Obecnie rozmawiamy o:

skuteczna dieta

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kolega z pracy a chlopak,pomocy!

04 kwi 2014 - 23:00:10

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-07 00:19 przez ruuda_92.

Kolega z pracy a chlopak,pomocy!

04 kwi 2014 - 23:04:04

Moze w sztucznym oswietleniu centrum handlowego wygladalas lepiej niz na spacerze w naturalnym swietle i sie przestraszyl.

Pytania jakbys byla w gimnazjum, no chyba ze jestes.

zweryfikowana
Posty: 367
Ostrzeżenia: 1/5

Kolega z pracy a chlopak,pomocy!

04 kwi 2014 - 23:06:27

characteristic - piszesz takie madre wypowiedzi na temat, zeby nabic sobie ilosc postow ??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-04 23:08 przez KRWAAAAA.

Kolega z pracy a chlopak,pomocy!

04 kwi 2014 - 23:07:59

Cytat
KRWAAAAA
characteristic - piszesz takie madre wypowiedzi na temat, zeby nabic sobie ilisc postow ??

Dokladnie.

zweryfikowana
Posty: 367
Ostrzeżenia: 1/5

Kolega z pracy a chlopak,pomocy!

04 kwi 2014 - 23:09:46

jak dla mnie jesli masz na tyle odwagi to z nim porozmawiaj ale z fgory uprzedz go, ze kogos masz zeby nie bylo niedomowien.. moze chcial utrzymac czysto kolezenskie relacje??

Kolega z pracy a chlopak,pomocy!

04 kwi 2014 - 23:11:24

Cytat
KRWAAAAA
characteristic - piszesz takie madre wypowiedzi na temat, zeby nabic sobie ilosc postow ??

A czemu mialoby sluzyc nabijanie postow?

Jakie pytania, taka odpowiedz.
Panna umowila sie raz z facetem i juz sie zobaczyla na slubnym kobiercu, bo fajnie im sie gadalo. No blagam.
Masz chlopaka, to nie umawiaj sie z innymi, dziecioku.

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Kolega z pracy a chlopak,pomocy!

04 kwi 2014 - 23:12:35

Być może dowiedział się,że nie jesteś sama, więc wycofał się, a Ty zbyt szybko zakochujesz się w nieznajomych.

zweryfikowana
Posty: 367
Ostrzeżenia: 1/5

Kolega z pracy a chlopak,pomocy!

04 kwi 2014 - 23:12:55

wyraznie pisze, ze zle im sie uklada to co do konca zycia ma sie widywac raz na miesiac ze swoim przyszlym niedoszlym mezem ?? troche ligiki. lepiej sobie ulozyc nowe zycie niz potem miec pod gorke..

Kolega z pracy a chlopak,pomocy!

04 kwi 2014 - 23:13:44

Cytat
characteristic
Cytat
KRWAAAAA
characteristic - piszesz takie madre wypowiedzi na temat, zeby nabic sobie ilosc postow ??

A czemu mialoby sluzyc nabijanie postow?

Jakie pytania, taka odpowiedz.
Panna umowila sie raz z facetem i juz sie zobaczyla na slubnym kobiercu, bo fajnie im sie gadalo. No blagam.
Masz chlopaka, to nie umawiaj sie z innymi, dziecioku.

A czy ktos tutaj pisze o ślubnym kobiercu? A no tak jak sie ma faceta to żadnych znajomych mieć nie można a bron boże kolegów ;)

Kolega z pracy a chlopak,pomocy!

04 kwi 2014 - 23:15:00

Cytat
KRWAAAAA
wyraznie pisze, ze zle im sie uklada to co do konca zycia ma sie widywac raz na miesiac ze swoim przyszlym niedoszlym mezem ?? troche ligiki. lepiej sobie ulozyc nowe zycie niz potem miec pod gorke..

A co to, mario bros, ze ma kilka zyc?

Niech zakonczy zwiazek i zacznie sie rozgladac za panami z centrum habdlowego.
i cos na tym spacerze poczulam. To co poczulas, skurcz lydki?

Taki kolezenki spacer, to nie zakladaj watku na ten temat i olej kolesia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-04 23:16 przez characteristic.

Kolega z pracy a chlopak,pomocy!

04 kwi 2014 - 23:16:42

Cytat
PaniGami
Być może dowiedział się,że nie jesteś sama, więc wycofał się, a Ty zbyt szybko zakochujesz się w nieznajomych.

Nie zakochalam się to za duże słowo. Poprostu dobrze mi sie z nim rozmawiało z reszta jemu tez bo mi to napisał a 2 dni poźniej zerwał 100% kontakt...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-04 23:22 przez ruuda_92.

Kolega z pracy a chlopak,pomocy!

04 kwi 2014 - 23:18:29

Cytat
PaniGami
Być może dowiedział się,że nie jesteś sama, więc wycofał się, a Ty zbyt szybko zakochujesz się w nieznajomych.

o tym samym pomyslalam

Kolega z pracy a chlopak,pomocy!

04 kwi 2014 - 23:18:46

Przepraszam ale czegoś nie rozumiem. Twój chłopak jest na szkółce - znaczy uczy się, pracuje, a Ty z nudów rozglądasz się za nowym obiektem westchnień? Kiedy dopadną Cię realia życiowe np. twój mąż będzie musiał wyjechać za chlebem, a Ciebie zostawi z dwójką dzieci, to wtedy też będziesz się rozglądać za nowym facetem? Jak to ma się do wierności, miłości, oddania i wzajemnego szacunku w związku?
Jeżeli masz chłopaka, a co za tym idzie, kochasz go i szanujesz, to przestań szukać nowych przygód. Za kolegą z pracy nie chodź, nie narzucaj się, potraktuj go jako zwykłego znajomego, który nie powinien wywierać żadnego wpływu na twoje życie.

Kolega z pracy a chlopak,pomocy!

04 kwi 2014 - 23:23:52

Cytat
wikijaja
Przepraszam ale czegoś nie rozumiem. Twój chłopak jest na szkółce - znaczy uczy się, pracuje, a Ty z nudów rozglądasz się za nowym obiektem westchnień? Kiedy dopadną Cię realia życiowe np. twój mąż będzie musiał wyjechać za chlebem, a Ciebie zostawi z dwójką dzieci, to wtedy też będziesz się rozglądać za nowym facetem? Jak to ma się do wierności, miłości, oddania i wzajemnego szacunku w związku?
Jeżeli masz chłopaka, a co za tym idzie, kochasz go i szanujesz, to przestań szukać nowych przygód. Za kolegą z pracy nie chodź, nie narzucaj się, potraktuj go jako zwykłego znajomego, który nie powinien wywierać żadnego wpływu na twoje życie.

Masz rację,niestety ale masz rację. Kocham mojego faceta ale strasznie brakuje mi milości,czulości...może dlatego kolega z pracy wydał mi sie obiektem "pożądania"...

Kolega z pracy a chlopak,pomocy!

04 kwi 2014 - 23:33:30

Cytat
ruuda_92

Kocham mojego faceta ale strasznie brakuje mi milości,czulości...może dlatego kolega z pracy wydał mi sie obiektem "pożądania"...
No to już odpowiedziałaś sobie na swoje pytania. Jeżeli kochasz swojego chłopaka, to czekaj na niego cierpliwie, a nie harcuj jak myszka, kiedy kota nie ma w domu :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

"Zerwałam" z nim.