Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Na wstępie zaznaczę ze nie jestem nastolatka . Zakochałam sie w facecie który ma dziewczynę . Studiujemy razem Nie spedzamy duzo czasu razem ale czesto z nim piszę ,o wszystkim.Opowiada mi o swoich problemach , zwierza się ze swoich rozterek i rozczarowań . Moj problem polega na tym ze byc moze ja sprzecznie odbieram jego sygnały , nie wiem co mają znaczyć usmiechy , głębokie spojrzenia w oczy i zaczepki którymi jestem obdarowywana . Nie chce wchodzic komuś z butami w zycie . Dla mnie sytuacja jest jasna , dopóki jest z nią nie bede się w to mieszać .

Co myślicie o całej tej sytuacji ? Jest sens zaprzątać sobie nim głowę ?

niezweryfikowana
Posty: 698
Ostrzeżenia: 1/5

Nie ma sensu,widocznie szuka przygody skoro jest w ''związku''.

A jak długo jest z tamtą dziewczyną?

Cytat
margaretka1985
A jak długo jest z tamtą dziewczyną?

Rok .

albo szuka przyjaciółki, albo przygody na raz ewentualnie na kilka razy.

Jeśli Ci na nim zależy to może powiedz mu co Ty czujesz, wtedy decyzja będzie po jego stronie, bo sytuacja w której jesteś i tak Cię męczy. Jeśli się zakochałaś to zaryzykuj i może coś z tego będzie, a jeśli nie, przynajmniej nie będziesz się łudzić. Ale zrobisz jak zechcesz, powodzenia:)
Czasem jest tak, że ktoś jest w związku, ale nie do końca wie, czy z odpowiednią osobą i potrzebuje bodźca, żeby zmienić swoje życie, wcale nie musi chodzić o przygodę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-18 14:20 przez margaretka1985.

Zostaw go w spokoju, zapewne on traktuje Cie jak koleżankę której może się wygadać

moge spytac w jakiej miejscowosci studiujesz?:D

Wydaje mi się, ze traktuje Cię bardziej jak przyjaciółkę.. Hmm, a moze wspominal Ci coś ze chce zakończyć związek z obecna dziewczyną ? Wtedy miałabyś jakieś podstawy aby myśleć, ze moze jest Tobą zainteresowany ?

Cytat
Olivederia
moge spytac w jakiej miejscowosci studiujesz?:D


Warszawa :)

hmm. :D sorki ze pytalam ale mam podobna sytuacje z chlopakiem i jestesmy tez razem rok :D

powiem Ci tak...
jesli naprawde nie chcesz sie mieszac i nie ma szans ze on cos z tym zrobi to nie przyjaznij sie z nim. Bedzie bolec...

jesli jest szansa - moze to chamskie ale trzymaj kontakt z nim. Sama jestem w takiej sytuacji ale jako dziewczyna takiego chlopaka. Co prawda nie lubie tej jego kolezaneczki ale do tanga trzeba dwojga. Jesli cos sie stanie miedzy nimi - mimo nienawisci do niej to bardziej bede miala zal do chlopaka niz do niej.

Zaraz Cię zjadą, ze się bierzesz za zajętego:D Ja nie byłabym zainteresowana dopóki nie wyszedłby z inicjatywą, ze tamtą zostawi. Jesli by chciał byc z Toba to zerwie z tamtą jeśli nie to nie ma co w to brnąc;p

Najlepiej zapytac wprost.

no cóż cukiereczku, takie życie. To może chociaż ściągnij te buty, zanim wejdziesz im w życie.

Odpowiadając: nie ma sensu zaprzątać sobie nim głowy.

wydaje mi się, że po prostu tarktuje Ciebie jak dobrą koleżankę, z którą może o wszystkim pogadać od serca, gdyby był tobą zainteresowany to pewnie zerwałby z tamta w niedługim czasie. A jak im się układa dobrze czy źle?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak sobie poradzić...?