Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mój były chłopak zostawił mnie(zdradzając pocałunkiem) dla innej. To było w listopadzie. W maju jest osiemnastka jego siostry, ona robi ją z moją siostrą więc jestem zaproszona. Poszłybyście? wiedząc że ich tam spotkacie?

a dlaczego nie? najlepiej jeszcze z innym idz :D

Poszłabym i się dobrze bawiła. Dasz im satysfakcję jak się nie zjawisz. To oni się powinni wstydzić i Ciebie unikać.

Poszłabym i pokazala ze swietnie sie bawie, a on ani ona mnie kompletnie nie interesują. Zagdałabym do jakiegos chłopaka na imprezie, albo przyszłabym z jakimś fajnym kolega:)

zalezy czy Tobie to nie bedzie przeszkadzalo jak beda sobie okazywac uczucia:),jak nie pojdziesz to pewnie domysla sie,ze przez nich,a to przeciez urodziny Twojej siostry,wez ze soba jakas kolezanke lub kogos znajomego moze jakiegos chłopaka zebys miala z kim rozmawiac i idz:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-26 11:34 przez Pysia033.

Ja bym poszla, odjebalabym się jak nigdy, przyjela na twarz usmiech najszerszy jaki mam i bawilabym się lepiej niz kiedykolwiek na nich w ogole nie zwracajac uwagi ;)

oczywiście, że tak.
Nie wyobrazam sobie nie być na ur swojej siostry, ani opuszczać takim imprez przez jakiegoś faceta:)

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
Magduss
Poszłabym i pokazala ze swietnie sie bawie, a on ani ona mnie kompletnie nie interesują. Zagdałabym do jakiegos chłopaka na imprezie, albo przyszłabym z jakimś fajnym kolega:)

chyba nie zamierzasz nie pójść na 18 swojej siostry przez jakiegoś chłopaka...;/

Idź, pięknie wyglądaj i baw się wybornie! ;)

Pewnie, że bym poszła. Weź ze sobą chłopaka czy kolegę i baw się dobrze.

ja bym poszła, odstawiła się super i świetnie bawiła. chyba nie chcesz zrezygnować z urodzin siostry przez jakiegoś dupka?:D

Oczywiście , że bym poszła i na dodatek świetnie się bawiła!!!

a czy ty nadal do niego cos czujesz?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy brzydka i nieśmiała dziewczyna ma szanse na miłość?