Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SEX KAMERKI

24 lut 2014 - 16:21:43

ich dupa ich sprawa!! one nie krytykuja Twoich zachowan wiec Ty nie krytykuj ich podejsc do zycia!!

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 1/5

SEX KAMERKI

24 lut 2014 - 16:31:43

Cytat
perelecka
no to rzeczywiście z ciebie PRZYJACIÓLKA ,ktreej pewni eprzysiegałas dyskrecje a piszesz o tym na cała polske i nie tylko:) masakra ,fajna przyjaciólka z ciebie ,druga sprawa to jej sprawa co robi ,czyzbys była zazdrosna?cóz do tego tez przeważnie trzeba mieć wygląd:)

Musiałam się komuś zwierzyć, nikomu ze znajomych nie powiedziałam a tu prywatnie nikt mnie nie zna więc nie wiem co masz na myśli. Nie mam czego zazdrościć na swoje wydatki zarabiam uczciwą praca a co do wyglądu to nie wiesz jak Ona ani ja wyglądam więc nie rozumiem skąd ten wniosek.
PS odniosę wrażenie że to środowisko jest Ci dobrze znane.
Jak pisałam wcześniej nie krytykuję, nie traktuje jako gorszych od siebie ani nie ubliża im , pytałam o wasze zdanie na ten temat, a część piszę tak jakbym wszystko co najgorsze zrzuciła na nie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-24 16:49 przez ONA16.

SEX KAMERKI

24 lut 2014 - 17:15:25

Nie moj tyłek nie moja sprawa... Ale mój szacunek do ciała nie pozwoliłby mi na to, żeby byle facet ogladał moje intymne częsci ciała...

SEX KAMERKI

24 lut 2014 - 21:50:45

Z tego co słyszałam od znajomych to dziwne rzeczy tam się dzieją począwszy od kobiet które robią nagę transmisje a za tydzień mają termin porodu po te co wkładają sobie wibrator a za chwile wybiega małe dziecko w pampersie do tych co piją własny mocz lub jedzą to co wypróżnił partner ;p. Osobiście dziwie się ludzi którzy rozbierają się dla 10 zł, no ale cóż każdy ma inny sposób na życie ;)

SEX KAMERKI

21 cze 2014 - 16:46:35

Znam takie osoby i straciły szacunek ale i tak noszą głowę wysoka bo wielkie panie i stać je na torebkę od CHANEL za pokazywanie tyłka ;p

SEX KAMERKI

21 cze 2014 - 21:18:21

Cytat
perelecka
no to rzeczywiście z ciebie PRZYJACIÓLKA ,ktreej pewni eprzysiegałas dyskrecje a piszesz o tym na cała polske i nie tylko:) masakra ,fajna przyjaciólka z ciebie ,druga sprawa to jej sprawa co robi ,czyzbys była zazdrosna?cóz do tego tez przeważnie trzeba mieć wygląd:)
ale to jest anonimowe....poza tym ogarnij się bo jak można być zazdrosnym o prostytucję? i chyba nie wiesz jakie dziewczyny tam mogą być... brzydki jak cholera ale zwyczajnie łatwe

SEX KAMERKI

21 cze 2014 - 21:24:32

Kiedyś oglądałam jakiś program w którym wypowiadały się kobiety ( za granicą ) że zarabiają na życie właśnie pokazując się w kamerkach ale to nie było takie zwyczajne rozbieranie się tylko nakręcały filmik w których np. jedna rozgniatała małe samochodziki inna smarowała się jakąś tam fasolką a jeszcze inna nakładała na siebie różne rajstopy . ja uważam że jeśli ktoś chce tak zarabiać to jego sprawa to żadna zbrodnia każdy może podjąć taką decyzję .

SEX KAMERKI

23 cze 2014 - 00:19:12

Jest na SU dziewczyna ktora siedzi tylko w piatki i soboty- annapeal czy jakos tak. W jeden dzien potrafi wyciagnac 3-4tys zl, wiem bo widzialam.. wiec nie mowcie ze robia to za marne grosze :D

co do reszty tematu..kazdy robi co chce dobrze lub zle ;)

SEX KAMERKI

23 cze 2014 - 01:02:16

Dziewczyny moj chłopak posiada takowe studio , pracuje u niego ok 50 kobiet wiek przerozny od 18 do 50 lat. W jego firmie nie ma mowy o rozbieraniu sie przed kamera. Dziewczyny tylko siedzą i " udostepniaja" swój wizerunek, uśmiechają sie jedyne na co mogą sobie pozwolić to wstać i zaprezentować swoją figurę. Czaty na których pracują maja w regulaminie zakaz rozbierania sie, wibratorów itp! Wiec nie mierzymy wszystkich jedna miara, są oczywiście studia gdzie dziewczyny robią rożne dziwne rzeczy ale to zazwyczaj są panie z takiego portalu jak roxa czy jakoś tak. Sex kamerki kojarzą sie nam tylko z jednym jak widać nie słusznie. Panowie oczywiście proszą w rozmowach o to by pokazały dziewczyny co nieco jednak o to w tym chodzi by go tak zainteresować rozmowa aby odbiegl od tej myśli/ propozycji. To na tyle co mam dopowiedzenia w tym temacie. Spędzam w firmie sporo czasu i nie moge powiedzieć ze to są dziewczyny które sie nie szanują czy coś, są to normalne osoby które maja męża, dom często jeszcze inna " normalna" prace...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-23 06:57 przez martilena.

SEX KAMERKI

23 cze 2014 - 01:13:13

Sa yez takie ktore pracuja same dla siebie, w domowym zaciszu. Ich sprawa, ich praca..nie nam oceniać.

SEX KAMERKI

31 sty 2015 - 17:34:49

Zdecydowanie najlepsze i na penwo największe w Polsce.. pewnie się beę powtarzac ale co mi tam, polecam:

http://showup.tv/ref/domina69 można mnie tam czasami spotkac :D

SEX KAMERKI

18 lut 2015 - 21:58:11

spróbuj tutaj http://www.pokaz.tv



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-18 21:59 przez Magdalena_50.

niezweryfikowana
Posty: 118
Ostrzeżenia: 1/5

SEX KAMERKI

18 lut 2015 - 23:38:59

Pecunia non olet

Pecunia non olet



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-18 23:39 przez paluchy.

SEX KAMERKI

02 cze 2022 - 17:52:23

Ja pracowałam kiedyś na kamerkach ale wiało pustkami. Teraz za sprawą influencerek jest bardziej popularme sprzedawanie swoich zdjęć. Jakieś pół roku temu założyłam konto na https://adoreo.com/ i teraz tam zarabiam. Miesięcznie wychodzi mi dużo więcej niż na kamerkach bo za jeno zdjęcie jestem w stanie wyciągnąć od 150 do 200zł to żeby tyle zarobić na kamerkach to musiałabym cały dzień strimować. I tak dla mnie to normalna praca.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zagubiona w zwiazku..