Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Urodziny z kolegami

03 maj 2014 - 22:48:21

Cytat
Zuosnica
Cytat
malmie
Cytat
Zuosnica
... Nie zrobiłabym nic, no bo co tu zrobić, skoro on juz postanowił?
Tłumaczyć sobie, że to nic takiego, że ma prawo i w ogóle, bo to jego paczka ?
A nie ma prawa? Jest jakieś prawo regulujące z kim należy a z kim nie wolno spędzać urodzin?

No właśnie ma, tylko pytanie czy w tych planach uwzględnia się drugą osobę albo dlaczego się jej nie uwzględnia i komunikuje się mam męskie urodziny.

Urodziny z kolegami

04 maj 2014 - 13:45:58

Cytat
perelecka
To chłopak już niema prawa do własnych decyzji?Jesli to twoje podejście trzymanie faceta na smyczy jest ok ,to ja się nie dziwie ze chce spedzic urodziny z kumplami a nie z tobą.
a ona nie ma prawa do wyrażania uczuć?

Urodziny z kolegami

04 maj 2014 - 13:55:31

Oj tam bez przesady niech spedzi ten dzien z kolegami a z Toba niech świetuje np kolejnego dnia ;P

Urodziny z kolegami

04 maj 2014 - 13:56:27

We własne urodziny chyba ma prawo spędzić czas jak chce? Możecie umówić się na inny wieczór, aby świętować we dwoje.
Niedawno dziewczyna pisała, że koleżanki chcą ją zabrać w jej urodziny na jakiś wypad na zakupy, ale przecież jej facet w jej urodziny da jej jakiś prezencinę i wspólny nudny wieczór przed TV. Raj we dwoje.
Niech urodziny będą fajne dla jubilata!!!

Urodziny z kolegami

04 maj 2014 - 14:01:45

Cytat
alicja70
We własne urodziny chyba ma prawo spędzić czas jak chce? Możecie umówić się na inny wieczór, aby świętować we dwoje.
Niedawno dziewczyna pisała, że koleżanki chcą ją zabrać w jej urodziny na jakiś wypad na zakupy, ale przecież jej facet w jej urodziny da jej jakiś prezencinę i wspólny nudny wieczór przed TV. Raj we dwoje.
Niech urodziny będą fajne dla jubilata!!!
o wlasnie pamietam ze w tamtym watku wiele dziewczyn pisało że facet jest dupkiem że sie focha na nią, że powinien jej pozwolic wyjechac i sie dobrze bawic, a jak sytuacja jest podobna tylko tyczy się faceta to już większosc twierdzi ze jak on moze wolec kolegow niz spedzenie urodzin ze swoja kobieta i powinien to przelozyc ;D

Urodziny z kolegami

04 maj 2014 - 14:18:19

mi tez by bylo przykro, niby dzien jak kazdy inny ale jednak.

Urodziny z kolegami

23 mar 2023 - 09:29:18

Urodziny to jest całkiem poważna sprawa i ja jeszcze także od jakiegoś czasu na poważnie zastanawiałam się nad tym jaki prezent dla seniora na urodziny będzie tą dobrą opcją. W sumie udało mi się również o tym przeczytać w https://miastons.pl/sport/prezent-na-urodziny-seniora-co-wybrac/ i zachęcam was do zapoznawania się z takimi materiałami.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jestem na utrzymaniu naczeczonego ktory jest damskim bokserem.Pomocy!