Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co mam zrobić?:(

13 sie 2009 - 15:09:17

Ja mam chłopaka,on ma dziewczyne.. a mimo wszystko spotykamy się, nie tam zaraz jakieś radnki czy coś.. czasem wpadne do niego do pracy a po pracy idziemy gdzieś razem do klubu na piwo..Wracam późno do domu.. Mój chłopak myśli,że jestem w tym czasie z koleżanką.. Ostatnio poszłam do niego z przyjaciółką, jak jej nie było położył mi ręcę na biodrach i powiedział,że lepiej by było jakbym przyszła bez niej, znaleźlibyśmy bardziej przytulne miejsce bez kamer.. Dziwnie się poczułam... Ta dziewczyna z którą byłam wyczaiła,że coś jest między nami bo powiedziała,że widzi jak on na mnie patrzy albo jak mnie ścina kiedy tańcze.. Żebym sobie odpuściła,bo dla mnie to może być zabawa a dla niego nie, i ,że ja na pewno nie chciałabym być na miejscu jego dziewczyny.. i że mam się trzymać swojego chłopaka.. Myślałam dużo nad tym,ale nie moge sie opanować.. tajemnicą jest ,że ze sobą piszemy i,że się spotykamy,zawsze staramy się by nikt nas razem nie zobaczył.. widzimy się albo wcześnie rano albo późnym wieczorem.. zawsze jest jakiś moment kiedy musi mnie dotknąc, objąć czy cokolwiek.. Jest bardzo gadatliwy i dziś powiedział "lubie sobie postać,pouśmiechać się,pobajerować,taki już mam charakter" -opowiadał mi jakąś historie.. zgasił mnie , czułam jak zostałam zrównana z ziemią:P On uważa,że nie robi nic złego i nie oszukuje swojej dziewczyny.. ja kocham swojego chłopaka ale nie chce przestać się z nim widywać.. Ma bardzo ciekawe życie i dużo opowiada- ja też jestem z natury wygadana a większość czasu on tylko opowiada a ja milcze,lubie go słuchać,ale wychodze na jakąś głupią,która nie ma nic do powiedzienia..dziś dziwnie się poczułam.. dziewczyny nie wiem co robić :(

Co mam zrobić?:(

13 sie 2009 - 15:12:42

jak kochasz swojego chlopaka to przestan spotykac sie z tamtym kolega....jak widac po jego wypowiedzi jemu nie zalezy na niczym poważnym z toba po prosu traktuje cie jako kolezanke....

Co mam zrobić?:(

13 sie 2009 - 15:15:11

zawsze puszcza mi jakieś oczka.. czy niby przypadkiem dotknie, moja koleżanka mówiła,że zanim się poznaliśmy oglądał moje zdjęcia na nk i zawsze ją pytał co to za ślicznotka.. zaczeliśmy się spotykać,bo z tego co otwarcie sobie powiedzieliśmy podobamy się sobie i nie zadowala nas już samo pisanie..
nikt więcej nie doradzi?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-13 15:21 przez karoliskaaa.

Co mam zrobić?:(

13 sie 2009 - 15:24:05

no to zerwijcie z tymi co jesteście i bądzcie razem

Co mam zrobić?:(

13 sie 2009 - 15:26:48

Pamietaj ze klamstwo ma krotkie nogi... postaw sie na miejscu Jego dziewczyny a najbardziej na miejscu swojego chloapak !! Niby piszesz ze go kochasz ale to chyba nie jest szalencza miłosc jezeli jestes w stanie do takiego czynu.. Moze i to fascynacja innym meżczyzną, ale jakbys sie czula gdyby to Twoj chlopak robił Cie tak w balona ? Ja sie przydze takim czymś i gdybym ja mojego chłopaka przyłapała na takim flirciuku na pewno straciłby genitalia a panienka włoski. Nie rozumiem Twojego zachowania.. Brakuje Ci czego przy Twoim chłopaku ? Nie okłamuj Go.. Zastanow sie po co to robisz i czy gra jest warta świeczki ?

Co mam zrobić?:(

13 sie 2009 - 15:27:08

w tym problem,że nie mamy zamiaru zrywać.. ja kocham on kocha,ale ciągnie nas coś do siebie.. na początku podobało mi się,że symatie do siebie okazujemy sobię bardzo ostrożnie, podobało mi się,że nie możemy sobie pozwolić na więcej niż byśmy chcieli bo w każdej chwili nas ktoś może zobaczyć..

