Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

facet i jego byłe

14 mar 2014 - 14:55:37

jak to jest z wami nie przeszkadzaja wam byłe waszych partnerów ? nie wtrancaja sie one w wasze życie ?

mój chłopak utrzymuje kontakt ze swoja było bardzo dobry , strasznie mnie to drażni

facet i jego byłe

14 mar 2014 - 15:02:38

Ja utrzymywałam i to rozbiło mój związek.

facet i jego byłe

14 mar 2014 - 15:03:44

mnie to wpienia totalnie...jestem zazdrosna etc...

facet i jego byłe

14 mar 2014 - 15:06:31

Mój jak mnie poznał urwał wszelkie kontakty z byłymi,na moje pytanie dlaczego im nawet cześć nie mówi?odpowiedział a po co.Ja też urwałam kontakty tak samo wyszło.Miłość

facet i jego byłe

14 mar 2014 - 15:08:42

Tak powinno być.

facet i jego byłe

14 mar 2014 - 15:11:47

Chcica-tylko pozazdrościć

facet i jego byłe

14 mar 2014 - 15:16:41

Cytat
chcica
Mój jak mnie poznał urwał wszelkie kontakty z byłymi,na moje pytanie dlaczego im nawet cześć nie mówi?odpowiedział a po co.Ja też urwałam kontakty tak samo wyszło.Miłość

Co jak co, ale udawanie, że nie zna się swoich byłych partnerów dla mnie jest po prostu śmieszne i kojarzy mi się z gimbazą. Pewnie, komuś może przeszkadzać kontaktowanie się, rozmowy itd, ale żeby nawet sobie cześć na ulicy nie powiedzieć? Nie czaję.

facet i jego byłe

14 mar 2014 - 15:21:27

Po co utrzymywać kontakty z kimś z kim nam nie wyszło.
Mój były nie utrzymywał z żądną konaktu cześć też nie mówił bo po co skoro go ktoś zdradził to raczej nie chce się mieć z nim ŻADNEGO kontaktu.

facet i jego byłe

14 mar 2014 - 15:22:11

Cytat
nielubiegrzybow
Cytat
chcica
Mój jak mnie poznał urwał wszelkie kontakty z byłymi,na moje pytanie dlaczego im nawet cześć nie mówi?odpowiedział a po co.Ja też urwałam kontakty tak samo wyszło.Miłość

Co jak co, ale udawanie, że nie zna się swoich byłych partnerów dla mnie jest po prostu śmieszne i kojarzy mi się z gimbazą. Pewnie, komuś może przeszkadzać kontaktowanie się, rozmowy itd, ale żeby nawet sobie cześć na ulicy nie powiedzieć? Nie czaję.

dokładnie mam to samo zdanie, kiedyś bliska osoba a później udawanie na pokaz że się jej nie zna :D żalosne podejście drogie dziewczęta :))

facet i jego byłe

14 mar 2014 - 15:24:43

hahahahaha nie mówi cześć, a to dobre ;D Znasz kogoś tak dobrze, prawdopodobnie sypiałeś z tym kimś, znasz go DOGŁĘBNIE ;D i nie mówisz mu cześć, nie no to jest hit mojego dzisiejszego dnia - DZIĘKI ! haha

facet i jego byłe

14 mar 2014 - 15:25:41

Cytat
Diamentoova
Po co utrzymywać kontakty z kimś z kim nam nie wyszło.
Mój były nie utrzymywał z żądną konaktu cześć też nie mówił bo po co skoro go ktoś zdradził to raczej nie chce się mieć z nim ŻADNEGO kontaktu.

No jeśli ktoś kogoś zdradził i w ogóle rozstanie odbyło się w baaardzo nieprzyjemnej atmosferze to utrzymywanie kontaktów byłoby chyba czystym masochizmem. Ale w sytuacji, kiedy dwie osoby rozstają się po ludzku i jedna strona po znalezieniu nowego partnera nawet nie odpowiada na cześć to jest dla mnie zabawna, taka tam demonstracja "tak bardzo mam cię gdzieś" (nie mówię o innych kontaktach, rozumiem, że mogą przeszkadzać nowemu partnerowi)

facet i jego byłe

14 mar 2014 - 15:27:42

oboje nie utrzymujemy kontaktu z byłymi :) nie ma sensu dodawać sobie powodu do kłótni :)

facet i jego byłe

14 mar 2014 - 15:30:12

Nie mówienie sobie cześć to już lekka przesada :D Tyle się z kimś było, spotyka się tego kogoś na ulicy i udajesz, że się nie znasz? :>

Mój facet nie ma kontaktu z byłą, ale nie miał go nawet zanim mnie poznał. Ja mam kontakt z byłym sporadyczny, z racji tego, że studiowaliśmy razem i czasem widujemy się na piwie z ludźmi z roku. Poza tym mój były i obecny pracują w jednej firmie, w jednym dziale... :D

facet i jego byłe

14 mar 2014 - 15:32:18

nie utrzymuje na szczescie, chociaz ja mialam okazje na jednej z imprez poznac byla dziewczyne, podeszla do nas i wypila przy stoliku z nami kilka kielonkow. Bylam zazdrosna, ale nic nie dalam po sobie poznac ;) bylam mila itp, w koncu nic mi nie zrobila, a ze kiedys kochala mojego chlopaka to znaczy ze gust ma nie zly ;P moze to glupie co napisze, ale jest brzydką dziewczyną i zaniedbaną co mnie niezmiernie cieszy. ona kiedys do niego pisala, ale on jej nic nie odpisywal i kontakt sie urwal ;) (MAM NADZIEJE :D)

facet i jego byłe

14 mar 2014 - 15:43:40

Mój pierwszy chłopak (czasy gimnazjum) teraz jest jednym z moich najlepszych znajomych :) Często spotykamy się całą paczką, w tym Mój obecny (już narzeczony) nie mają nic do siebie i się lubią. Zapomnieliśmy o dawnych czasach, teraz każdy ułożył sobie życie na nowo. Za to z innymi 'byłymi' tak jak i ja i mój D. jesteśmy na cześć, jak już przypadkiem na siebie gdzieś wpadniemy na mieście.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prezent.