Obecnie rozmawiamy o:

Jaki fotelik samochodowy

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Odrzucone zaręczyny...

24 lut 2014 - 19:14:46

Wczoraj mój chłopak dał mi pierścionek zaręczynowy...była to dla mnie totalna niespodzianka, ale mimo wszystko mimo że wiem że chcę z nim być i że go kocham to od razu zaznaczyłam że nie ma mowy o żadnym ślubie. On od wczoraj mało się odzywa, powiedział że musi sobie wszystko przemyśleć. Co zrobić?
źle się wyraziłam..pierscionek przyjełam ale gdy zaczął planować ślub za rok to musiałam zareagować i trochę zweryfikować jego plany



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-24 20:22 przez kociaczkowa.

Odrzucone zaręczyny...

24 lut 2014 - 19:16:45

sorry ale jak dla mnie jestes nienormalna:) wiele dziewczyn oddalo by za taka niespodzianke ... moze nie chcial sie odrazy zenic? zareczyny nie oznaczaja slubu za tydzien



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-24 19:17 przez evelina09915.

Odrzucone zaręczyny...

24 lut 2014 - 19:16:59

czekać!
szczerze też bym była zaskoczona taką odpowiedzią i też bym sobie musiała pomyśleć...

Odrzucone zaręczyny...

24 lut 2014 - 19:17:06

walnac baranka w sciane
pogadaj z nim o tym szczerze i wytlumacz dlaczego tak a nie inaczej

Odrzucone zaręczyny...

24 lut 2014 - 19:17:08

To po co go przyjęłaś?

Odrzucone zaręczyny...

24 lut 2014 - 19:17:08

ZMĄDRZEĆ

Odrzucone zaręczyny...

24 lut 2014 - 19:18:42

Cytat
evelina09915
sorry ale jak dla mnie jestes nienormalna:) wiele dziewczyn oddalo by za taka niespodzianke ... moze nie chcial sie odrazy zenic? zareczyny nie oznaczaja slubu za tydzien
ale ja przyjęłam pierścionek ale zaznaczyłam że na razie ślubu nie będzie bo zaczął już o nim mówić...powód? zwyczajnie nie stać nas na razie na to by samodzielnie żyć

Odrzucone zaręczyny...

24 lut 2014 - 19:20:52

Cytat
kociaczkowa
Cytat
evelina09915
sorry ale jak dla mnie jestes nienormalna:) wiele dziewczyn oddalo by za taka niespodzianke ... moze nie chcial sie odrazy zenic? zareczyny nie oznaczaja slubu za tydzien
ale ja przyjęłam pierścionek ale zaznaczyłam że na razie ślubu nie będzie bo zaczął już o nim mówić...powód? zwyczajnie nie stać nas na razie na to by samodzielnie żyć

to trzeba bylo siedziec cicho :) a nie psuc chwili dopiero za jakis czas porozmawiac ze narazie was na to nie stac zreszta jak zaczal chyba wiedzial ze slub to zycie na swoim i za swoje :)

Odrzucone zaręczyny...

24 lut 2014 - 19:21:18

postaw się w jego sytuacji

Odrzucone zaręczyny...

24 lut 2014 - 19:21:28

Cytat
kociaczkowa
Cytat
evelina09915
sorry ale jak dla mnie jestes nienormalna:) wiele dziewczyn oddalo by za taka niespodzianke ... moze nie chcial sie odrazy zenic? zareczyny nie oznaczaja slubu za tydzien
ale ja przyjęłam pierścionek ale zaznaczyłam że na razie ślubu nie będzie bo zaczął już o nim mówić...powód? zwyczajnie nie stać nas na razie na to by samodzielnie żyć
a ile macie lat?

Odrzucone zaręczyny...

24 lut 2014 - 19:22:42

Cytat
kociaczkowa
Cytat
evelina09915
sorry ale jak dla mnie jestes nienormalna:) wiele dziewczyn oddalo by za taka niespodzianke ... moze nie chcial sie odrazy zenic? zareczyny nie oznaczaja slubu za tydzien
ale ja przyjęłam pierścionek ale zaznaczyłam że na razie ślubu nie będzie bo zaczął już o nim mówić...powód? zwyczajnie nie stać nas na razie na to by samodzielnie żyć
trzeba bylo odrazu to napisac

Odrzucone zaręczyny...

24 lut 2014 - 19:26:09

Cytat
evelina09915
Cytat
kociaczkowa
Cytat
evelina09915
sorry ale jak dla mnie jestes nienormalna:) wiele dziewczyn oddalo by za taka niespodzianke ... moze nie chcial sie odrazy zenic? zareczyny nie oznaczaja slubu za tydzien
ale ja przyjęłam pierścionek ale zaznaczyłam że na razie ślubu nie będzie bo zaczął już o nim mówić...powód? zwyczajnie nie stać nas na razie na to by samodzielnie żyć

to trzeba bylo siedziec cicho :) a nie psuc chwili dopiero za jakis czas porozmawiac ze narazie was na to nie stac zreszta jak zaczal chyba wiedzial ze slub to zycie na swoim i za swoje :)
no tak lepiej milczeć i nie mówić bo może komuś moje zdanie się nie spodoba... no on już zaczął mówić że trzeba zacząć planować wesele itp to chyba wolałam mu powiedzieć od razu... ja mam 24 lata i studiuję nie pracuje, on mieszka z rodzicami i planował po ślubie mieszkać z nimi

Odrzucone zaręczyny...

24 lut 2014 - 19:26:56

oj wcale się mu nie dziwię

Odrzucone zaręczyny...

24 lut 2014 - 19:28:27

Cytat
kociaczkowa
Cytat
evelina09915
Cytat
kociaczkowa
Cytat
evelina09915
sorry ale jak dla mnie jestes nienormalna:) wiele dziewczyn oddalo by za taka niespodzianke ... moze nie chcial sie odrazy zenic? zareczyny nie oznaczaja slubu za tydzien
ale ja przyjęłam pierścionek ale zaznaczyłam że na razie ślubu nie będzie bo zaczął już o nim mówić...powód? zwyczajnie nie stać nas na razie na to by samodzielnie żyć

to trzeba bylo siedziec cicho :) a nie psuc chwili dopiero za jakis czas porozmawiac ze narazie was na to nie stac zreszta jak zaczal chyba wiedzial ze slub to zycie na swoim i za swoje :)
no tak lepiej milczeć i nie mówić bo może komuś moje zdanie się nie spodoba... no on już zaczął mówić że trzeba zacząć planować wesele itp to chyba wolałam mu powiedzieć od razu... ja mam 24 lata i studiuję nie pracuje, on mieszka z rodzicami i planował po ślubie mieszkać z nimi

ok ale nie musialas tego tak doslownie
a tak wracajac ?? to on chcial byc na Twoich rodzicow utrzymaniu w takim razie ?

Odrzucone zaręczyny...

24 lut 2014 - 19:28:56

twój chłopak mógł sobie pomyśleć że ci na nim niezależy zaręczyny nieoznaczają odrazu ślubu na 2 dzień,niemacie kasy to poczekajcie ,ja wzięłam narazie tylko cywilny ślub i dobrze jest i to niebył jakis duży koszt drobna opłata w urzędzie i obiad dla rodziny w domu, kościelny ślub to duży wydatek ale niepotrzebnie odrzuciłas oferte oświadczyn

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

spacer z mamą...