Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 2/5

Witam :) Bardzo proszę o pomoc w związku z doborem stroju i odpowiedz czy to pasuje. Otóż kupiłam bardzo tanio sukienkę na wzór chiński/japoński. Z tym,ze koniecznie chciałam być przebrana za gejsze a okazuję się iż ta moja sukienka nie pasuje bo jest typowo chińska a nie jak mają typowo kimona. Doradźcie czy to pasuje czy niekoniecznie. Zakupiłam farbki i zrobiłam sobie makijaż próbny i całkiem fajnie to wygląda... Tylko ta nieszczęsna sukienka. Aczkolwiek jak przeglądam strony z wypożyczeniem strojów karnawałowych to natknęłam się na sukienkę bardzo podobną do mojej z dodatkowymi spodniami. I już kompletnie nie wiem co robić. I jeżeli ta sukienka pasuje to co do niej ubrać? Mam wachlarz, do włosów sztuczny kwiat storczyk. Przebranie za Chinkę także może być z tym,że nie mam kompletnie pomysłu na makijaż... A bardzo zależy mi na pomalowaniu twarzy w celu aby mnie nie rozpoznano. Muszę coś do soboty wykombinować. Na zdjęciu sukienka podobna jest do mojej. Mam troszkę dłuższą.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-18 18:32 przez beata84katowice.

Nie mam pomysłu co do makijażu ale myśle że taka sukienka bedzie całkem ok :)

co jest nie tak w tej sukience :) ?
(zwał jak zwał)
Ja pracuje w hotelu chińskim i u nas jak był sylwester , chinki chodziły w taich , tyle ze koloru bordowego:)
ps. uwazaj , z tego strasznie farba schodzi ( musisz prac osobno;p)

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 2/5

No właśnie Chinki a ja chce być typową gejszą... Chciałam twarz pomalować na biało (mam specjalne farbki), zrobić małe usta itp. Ale ciągle mam mętlik jak to będzie wyglądać. Czy do tego białe leginsy i białe skarpetki plus japonki, wyjdzie to jakoś znośnie?

Cytat
beata84katowice
No właśnie Chinki a ja chce być typową gejszą... Chciałam twarz pomalować na biało (mam specjalne farbki), zrobić małe usta itp. Ale ciągle mam mętlik jak to będzie wyglądać. Czy do tego białe leginsy i białe skarpetki plus japonki, wyjdzie to jakoś znośnie?

Nie strzelaj sobie samobója takiego. ;d Z makijażem to zrób po prostu dłuższe kreski, róż na policzki, na necie jest kilka propozycji. Typową gejszą nie będziesz, ale strój jak najbardziej będzie udany :P
A co do japonek to nie skarpetki, proszę.. Rajstopy do sandałów te bez wyznaczonego paska palców powinny być ok

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 2/5

No właśnie nigdzie nie mogę znaleźć informacji odnośnie makijażu azjatyckiego. Najlepszy był by taki filmik...

przecież możesz ubrac te sukienkę i zrobić makijaż gejszy. Myślisz, że komukolwiek oprócz ciebie zrobi to jakąkolwiek różnicę?

LEGINSY, SKARPETKI I JAPONKI? ŻARTUJESZ?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

praca - problem !