Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

z kwiatka na ....

26 mar 2014 - 23:07:41

Dziewczyny sprawa jest taka , związałam się z człowiekiem który jest dobry , szanuje mnie , stara się i na prawde , ale to na prawde nie mam mu co zarzucić... oprócz przeszłości.

Z tego co wiem dawniej miał sporo dziewczyn w kwestii łóżkowej , nie mówie ,że tabun ale kilkanaście. Żadna z nich nie była na poważnie czyli na zasadzie związku.

Z tegoo co wiem to raczej one chciały , czasem wynikało z syt alkoholowych a czasami z własnyych chęci.

Męczy mnie to . NIe wiem jak on sie nazywają , dużo osob go zna bo jest mega miłym człowiekiem.

I nie chodzi mi o to ,że mnie zdradzi tylko to o przekonanie ,że jestem któraś tam . MOże jestem staroświecka , ale wydaje mi się ,że seks uprawia się z ważnymi osobami. Nie wiem co o tym wszystkim myśleć.

z kwiatka na ....

26 mar 2014 - 23:11:08

Wyznaje zasade, że nie rozliczam nikogo z przeszłości i sama też nie chce być rozliczana.
Tobie też polecam takie podejście, bo w przeciwnym wypadku sama siebie będziesz nakręcać myślami, a wtedy można zwariować ;)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

z kwiatka na ....

26 mar 2014 - 23:11:40

Eee no jak taki jurny Ci się trafił to trza tylko wywęszyć czy jakiegoś choróbska nie załapał.
Ogólnie uważam, że co było nie pisze się do rejestru ważne co jest i jak jest.

z kwiatka na ....

26 mar 2014 - 23:11:57

agrafka4 moze masz racje, moze powinnam nie brac tego tak do siebie i zapomnieć .
właśnie potrzebuje żeby ktoś mi tak powiedział ... dziewczyno daj spokoj co bylo to bylo. Ale wiecie jak człowiek jest sam z takimi myślami to wariuje i faktycznie zaczyna sobie wmawiać ;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-26 23:13 przez blackblood.

z kwiatka na ....

26 mar 2014 - 23:12:53

ciężki temat. .

z kwiatka na ....

26 mar 2014 - 23:18:40

wazne jaki jest teraz a nie jak bylo kiedys... wrecz powinnas sie cieszyc ze z Toba stworzyl zwiazek a inne byly tylko przygodami, widac w Tobie jest "to coś" dla niego ;)
ale malmie ma racje, ja bym się kazala facetowi przebadac jakby mial tyle partnerek przygodnych partnerek lozkowych...nigdy nie wiadomo, a jeszcze jak mu sie zdarzal taki przygodny seks po alkoholu to juz w ogole, wiadomo jak to jest po %,człowiek jest zamroczony i nie zawsze sie mysli o takich rzeczach jak zabezpieczenie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-26 23:20 przez BlueOrchid.

z kwiatka na ....

28 mar 2014 - 10:01:50

dziękuję za pomoc , proszę o zamknięcie tematu moderatorkę :)

z kwiatka na ....

28 mar 2014 - 10:11:30

Ty lepiej sie zastanow nad tym czy jakiegos syfa nie zlapal i nie ktora z kolei jestes ja bym sie bala

z kwiatka na ....

28 mar 2014 - 10:17:08

kto zyje przeszloscia- czuje zal.
Kto zyje przyszloscią- czuje strach.
Wolny jest tylko ten kto zyje tu i teraz.

z kwiatka na ....

28 mar 2014 - 10:36:18

po co sie przejmowac przeszloscia? Nic nie zmienisz, wiec to tylko strata czasu.

Nie byl z toba wtedy, wiec nie widze problemu.

z kwiatka na ....

28 mar 2014 - 10:36:58

mój mąż też za młodu musiał się wyszumieć, jeśli odpowiada Ci taki jakim jest teraz to nie widzę przeszkód. No w każdym razie mi to nie przeszkadza, wiadomo, że się z tego nie cieszę, ale lepsze to, że się 'wyszumiał' niż jakby miał to robić będąc ze mną.
Dodam jeszcze że też jestem 'staroświecka' :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-28 10:37 przez Katarina2110.

z kwiatka na ....

28 mar 2014 - 10:43:57

skoro nie możesz się pogodzić z jego przeszłością to się w to nie pchaj. a jeśli zamierzasz być z nim w związku to niech się przebada.

z kwiatka na ....

28 mar 2014 - 10:53:03

Noe patrz na to jaki był. Mam kilku znajomych którzy tez mieli "bujne życie towarzyskie " za mldu a teraz SA w związkach po kilka lat i zmienili się o 360 stopni. Kiedyś impreza 3 razy w tyg a teraz cisza ;)
Jak kocha to BD dobrze

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ZDRADZIŁAM