Obecnie rozmawiamy o:

Nowy samochód

gorący temat

wybór przedszkola

31 sekund temu

najtańsza apteka

20 minut temu

rozwód

godzinę temu

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 154
Ostrzeżenia: 1/5

Nie mogę zajść w ciąże

26 kwi 2014 - 17:05:50

Cytat
Sex_On_The_Beach
Brałaś wcześniej np tabletki? Trochę cierpliwości, 2 miesiące to krótko. Więcej optymizmu i luzu,, na pewno za jakiś czas się uda to jeszcze o niczym nie świadczy :) Nie za każdym razem dochodzi do zapłodnienia, a nawet jeśli dojdzie to nie każda zapłodniona zygota się nadaje i jest przez organizm wydalana przez to, że jest za słaba i nie dała się zagnieździć, nikt nie powiedział, że na hasło "chcę dziecka" od razu kobieta zajdzie w ciążę, dużo zależy od psychiki dlatego jak wyżej - więcej optymizmu i luzu. :) Trzymamy kciuki :)
tabletek nigdy nie brałam ;-) nie dziekuję;)

Nie mogę zajść w ciąże

26 kwi 2014 - 17:18:34

Cytat
xyzxyzxyzxyz
Cytat
aadzia
my staraliśmy się pół roku na takiej zasadzie jak wy. Tyle że ja się dokładnie obserwowałam te pół roku - co, jak i kiedy. Bo wcześniej dwa lata się nie zabezpieczaliśmy i nic z tego nie było. Już miałam iść do lekarza a tu niespodzianka. Proponuję żebyś przyjrzała się swojemu cyklowi, postarała się pół roku, rok, a później dopiero zaczęła martwić
ostatnio coś jest nie tak ponieważ krwawienie występowało u mnie zwykle 5/6 dnia nowego miesiąca a dziś 26 a ja dostałam okres więc nie wiem co jest nie tak
a czy któraś z was miała okres w ciązy?

Tak- ja miałam przez pierwsze 3 miesiące z drugim dzieckiem. Byłam pod stałą opieką lekarza wszystko było ok.

Ja myslę,że trzeba jeszcze poczekać- czasem załapie za pierwszym razem, a czasem dopiero po roku, dwóch..... ot natury nie pokonasz.....

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Nie mogę zajść w ciąże

26 kwi 2014 - 17:18:59

Cytat
xyzxyzxyzxyz
.....
a czy któraś z was miała okres w ciązy?
ja miałam

Zbyt częste/intensywne "staranie się" o dzidzię bywa przeszkodą w zajściu w ciążę. Nie róbcie nic na siłę i pozwól organizmowi partnera na zregenerowanie sił :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-26 17:23 przez PaniGami.

niezweryfikowana
Posty: 154
Ostrzeżenia: 1/5

Nie mogę zajść w ciąże

26 kwi 2014 - 17:42:34

Cytat
PaniGami
Cytat
xyzxyzxyzxyz
.....
a czy któraś z was miała okres w ciązy?
ja miałam

Zbyt częste/intensywne "staranie się" o dzidzię bywa przeszkodą w zajściu w ciążę. Nie róbcie nic na siłę i pozwól organizmowi partnera na zregenerowanie sił :)
to nie jest intensywne;) to jest spontaniczne ale dziekuje za rady ;-) po prostu my chcemy i nie wychodzi a takie nastolatki 16/7 lat zachodzą bez problemu ...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-26 17:45 przez xyzxyzxyzxyz.

Nie mogę zajść w ciąże

26 kwi 2014 - 17:58:14

2 mies a ty już się martwisz?

Nie mogę zajść w ciąże

26 kwi 2014 - 18:02:27

moze mialas cykle bezowulacyjne

Nie mogę zajść w ciąże

26 kwi 2014 - 18:07:19

a bylas w ogole u ginekologa zanim zaczelas sie starac? bierzesz kwas foliowy? czy tylko tak o sobie wymyslilas, ze chcesz miec dziecko bez zbednego przygotowywania sie?
dwa miesiace to nic, ludzie sie nieraz latami starają

Nie mogę zajść w ciąże

26 kwi 2014 - 18:10:04

my się staraliśmy ponad rok. zaszłam w ciążę rok po ślubie. i to dopiero jak przestaliśmy się starać, myśleć o tym, przeżywać że znowu okres, i znowu się nie udało. odpuściłam, i po paru tygodniach niespodzianka, która ma już 10 lat. w następną ciążę zaszłam niespodziewanie, wpadka po prostu, która ma 7 lat:)))
także odpuść, nie staraj się, a w końcu sie uda

Nie mogę zajść w ciąże

26 kwi 2014 - 18:16:59

jeju Ja na jedno czekałam 1 rok a drugie 9 dłłługich lat,szajba Mi biła ale w koñcu udpuściłam i.... teraz ma 3 latka

Nie mogę zajść w ciąże

26 kwi 2014 - 18:19:48

to DOPIERO 2 miesiące, a Ty już panikujesz?;) spokojnie, daj sobie czas.

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Nie mogę zajść w ciąże

26 kwi 2014 - 18:22:27

Bierzesz kwas foliowy?

Nie mogę zajść w ciąże

26 kwi 2014 - 18:28:30

Cytat
musiaaa
Yyyy dwa miesiące? Dziewczyno, jak za rok nie zajdziesz w ciąże to możesz zacząć się martwić. W ogóle wiesz na czym polega cykl kobiety, jak dokładnie dochodzi do zapłodnienia? A tak poza tym nie lepiej zajść w ciąże z mężem, a nie z narzeczonym?

XXI wiek mamy a nie średniowiecze, może sobie zajść nawet z partnerem i nikomu nic do tego.

niezweryfikowana
Posty: 154
Ostrzeżenia: 1/5

Nie mogę zajść w ciąże

26 kwi 2014 - 18:33:36

Cytat
PaniGami
Bierzesz kwas foliowy?
nie nie biore ...

Nie mogę zajść w ciąże

26 kwi 2014 - 18:35:10

W CIĄŻY NIE MOŻNA MIEĆ OKRESU.

W temacie - krótko się starasz, nie ma czemu panikować. A mama zna Twoje plany? :D

niezweryfikowana
Posty: 154
Ostrzeżenia: 1/5

Nie mogę zajść w ciąże

26 kwi 2014 - 18:40:42

Cytat
JolajnaLoja
W CIĄŻY NIE MOŻNA MIEĆ OKRESU.

W temacie - krótko się starasz, nie ma czemu panikować. A mama zna Twoje plany? :D
hehehe jestem dorosłą kobietą,mam narzeczonego z którym mieszkam, a Ty pytasz czy mama zna moje plany .? :) pozwól,że nie skomentuję;-)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

natreciuch ;/