Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

paranoja??

26 mar 2014 - 20:34:28

witam,
dziewczyny chciałabym się was o coś poradzić... Jestem w zwiazku malżeńskim 4 lata, razem jestesmy juz 6 lat. Jak wiadomo początki sa zawsze wspaniałe, patrzy sie na świat przez różowe okulary itp. Facet kilka razy zwiódł moje zaufanie a dokladniej to 2 razy. Pisanie z inna laska esemesów choć wie ze jestem zazdrosna dodam ze to nie bylo nic takiego tylko nie rozumiem klamania ze pisze z kolega. Póżniej po pijaku tez pisał do niej. dodam ze to nasza wspolna kolezanka z czasow liceum. Nooo a poźniej przylapalam go ze zalozyl konto na portalu gdzie jakies dziewczyny wklejaja swoje nagie zdjecia itp i pisał z nimi.prawie doszlo do rozstania po tym incydencie jednak on mowil ze mnie kocha itp ze chce byc ze mna a to byl wynik problemow jakie mielismy. Od tamtej pory mam paranoje , mysle tylko o tym czy znowu pisze z nimi itp. wiem ze usunal konta bo zrobil to prtzy mnie. jednak obawa pozostaje, nie daje mi to spokoju. A jeszcze zalozyl facebooka, wiem ze to glupie itp ale nie zaznaczyl ze jest w zwiazku malzenskim. powiedzcie mi czy mam paranoje czy nie? Zwiazek z bylym ktory mnie zdradzil tak spaczyl mi psychike? Że ciagle boje sie kolejnej zdrady? Kocham mojego meza i boje sie ze go strace....

paranoja??

26 mar 2014 - 20:59:45

Hmmm ciezka sprawa... pewnie sama sie nakrecasz, no ale fakt panny teraz nie patrza na to czy facet ma zone czy nie. Nie wiem co bym zrobila jakbym zobaczyla swojego faceta na takiej stronce, no ale usunal i to plus, teraz musisz zaufac. Wiem ze latwo to powiedziec ale taka prawda iglowa do gory;)

paranoja??

26 mar 2014 - 21:05:25

Tak wlasnie bedzie wygladala przyszlosc dziewczyny, ktora ostatnio zalozyla watek o tym, ze narzeczony ja zdradzal.

Nie wiem co doradzic, ja po prostu pozbylabym sie kogos takiego z zycia. Ba, nawet bym nie pozwolila, zeby ktos taki wlazl do mojego zycia.

paranoja??

26 mar 2014 - 21:12:40

Oj latwo powiedziec zeby zostawila nie jest tak latwo wymazac tylu wspolnie spedzonych lat. Moze jej nie zdradzal, internet to nie zdrada (chyba), nie wiem co napisac. Moze maja razem dziecko co komplikuje sprawe...

paranoja??

26 mar 2014 - 21:12:47

moim zdaniem przesadzasz- z facebookiem



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-26 21:15 przez natalcia123xxx.

paranoja??

26 mar 2014 - 21:14:08

Myślę że to nie są twoje paranoje. Jak myślisz po co on pisał esemesy do tej laski? Bo liczył że ją kiedyś puknie. Przecież nie sądzisz że chciał ją zaprosić na kawę do kawiarenki i pogaduszki o pogodzie. Facet jest niepewny albo dojrzeje do związku albo blado to widzę.

paranoja??

26 mar 2014 - 21:16:03

characteristic też mi się skojarzyło z wątkiem o zdradzającym narzeczonym.
Autorko, czy twój mąż wcześniej zdradzał Cię? Piszesz, że dwa razy zawiódł twoje zaufanie, czy to chodziło o zdradę z inną kobietą?

Mam ok 13letni staż małżeński, nigdy, nawet w narzeczeństwie, nie miałam powodów do zazdrości. Mój narzeczony a obecny mąż, nie miał problemów z sms do innej dziewczyny, ze stanem cywilnym na facebooku, z portalami gdzie nagie dziewczyny wdzięczą się do monitora. Wszystkie te problemy są chorobą pokolenia internetu. Dorośnijcie wreszcie do życia w realu, a później bierzcie ślub i zakładajcie rodziny!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-26 21:17 przez wikijaja.

paranoja??

26 mar 2014 - 21:18:03

Posiadamy synka ma 3 latka. Czytalam te smsy nie bylo nic takiego o co moglabym byc zazdrosna dlatego nie rozumiem tych klamstw. Wiem ze to zalosne ale sprawdzam mu komorke, przegladam historie odwiedzanych stron. Ciezko mi z tym chcialabym spokoju...
Nie nie zdradzil mnie nigdy. A przynajmniej o tym nie wiem...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-26 21:19 przez klisa.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

paranoja??