Co mam zrobić?:(

13 sie 2009 - 15:27:19

Cytat
badxgirl
no to zerwijcie z tymi co jesteście i bądzcie razem
NO WLASNIE :)

Co mam zrobić?:(

13 sie 2009 - 15:28:34

Cytat
_ooofca
Pamietaj ze klamstwo ma krotkie nogi... postaw sie na miejscu Jego dziewczyny a najbardziej na miejscu swojego chloapak !! Niby piszesz ze go kochasz ale to chyba nie jest szalencza miłosc jezeli jestes w stanie do takiego czynu.. Moze i to fascynacja innym meżczyzną, ale jakbys sie czula gdyby to Twoj chlopak robił Cie tak w balona ? Ja sie przydze takim czymś i gdybym ja mojego chłopaka przyłapała na takim flirciuku na pewno straciłby genitalia a panienka włoski. Nie rozumiem Twojego zachowania.. Brakuje Ci czego przy Twoim chłopaku ? Nie okłamuj Go.. Zastanow sie po co to robisz i czy gra jest warta świeczki ?

wiem,że to jest nie w porządku,ale nie moge sie opanować..
nie wiem czy traktować go serio,czy jako przelotny flirt.. nie wiem jak to się skończy.. on uważa,że lepiej żałować zrobionego niż nie zrobionego..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-13 15:30 przez karoliskaaa.

Co mam zrobić?:(

13 sie 2009 - 15:30:57

a myslalas nad tym co bedzie jak sie Twoj chlopak dowie ? no niby nic zlego nie robisz, ale chyba ktores z was musi to przerwac jezeli z tego nic nie bedzie bo on kocha swoja dziewczyne a Ty swojego chlopaka. Zbierz sie na odwage ! Powodzenia
Jest bardzo gadatliwy i dziś powiedział "lubie sobie postać,pouśmiechać się,pobajerować,taki już mam charakter" - samo mowi za siebie jaki on jest.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-13 15:36 przez _ooofca.

Co mam zrobić?:(

13 sie 2009 - 15:34:03

Jeśli Ty traktujesz to jako znajomość jedynie dla rozmowy, to radze sobie darować. Ale skoro ukrywacie spotkania przed Waszymi partnerami, to sami widzicie, że nie jest to właściwe i uczciwe zachowanie, może się skończyć zerwaniem, bo ukrywanie spotkań z inną osobą, to już jakby zdrada. Poza tym nie wydaje mi się, żeby temu chłopakowi chodziło tylko o rozmowę. Nie wierzę w przyjaźnie damsko męskie...

Co mam zrobić?:(

13 sie 2009 - 15:36:03

Cytat
karoliskaaa
w tym problem,że nie mamy zamiaru zrywać.. ja kocham on kocha,ale ciągnie nas coś do siebie.. na początku podobało mi się,że symatie do siebie okazujemy sobię bardzo ostrożnie, podobało mi się,że nie możemy sobie pozwolić na więcej niż byśmy chcieli bo w każdej chwili nas ktoś może zobaczyć..

zostan jego kochanka, i i tak Cie wczesniej czy pozniej zostawi - wtedy bedziesz miec prosta sprawe :D

Co mam zrobić?:(

13 sie 2009 - 15:36:26

Cytat
_ooofca
a myslalas nad tym co bedzie jak sie Twoj chlopak dowie ? no niby nic zlego nie robisz, ale chyba ktores z was musi to przerwac jezeli z tego nic nie bedzie bo on kocha swoja dziewczyne a Ty swojego chlopaka. Zbierz sie na odwage ! Powodzenia

Nie dopuszczam do siebie nawet takiej myśli,że on może się dowiedzieć.. pół serio pół żartem powtarza "jak się dowiem,że ktoś nie trzyma łapek przy sobie albo trzyma twoje to je wyeliminuje drogą łamania, albo zabije" ..
Nie wiem co mam robić, może mam nadzieje,że to samo się zakończy.. Strasznie mi się podoba ten chłopak, ale nie wiąże z nim żadnej przyszłości.. chociażby dlatego,że ja -niesamowita gaduła milcze przez całe nasze spotkanie,bo on tylko coś mówi..
Cytat
MONISIA_PH
Cytat
karoliskaaa
w tym problem,że nie mamy zamiaru zrywać.. ja kocham on kocha,ale ciągnie nas coś do siebie.. na początku podobało mi się,że symatie do siebie okazujemy sobię bardzo ostrożnie, podobało mi się,że nie możemy sobie pozwolić na więcej niż byśmy chcieli bo w każdej chwili nas ktoś może zobaczyć..

zostan jego kochanka, i i tak Cie wczesniej czy pozniej zostawi - wtedy bedziesz miec prosta sprawe :D

tak to wygląda, jakbyśmy byli kochankami..;p czemu myślisz,że to on mnie zostawi?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-13 15:39 przez karoliskaaa.

Co mam zrobić?:(

13 sie 2009 - 15:40:16

ja bym swojego chyba zabiła, gdyby tak działał na dwa fronty :|

Co mam zrobić?:(

13 sie 2009 - 15:41:16

zostawi cię bo to facet.a tak swoją drogą to po ile macie lat?

Co mam zrobić?:(

13 sie 2009 - 15:42:06

zawróci Ci w głowie, aa potem będziesz żałować.. bo jak sam powiedział.. "lubie sobie postać,pouśmiechać się,pobajerować,taki już mam charakter" więc może wcale nie jesteś jedyna ;)))

..a jego dziewczynie współczuje.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

a ja zakładam temat " GDZIE TE PRAWDZIWE KOBIETY? "