Obecnie rozmawiamy o:

Gdzie nad morze tanio

gorący temat

Dom - remont i budowa

wczoraj o 17:50

róże mydlane

wczoraj o 16:26

doskonałe jedzenie

wczoraj o 13:59

odzież robocza online

wczoraj o 12:53

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 141
Ostrzeżenia: 1/5

Co zrobić?

27 sty 2014 - 14:33:26

Hej dziewczyny:( mam problem dotyczący związku. Jestem z chłopakiem prawie od roku ,na ogół jest dobrze ale ostatnio nie wytrzymuje już, nie mam do niego siły. Sprawia mi naprawdę przykrość wogóle mnie nie słuchając , denerwuje mnie swoim dziecinnym zachowaniem, tym że potrafi nie odzywać się od tak przez jakiś czas, tym że mnie przedrzeznia , że nie mogę z nim normalnie pogadać bo się śmieje jak dziecko kiedy ją jestem poważna. Jesteśmy w tym samym wieku. Gadałam z nim o tym ostatnio 2razy za pierwszym razem powiedziałam mu wszystko po kolei w punktach co mi przeszkadza - podałam argumenty, sytuację itp. Myślałam że to się zmieni. A on? Haha zapomniał o tych punktach i o całej rozmowie. Wczoraj znowu zaczęłam temat a on nie potrafił być poważny. Nie wiem już co mam robić. Nie chce go stracić bo naprawdę jest nam dobrze tylko co jakiś czas mu odwala.

Co zrobić?

27 sty 2014 - 17:52:47

Faceci dojrzewają trochę dłużej..przykre ale prawdziwe. Miałam podobna sytuację. Z osobistych doświadczeń stwierdziłam ze facet pod naciskiem partnerki raczej sie nie zmieni.

Co zrobić?

27 sty 2014 - 22:14:24

Może taki typ? Albo go takim bierzesz albo nie, nie powinno się zmieniać człowieka, może jeszcze nie dojrzał:)

niezweryfikowana
Posty: 3.416
Ostrzeżenia: 1/5

Co zrobić?

27 sty 2014 - 22:17:18

Chyba jeszcze nie dorósł do poważnego związku :/

Co zrobić?

28 sty 2014 - 15:41:12

Po ile macie lat? U wielu facetów do 25 lat, czasami więcej to standard.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

przesadzam?