Obecnie rozmawiamy o:

Samochód.

gorący temat

zabawki dla chłopców

11 minut temu

Urlop w górach

53 minut temu

Domek w górach

58 minut temu

Rewelacyjne okna

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

moje zakochanie

17 sie 2009 - 22:06:26

Cytat
Gaabunia
wysłałam mu wiadomość na gg: czemu ostatnio sie nie pojawia na gg, jesli przez moją osobę to zrozumiem i ze nie bd go już nękać...
Obawiam się, że po tym tekście o nękaniu już odpadłaś w przedbiegach.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-17 22:06 przez Laurelle.

moje zakochanie

17 sie 2009 - 22:06:37

nie pisz takich rzeczy, w filmach tylko facet na to pójdzie, a 90% facetów to wyśmieje. Lepiej zaproponuj spotkanie ;) jak odmówi to daj sobie spokój a jak nie to się szykuj ;)

moje zakochanie

17 sie 2009 - 22:07:28

on nie jest taki, że wyśmieje... wczesniej pisalismy i wystzsko było super

moje zakochanie

17 sie 2009 - 22:07:52

Współczuje Ci ja juz tak jestem zakchana od kilku lat ;/ ehh ta miłość

moje zakochanie

17 sie 2009 - 22:08:35

aach nie sądzę, zeby takie cos pomoglo, moze pogorszyc sprawę.. bez kitu wystraszy się heh ;p lepiej od razu spytac co i jak i postawic sprawę jasno bez takich wyzalan :) przeciez prawie się nie znacie ;)

moje zakochanie

17 sie 2009 - 22:10:08

Cytat
izka9392
Współczuje Ci ja juz tak jestem zakchana od kilku lat ;/ ehh ta miłość
dzięki ja Tobie również.. przynajmniej mnie rozumiesz

moje zakochanie

17 sie 2009 - 22:10:56

Raczej sie juz nie odezwie, bo sie wystraszy...

moje zakochanie

17 sie 2009 - 22:13:40

Nie, to zbyt smutne. Lepiej napisac cos wesołego pol zartem, pol serio

moje zakochanie

17 sie 2009 - 22:14:05

Cytat
Gaabunia
on nie jest taki, że wyśmieje... wczesniej pisalismy i wystzsko było super

Nie obraź się, ale nie znasz go zupełnie. Pisanie to pisanie, nie wiesz jak się zachowuje na co dzień, co myśli itp. To tylko to co wydaje Ci się, co sobie wyrobiłaś z rozmów.
Jedyne realne wyjście to umówienie się na żywo ;]

moje zakochanie

17 sie 2009 - 22:16:16

Cytat
CeZetJ
ja bym Ci radziła napisać coś w stylu " Hej co tam u Ciebie słychać?? żyjesz tam jeszcze?? może byśmy się kiedyś spotkali i pogadali (piszesz gdzie tam chcesz kino/park itd) czekam na odp papa" jeśli Ci nie odpisze to go olej i postaraj sie o nim zapomnieć ;) pozdrawiam i trzymam kciuki ;)
to byłby dobry pomysł, szkoda, że już wysłałaś mu wiadomość.

moje zakochanie

17 sie 2009 - 22:20:55

nie piszmu tam, bo na pewno ucieknie!!! Napisz cos luznego, wesołego, nie pisz o miłości..napisz np ze w kinach grają fajny film, i zastanawiasz sie czy w nawale zajęc, które mu towarzyszą znajdzie chwile na kino?? jesli napisze ze nie, nie ma ochoty, czasu itd to znaczy ze nie jest toba zainteresowany..moze nie ma dziewczyny ale jest w jakiejs zakochany...
aa pamietaj, ze faceci lubią zdobywać kobiety, zazwyczaj podobają im sie kobiety tajemnicze, trudne do zdobycia itd...dlatego nie narzucaj się! powodzenia!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-17 22:22 przez modemode.

moje zakochanie

17 sie 2009 - 22:24:19

jakoś dziwnie,to wszystko napisane.

moje zakochanie

17 sie 2009 - 22:26:35

jestem przekonana że się wystraszy

moje zakochanie

17 sie 2009 - 22:26:53

ja mu wysłałam tylko co sie nie pojawia na gg i tyle...

moje zakochanie

17 sie 2009 - 22:29:57

skoro doszło tylko do jednego spotkania, no i wczesniej na weselu to nie pisz o żadnej milości bo go spłoszysz :) Ciężko mi to mówić ale przewaznie mężczyzni na weselach nie mysla racjonalnie.. alkohol itp. Ja w sumie raz tak mialam że poszłam z jednym chlopakiem (kolegą) A wrocilam z jego bratem - i byl juz chyba moim chlopakiem. A jak sie spotkaliśmy później tak prywatnie to czar prysł, okazał sie nudziarzem itp. No i bylo koniec. Także wiesz.. wesele, magiczna chwila.. wszyscy wystrojeni, wypiekrzeni, a realny świat czeka tuż za rogiem..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Macie jakiś pomysł?