Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

On wyjeżdża :(

26 mar 2014 - 22:10:06

Jestem z facetem ponad 4 lata, dostał teraz propozycję wyjazdu na rok max 1,5 roku robić jakiś projekt, on z jednej strony nie chce mnie zostawić a z drugiej to jego marzenie ten wyjazd..nigdy na tyle się nie rozstawaliśmy :( z jednej strony się cieszę z drugiej jestem załamana :( jak wy byście to zniosły? tyle czasu nie widzieć się z ukochanym?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-26 22:16 przez Blair_Waldorf777.

On wyjeżdża :(

26 mar 2014 - 22:12:11

Aha.

zweryfikowana
Posty: 1.446
Ostrzeżenia: 1/5

On wyjeżdża :(

26 mar 2014 - 22:13:03

wspolczuje.. ale jesli to dla niego szansa.. a to bedzie na tyle daleko ze caly rok byscie sie nie widzieli? czy mielibyscie mozliwosc raz na pare miesiecy? wspieraj go..

On wyjeżdża :(

26 mar 2014 - 22:13:50

zawsze mozesz go odwiedzac

On wyjeżdża :(

26 mar 2014 - 22:15:16

rozumiem, ale na czym polega Twój problem?

On wyjeżdża :(

26 mar 2014 - 22:15:35

To w Australii więc nie będzie możliwości się spotkać

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

On wyjeżdża :(

26 mar 2014 - 22:15:53

no co tam ? aha między młotem, a kowadłem, cóż trza coś wybrać ... takie życie, krótkie i opaćkane jak kołderka niemowlaka ...
niech jedzie i łapie szansę

zweryfikowana
Posty: 1.446
Ostrzeżenia: 1/5

On wyjeżdża :(

26 mar 2014 - 22:16:42

a ja marze o australii :P na twoim miejscu bym razem z nim pojechala :D oczywiscie wiadomo pieniadze bilet wiza...

On wyjeżdża :(

26 mar 2014 - 22:17:11

Masakra... ja od 3 lat jestem w związku na odległośc - poniekąd. Bo tylko mieszkamy daleko od siebie. Kiedyś miałam studia to było gorzeej. Ale czasu spędzamy masę ze sobą, bo pomieskzujemy razem za granicą... Ale raz w roku jesteśmy osobno 2.5 mca bo dla mnie w tym czasie nie m pracy i jest mi ciężko. Więc nie wyobrażam sobie 1.5 roku. Z jednej strony to jego marzenie, ale ja bym nie dała rady psychicznie na Twoim miejscu...

On wyjeżdża :(

26 mar 2014 - 22:19:30

Nie możesz jechać z nim? Ja kiedyś popełniłam największą głupotę w życiu. Moj mąż jako chłopak jeszcze chciał wstapic do wojska , ale sam powiedzial ze on chce na misje jezdzić. Ja nie wyraziłam zgody, wojsko - ok ale nie misje, 1-2 spoko,ale on ciagle by chciał. to miala byc jednoska -szturmowo desantowa. Suma sumarum, obecnie pracuje w biurze, jest kierownikiem ale niestety przekresliłam jego marzenia- i bardzo czesto mi to wypomina. Pomysl tez o tym. Co ma byc- bedzie. Zabronisz mu- badz swiadoma, ze mozesz mieć to wypomniane nie raz- a jak bedzie u Was gorzej np. z kasą to już w ogóle..

On wyjeżdża :(

26 mar 2014 - 22:20:22

No i?

On wyjeżdża :(

26 mar 2014 - 22:22:37

Cytat
justysia2210
Nie możesz jechać z nim? Ja kiedyś popełniłam największą głupotę w życiu. Moj mąż jako chłopak jeszcze chciał wstapic do wojska , ale sam powiedzial ze on chce na misje jezdzić. Ja nie wyraziłam zgody, wojsko - ok ale nie misje, 1-2 spoko,ale on ciagle by chciał. to miala byc jednoska -szturmowo desantowa. Suma sumarum, obecnie pracuje w biurze, jest kierownikiem ale niestety przekresliłam jego marzenia- i bardzo czesto mi to wypomina. Pomysl tez o tym. Co ma byc- bedzie. Zabronisz mu- badz swiadoma, ze mozesz mieć to wypomniane nie raz- a jak bedzie u Was gorzej np. z kasą to już w ogóle..
nie mogę, bo za co ja tam pojadę? co będę tam robić i za co żyć?

On wyjeżdża :(

26 mar 2014 - 22:23:07

Powinien spełniac swoje marzenia ,rozwijać się a ty nie powinnas go ograniczać ,czego tak naprawdę sie obawiasz? Ze cie zostawi pozna kogos innego?wtedy będziesz wiedziała ze nie był ciebie wart i nigdy ciE nie kochał,Jesli natomiast cie kocha ,to rozłaka nic nie zmieni w waszym związku ,tyle tylko ze stesknicie sie bardzo za sobą:)

On wyjeżdża :(

26 mar 2014 - 22:23:16

Wyjechalabym z nim i smarzyla dupke w australijskim sloncu :)

On wyjeżdża :(

26 mar 2014 - 22:24:48

Cytat
perelecka
Powinien spełniac swoje marzenia ,rozwijać się a ty nie powinnas go ograniczać ,czego tak naprawdę sie obawiasz? Ze cie zostawi pozna kogos innego?wtedy będziesz wiedziała ze nie był ciebie wart i nigdy ciE nie kochał,Jesli natomiast cie kocha ,to rozłaka nic nie zmieni w waszym związku ,tyle tylko ze stesknicie sie bardzo za sobą:)
A Ty cieszyłabyś się że Twój facet zostawia Cie na 1,5 roku? i nie będzie możliwości spotkać się?
Cytat
characteristic
Wyjechalabym z nim i smarzyla dupke w australijskim sloncu :)
ja mam tu pracę, poza tym koszty przekraczają moje możliwości finansowe i to grubo :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-26 22:26 przez Blair_Waldorf777.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

z kwiatka na ....