Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 7 8 9 -->

Zakochałam się w zajętym :(

27 lut 2014 - 13:40:09

To już trwa jakiś czas, jestem zakochana w zajętym chłopaku... jemu też nie jestem obojętna bo potrafi wszystko rzucić i przyjechać wiedząc że coś się stało albo mam zwykłego doła. Przytula mnie itp... ostatnio miałam jechać busem do Warszawy załatwić jedną rzecz a on zaproponował że nie będę wydawać pieniędzy na bilet i zawiózł ,nie - do Wawy 90km załatwiłam co miałam załatwić a resztę dnia spędziliśmy razem na zwiedzaniu itp. Wiem że go kocham i wiem ze trudno to uczucie sobie wybić z głowy, on więcej czasu spędze ze mną albo na swoich zajęciach niż z dziewczyną więc to chyba o czymś świadczy... kompletnie nie wiem co zrobić.
sprostuję trochę, nie chcę niczego rozbijać on nawet nie wie o moich uczuciach i raczej ich nie odwzajemnia ich. Znamy się od dziecka, wychowaliśmy sie razem bo nasze rodziny się przyjaźnią...on traktuje mnie jak młodszą siostrę a jego dziewczyna wie o tym że się przyjaźnimy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-27 16:23 przez miranda25.

Zakochałam się w zajętym :(

27 lut 2014 - 13:42:42

Współczuje jego dziewczynie.

Zakochałam się w zajętym :(

27 lut 2014 - 13:43:03

Powiedzieć mu, że zachowuje się nie fair w stosunku do swojej dziewczyny?

Zakochałam się w zajętym :(

27 lut 2014 - 13:44:20

I osobiście facet były dla mnie skreślony z tego powodu jak się zachowuje mając dziewczyne bo równie dobrze nawet jakbyś z nim kiedys była to moze robic tak samo i też mieć taką koleżaneczke.

Zakochałam się w zajętym :(

27 lut 2014 - 13:45:20

Ups...a to się narobiło ;/ skoro wiesz,że ma kogoś ,to po co wchodzisz w ten związek? celowo chcesz go rozpieprzyć?

Zakochałam się w zajętym :(

27 lut 2014 - 13:45:40

za chwile zostawi Ciebie i bedzie krecil z kolejna i ty bedziesz to 2 :p ten typ tak ma

Zakochałam się w zajętym :(

27 lut 2014 - 13:46:57

no a pewnego dnia rzuci Ciebie dla innej..
Na prawde nie rozumiem czemu dziewczyny biora sie za zajętych a pozniej płacza, ze maja złamane serce.. no sorry..

Zakochałam się w zajętym :(

27 lut 2014 - 13:47:30

Cytat
skarbek2012
Współczuje jego dziewczynie.
dokladnie.....to jakis dupek ktory sam nie wie co chce,ryzykowny egzemplarz....ja bym w to nie wchodzila mozesz byc nastepna.Znajdzie za jakis czas kolejna "kolezanke"do pocieszania pomocy itd,by sie dowartosciowac....eh...

Zakochałam się w zajętym :(

27 lut 2014 - 13:47:46

Cytat
DariaAd
za chwile zostawi Ciebie i bedzie krecil z kolejna i ty bedziesz to 2 :p ten typ tak ma

Zgadzam sie z tym. Ja bym sobie go zdecydowanie odpuscila bo póżniej Ty mozesz znalezc sie na miejscu tej Dziewczyny.

Zakochałam się w zajętym :(

27 lut 2014 - 13:48:05

Cytat
skarbek2012
I osobiście facet były dla mnie skreślony z tego powodu jak się zachowuje mając dziewczyne bo równie dobrze nawet jakbyś z nim kiedys była to moze robic tak samo i też mieć taką koleżaneczke.
on mnie traktuje jak przyjaciółke jak młodszą siostre(zwłaszcza że znamy się praktycznie od urodzenie) i on te gesty raczej traktuje przyjacielsko a ja głupia się zakochałam :(

Zakochałam się w zajętym :(

27 lut 2014 - 13:48:19

nie wiesz co zrobić? cieszyć się,że rozbijasz kogoś związek. zakochała się bo koleś jest na każde jej skinienie i celowo to wykorzystuje.... kiedy ma spędzać czas z dziewczyną? gdy ciągle Ty masz jakieś problemy i mu trujesz d****.

Zakochałam się w zajętym :(

27 lut 2014 - 13:49:07

pogadaj z nim niech się określi albo niech będzie z tobą i zostawi dziewczynę jak mu na tobie bardziej zależy niż na niej... nie fajnie być oszukiwanym ja bym wolała żeby mój facet mnie zostawił niż za plecami pomagał i czuł coś do innej...

Zakochałam się w zajętym :(

27 lut 2014 - 13:49:57

To powiedz mu, ze go kochasz i musisz urwac ta znajomosc bo sobie z tym nie radzisz. Proste..
moze czuje to samo do Ciebie, a moze nie.. postaw sprawe na ostrzu noża jesli masz tego dosc.

Zakochałam się w zajętym :(

27 lut 2014 - 13:51:45

Cytat
miranda25
Cytat
skarbek2012
I osobiście facet były dla mnie skreślony z tego powodu jak się zachowuje mając dziewczyne bo równie dobrze nawet jakbyś z nim kiedys była to moze robic tak samo i też mieć taką koleżaneczke.
on mnie traktuje jak przyjaciółke jak młodszą siostre(zwłaszcza że znamy się praktycznie od urodzenie) i on te gesty raczej traktuje przyjacielsko a ja głupia się zakochałam :(
Przyjacielsko, ok, ale jednak mówisz, że spędza z Tobą więcej czasu niż ze swoją dziewczyną, a to chyba nie świadczy o nim za najlepiej.

Zakochałam się w zajętym :(

27 lut 2014 - 13:52:07

Cytat
edekzkrainykredek2
pogadaj z nim niech się określi albo niech będzie z tobą i zostawi dziewczynę jak mu na tobie bardziej zależy niż na niej... nie fajnie być oszukiwanym ja bym wolała żeby mój facet mnie zostawił niż za plecami pomagał i czuł coś do innej...
wątpię by coś do mnie czuł.... ona wie że on mi pomaga....poznała mnie jak leczyłam się na bulimię, on przyprowadził ją do szpitala do mnie
Cytat
skasna
Cytat
miranda25
Cytat
skarbek2012
I osobiście facet były dla mnie skreślony z tego powodu jak się zachowuje mając dziewczyne bo równie dobrze nawet jakbyś z nim kiedys była to moze robic tak samo i też mieć taką koleżaneczke.
on mnie traktuje jak przyjaciółke jak młodszą siostre(zwłaszcza że znamy się praktycznie od urodzenie) i on te gesty raczej traktuje przyjacielsko a ja głupia się zakochałam :(
Przyjacielsko, ok, ale jednak mówisz, że spędza z Tobą więcej czasu niż ze swoją dziewczyną, a to chyba nie świadczy o nim za najlepiej.
ona mieszka kawałek od nas i to nie mały(ogólnie jest z naszego miasta ale pracuje w innym)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-27 13:53 przez miranda25.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Facet sam na imprezie