Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mam chłopaka jakos od nowego roku, wiem że to krotko ale dosc sporo juz razem przeszlismy.. zaczelo sie od tego ze calowal sie z taka typiara na syslwestrze <ale nie bylismy razem> mowil ze to tylko kolezanka ze nic wiecej z nia nie chcial... gdzies pod koniec stycznia przeczytalam <przypadkowo trafilam na jego fb> wiadomosci z nia i pisal ze chce z nia byc ze cos do niej czuje.. stwierdzil ze to bylo dla zartow bla bla noi wybaczylam mu, jednak upieral sie stanowczo ze nie zerwie z nia kotanktu gdy go o to prosilam. Niedawno czyli tydzien temu poniewaz wyszla niefajna sytuacja ona sama pokazala mi wiadomosci od niego w ktorych pisal DUZO serio duuuzo jaka to ona jest super itp... powiedzial ze chce sie na niej zemscic niby. obecnie nie maja kontaktu bo sie poklocili ale caly czas mnie to boli i nie wiem czy byc z nim.. ma problemy torche glupio mi go zostawic samego ale nie wiem, wierzyc w to czy nie ? byc z nim czy zerwac ?

ja bym go pogonila :) na klamstwie niczego sie nie zbuduje.. szkoda Twoich nerwow dziewczyno.

jesteś z braku laku. Chce być z nią,ona nie chce więc ty się napatoczyłaś.

Polski język = trudny język. Swoją droga facet Cię oszukuje na każdym kroku, a Ty się jeszcze zastanawiasz ? Brawo. Pogratulować szacunku do samej siebie.

No ja nie wiem jak można się zastanawiać co w takiej sytuacji zrobić. Ja już po pierwszej akcji bym kopneła nie w tyłek a w jaja choć wątpie by je miał

jak czytam takie posty to się zastanawiam czy się śmiać, czy płakać... ile Ty masz lat?

Zerwij bo facet ewidentnie leci w kulki

Cytat
anusiamamusia
ja bym go pogonila :) na klamstwie niczego sie nie zbuduje.. szkoda Twoich nerwow dziewczyno.

Ale zebys widziala jak sie zmienil teraz normalnie dzwoni ciagle do mnie tak sie stara zebym go nie zostawila bo mu powiedzialam zeby dal mi czas to przemyslec i wlasnie nwm co zrobic, chyba zerwe ale tak mi ciezko bo on tak sie stara strasznie ;/
Cytat
nicnieistnieje7
jak czytam takie posty to się zastanawiam czy się śmiać, czy płakać... ile Ty masz lat?

18, ale to nie jest takie proste bo bardzo duzo nas łączy, mial takie problemy ze normalnie bylam jedyna osoba ktora wgl. mial w tej chwili tez w sumie jestem.. nie chce byz z nim z litosci ale tez nie chce cierpiec. dopiero teraz wiem ze nie klamie ale zranil mnie i nie daje sobie z tym rady mimo iz chce z nim byc ..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-20 20:57 przez strawberry96.

jakim cudem zostaliscie para? Przeciez od samego poczatku ciagnie go do tamtej laski.
To sa wasze poczatki i powinien swiata poza toba nie widziec, nie wspominajac o innych dziewczynach. Kopnij go w zad!
Powiedz mu,ze to koniec. Zobaczysz po jakim czasie poleci do tamtej. Jestem pewna,ze odrazu;-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-20 20:59 przez AngelsHall.

zweryfikowana
Posty: 714
Ostrzeżenia: 3/5

Ja bym dała sobie spokój z tym wszystkim ;)

Cytat
strawberry96
Cytat
anusiamamusia
ja bym go pogonila :) na klamstwie niczego sie nie zbuduje.. szkoda Twoich nerwow dziewczyno.

Ale zebys widziala jak sie zmienil teraz normalnie dzwoni ciagle do mnie tak sie stara zebym go nie zostawila bo mu powiedzialam zeby dal mi czas to przemyslec i wlasnie nwm co zrobic, chyba zerwe ale tak mi ciezko bo on tak sie stara strasznie ;/
Cytat
nicnieistnieje7
jak czytam takie posty to się zastanawiam czy się śmiać, czy płakać... ile Ty masz lat?

18, ale to nie jest takie proste bo bardzo duzo nas łączy, mial takie problemy ze normalnie bylam jedyna osoba ktora wgl. mial w tej chwili tez w sumie jestem.. nie chce byz z nim z litosci ale tez nie chce cierpiec. dopiero teraz wiem ze nie klamie ale zranil mnie i nie daje sobie z tym rady mimo iz chce z nim byc ..
skoro już na samym początku robi takie rzeczy to strach pomyśleć co będzie później

Cytat
AngelsHall
jakim cudem zostaliscie para? Przeciez od samego poczatku ciagnie go do tamtej laski.
To sa wasze poczatki i powinien swiata poza toba nie widziec, nie wspominajac o innych dziewczynach. Kopnij go w zad!

Ehh w sumie racj.. no wlasnie bylo tak ze o niej nie wiedzialam na poczatku i tak fajnie sie to wszystko zaczelo, potem kiedy sie o niej dowiedzialam to bardzo zle ja potraktowal, myslalam ze to zakonczylo sprawe ale okazalo sie ze nie.. jeszcze tak mi udowadnial ze to bylo dla zartow az mial lzy w oczach i co ja mialam zrobic ?
W sumie to mysle jeszcze w ten spoosb ze z kims takim nie uloze sobie przyszlosci, tylko jak mu to powiedziec ? jest bardzo wybuchowy boje sie ze zacznie krzyczec albo ze sobie cos zrobi wiem ze jest do tego zdolny



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-20 21:00 przez strawberry96.

poniżasz sie ;/ wydaje mi sie ze jest tylko z Toba po to zeby sie wlasnie na niej zemscic xd

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

brak dzieci w przyszłości