26 mar 2014 - 21:25:30

Cytat
klisa
... Ciezko mi z tym chcialabym spokoju...
Nie nie zdradzil mnie nigdy. A przynajmniej o tym nie wiem...

o losie, kobieto to paranoja.

gdzie nie wejdę wszędzie zdradza czai się za rogiem, świat zwariował

paranoja??

26 mar 2014 - 21:26:45

Cytat
Betina73
Myślę że to nie są twoje paranoje. Jak myślisz po co on pisał esemesy do tej laski? Bo liczył że ją kiedyś puknie. Przecież nie sądzisz że chciał ją zaprosić na kawę do kawiarenki i pogaduszki o pogodzie. Facet jest niepewny albo dojrzeje do związku albo blado to widzę.
to że facet pisze smsy do koleżanki nie znaczy że chce ją przelecieć... nie przesadzaj. Ale to że mówi że pisze z kolegą nie jest normalne

paranoja??

26 mar 2014 - 21:30:13

Kłamie, bo wie, że robi coś nie w porządku wobec ciebie i siebie.
Może wdarła się jakaś rutyna w wasz związek, dziecko również zmienia dotychczasowy stan rzeczy - ty jesteś bardziej zmęczona/rozdrażniona/zniechęcona/zestresowana, on do końca tego nie rozumie (jak to chłop).
Nie masz dla niego czasu, bo... dziecku trzeba dać jeść, trzeba iść na spacer, trzeba przewinąć pieluchę i on, w całym tym zamieszaniu zatracił sens swojego życia i szuka taniej rozrywki poprzez erotyczne strony internetowe oraz potrzebuje dreszczyku emocji pisząc sms z jakąś dziewczyną.

To jest moja interpretacja, ja to tak postrzegam, jednakże nie znam waszej sytuacji aby móc powiedzieć, że to jest jedyna prawda ;)

paranoja??

26 mar 2014 - 21:35:09

Cytat
characteristic
Tak wlasnie bedzie wygladala przyszlosc dziewczyny, ktora ostatnio zalozyla watek o tym, ze narzeczony ja zdradzal.

Nie wiem co doradzic, ja po prostu pozbylabym sie kogos takiego z zycia. Ba, nawet bym nie pozwolila, zeby ktos taki wlazl do mojego zycia.

paranoja??

26 mar 2014 - 21:35:19

mój facet kiedyś też pisal z innymi dziewczynami, miał troche tajemnic przede mną.
Niestety mimo tego ze minęły juz 4 lata od takich sytuacji też mam małą paranoję, kontroluje go bo się boję że znowu to zrobi. Jednak ja kocham jego a on mnie, i on wie że ja go kontroluję.
No cóż rozumiem Cie nie da sie odzyskać pełnego zaufania :( zawsze będzie ten procent niepewności...
Najlepiej sie pozbyć takiej soby z zycia, ale wiemy jakie to cięzkie, Ty jestes troche w gorszej sytuacji bo jesteś już po ślubie, ja jeszcze przed.. jednak nasze rozstania i tak kończą sie powrotami

paranoja??

26 mar 2014 - 21:46:06

Może faktycznie niema nic złego na myśli i po prostu jest to kolezanka ,a ze ci powiedział ze kolega ,poprostu wiedział jaka bedzie twoja reakcja ,i awantura ,wolał jej uniknąć ,Jeśli jednak jest inaczej ,jeśli lubi kobiety ,to na pewno się to nie zmieni ,a po pijaku ,mówi sie i robi to co się myśli po trzeźwemu :) Cięzko okreslic jak to u was jest ,ponieważ nie znamy go jaki jest ,Może po prostu porozmawiajcie szczerze ,bo takie kontrolowanie ,tez nie jest dobre ,



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-26 21:47 przez perelecka.

paranoja??

26 mar 2014 - 21:50:01

Od tamtego ostatniego incydentu z ta strona minelo okolo 4 miesiecy i nic sie nie wydarzylo. Powiem tak nie ma mnie czasu zdradzic bo studiuje na ostatnim roku znam jego plan, po zajeciach jest od razu w domu, dodatkowo sprawdzam mu kom itp, i nie ma nic... a mimo to dalej mam obawy, zastanawiam sie czy zaufanie kiedys powroci? Czy dobrze zrobilam nie rozstajac sie z nim? Kocham go, ale dodatkowo boje sie samotnosci mam 24 lata i dziecko nie moge myslec tylko o sobie w tej sytuacji

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

On wyjeżdża :(