Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

smutne

16 sie 2009 - 09:26:12

http://forum.szafa.pl/9/399737/521416/smutne.html#msg-521416 NIEWIEM CO MAM JUŻ ROBIĆ> PRZYJECHAŁ TYDZ TEMU I W NIEDZ SIE Z NIM WIDZIAŁAM PRZEPRASZAŁ ZA WSZYSTKO ŻE NAROBIŁ MI NADZIEJI ALE PÓŹNIEJ ZACHOWYWAŁ SIĘ JAKBYŚMY BYLI RAZEM.W PON WYJECHAŁ DO ZNAJOMYCH I JUZ GO NIE WIDZIAŁAM WCZORAJ WPADŁ NA 40 MIN NA DYSKOTEKĘ NA KTÓREJ BYŁAM KAZAŁ MI ABYM ZARYWAŁA DO CHŁOPAKÓW(A JA NIEMOGĘ BO DO INNYCH CZUJĘ WSTRĘT) POWIEDZIAŁ ZE NIE ZOSTANIE DŁUŻEJ BO JEDZIE NA INNĄ IMPREZĘ.GDY ODJECHAŁ NAPISAŁ SMSA sorka;* ja go nadal tak bardzo kocham aż majaczę w nocy na jego temat;( on mnie uświadamia że nie będziemy razem a do mnie to nie dociera.To uczucie jest tak wielkie!!!!! za 2 tyg juz wyjezdza;( POMÓŻCIE!!!!!

smutne

16 sie 2009 - 09:31:53

jak nie to nie... nie narzucaj sie i staraj sie go olac:)
daj sobie znim spokoj bo widocznie koles ma Cie za przeproszeniem "gdzies"...
teraz wystarczy zapolowac na kogoś innego:), bo czasem trafi sie na prawde fajny chlopak, a nie takie coś jak ten....
zobaczysz ze jeszcze przyjdzie w łaske... a wtedy nie dawaj mu zadnej szansy jak on Tobie:):)

POZDRAWIAM:)

smutne

16 sie 2009 - 09:41:11

Dziewczyno weź sie ogarnij!Daj sobie z nim spokój!Nie odzywaj się do niego nie spotykaj się z nim jak idzie w Twoim kierunku odwróć głowę i odejdź,znam takich typów jak on,po jaką cholerę Cię jeszcze zaczepia skoro wie że coś do niego czujesz lubi patrzec jak się męczysz może tym się dowartościowywuje,jesteś dużą dziewczynką i myśl jak dorosła kobieta zakończ to definitywnie zniszcz wszystko co Was łaczyło i przeprogramuj mózg i w końcu daj sobie z nim spokój bo to do niczego nie prowadzi męczysz się a takie widywania czasem mogły by tylko wpędzić Cie w jakąs obsesję...Piszesz że wyjeżdza i dobrze lepiej dla Ciebie by nie wrócił!

smutne

16 sie 2009 - 09:42:52

Cytat
Diva1983
Dziewczyno weź sie ogarnij!Daj sobie z nim spokój!Nie odzywaj się do niego nie spotykaj się z nim jak idzie w Twoim kierunku odwróć głowę i odejdź,znam takich typów jak on,po jaką cholerę Cię jeszcze zaczepia skoro wie że coś do niego czujesz lubi patrzec jak się męczysz może tym się dowartościowywuje,jesteś dużą dziewczynką i myśl jak dorosła kobieta zakończ to definitywnie zniszcz wszystko co Was łaczyło i przeprogramuj mózg i w końcu daj sobie z nim spokój bo to do niczego nie prowadzi męczysz się a takie widywania czasem mogły by tylko wpędzić Cie w jakąs obsesję...Piszesz że wyjeżdza i dobrze lepiej dla Ciebie by nie wrócił!
wyjezdza bo mieszka za granica

smutne

16 sie 2009 - 09:44:43

probowalam o nim nie myslec nawet 2 tyg temu poznalam fajnego chlopaka lecz wyjechal do pracy za granice.takie mAM szczescie

zweryfikowana
Posty: 4.117
Ostrzeżenia: 1/5

smutne

16 sie 2009 - 09:49:39

wiem ze nie latwo slyszec porad "olej go itd" ale zastanow sie nad jednym czas nabrac dystansu do osoby ktora jest dla nas nie fer....bo on taki widze ze jest...moze popatrz na to od strony ze cierpisz przez niego a prawdziwy dobry czlowiek nie pozwoli na to nawet jesli juz nie chce byc z kims...wszystko mozna jakos zaltwic i poukladac....on nie jest warty jak widac a najabrdziej pomoze Ci inny facet bo klin klinem i najbardziej skup sie na tym aby kogos poderwac poznac...postaw sobie to za cel i go zrealizuj jak najszybiciej:D

smutne

16 sie 2009 - 09:50:43

Cytat
justka6
Cytat
Diva1983
Dziewczyno weź sie ogarnij!Daj sobie z nim spokój!Nie odzywaj się do niego nie spotykaj się z nim jak idzie w Twoim kierunku odwróć głowę i odejdź,znam takich typów jak on,po jaką cholerę Cię jeszcze zaczepia skoro wie że coś do niego czujesz lubi patrzec jak się męczysz może tym się dowartościowywuje,jesteś dużą dziewczynką i myśl jak dorosła kobieta zakończ to definitywnie zniszcz wszystko co Was łaczyło i przeprogramuj mózg i w końcu daj sobie z nim spokój bo to do niczego nie prowadzi męczysz się a takie widywania czasem mogły by tylko wpędzić Cie w jakąs obsesję...Piszesz że wyjeżdza i dobrze lepiej dla Ciebie by nie wrócił!
wyjezdza bo mieszka za granica



wiec ciesz sie z tego lepiej niż by miał zostać tu jestem pewna ze niedługo poznasz kogoś kto zaszumi Ci w głowie tak bardzo jak on tylko z wzajemnością,i tego Ci życzę;-)
Cytat
justka6
probowalam o nim nie myslec nawet 2 tyg temu poznalam fajnego chlopaka lecz wyjechal do pracy za granice.takie mAM szczescie


więc przy przywitaniu pytaj czy jest taka opcja ze bedzie musiał wyjechać;-)))))))pół żartem pół serio;-))))) ale grunt że pojawił się ktoś inny....tego kwiatu to pół światu więc szybko nadarzy się inny koleś;-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-16 09:53 przez Diva1983.

smutne

16 sie 2009 - 14:20:29

;/

smutne

17 sie 2009 - 12:38:41

Wybacz ze bede taka szczera ale po co masz sie wiecej łudzic ze cos z tego bedzie. Jednym slowem jest to gnojek ktory nie dojrzal emocjonalnie do zwiazku. Jestem pewna ze kiedy Ty grzecznie siedzialas w domu placząc o niego,to w tym momecie bawil sie w najlepsze typu alkohol,panienki. Otrzasnij sie jakos i poszujaj innego faceta wartego Twojej uwagi...Tego kwiatu jest pol swiatu wiec masz do wyboru i koloru:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Chlopa- dawna historia