Obecnie rozmawiamy o:

Meble

gorący temat

Nietypowa uroda

dzisiaj o 15:10

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co mam zrobić?:(

13 sie 2009 - 22:57:17

Przed chwilą do mnie napisał,dlaczego nie jestem u niego w klubie.. napisałam,że wolę miasto, on,że mam przyjść a później pójdziemy razem.. odmówiłam. Jestem z siebie dumna :D
:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-14 09:35 przez karoliskaaa.

Co mam zrobić?:(

14 sie 2009 - 22:43:28

no musisz wybrać z kim chciałabyś być tak na stałe, wiem ze to trudne ze kochasz tego terazniejszego chlopaka ale ten tez ci nie jest obojetny ;]
Przed chwilą do mnie napisał,dlaczego nie jestem u niego w klubie.. napisałam,że wolę miasto, on,że mam przyjść a później pójdziemy razem.. odmówiłam. Jestem z siebie dumna :D
:)
ciekawe co mila na myśli ze pójdziemy razem czego oczekiwał ;) mozna bardzo prosto sie domyslic czego, no nie znam chlopaka moze nie jest z tych co licza tylko na jedno



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-14 22:45 przez AggA.

Co mam zrobić?:(

14 sie 2009 - 23:23:55

powinnaś się zdecydować - jeden albo drugi. z tego co tu wyczytałam wynika, że swojego chłopaka kochasz tak bardziej po "misiowemu" czyli że jest fajny i w ogóle, ale cię jakoś nie pociąga. natomiast ten drugi jest dla ciebie dużo atrakcyjniejszy, ale nie daje ci poczucia bezpieczeństwa.

przykro mi kochana, ale albo rybki albo akwarium :)

jeśli nie chcesz mówić temu drugiemu niczego wprost, pokaż mu jasno, żeby spadał. żadnego zatrzymywania się przed nim, udawania, że to on inicjuje kontakt, flirtów i odwiedzin w ustronnych miejscach.

moim zdaniem ten twój kolega to niezły bajerant i, tak jak piszą szafowiczki, wiele się po nim nie spodziewaj.

kończ to jak najszybciej - zdradzasz swojego chłopaka, choć nie chcesz się sama przed sobą do tego przyznać. zdradzasz go i fizycznie (bo poddajesz się przyciąganiu do innego) i psychicznie (bo jest dla ciebie chyba nawet ważniejszy niż twój chłopak)

Co mam zrobić?:(

15 sie 2009 - 10:19:56

Cytat
AggA
no musisz wybrać z kim chciałabyś być tak na stałe, wiem ze to trudne ze kochasz tego terazniejszego chlopaka ale ten tez ci nie jest obojetny ;]
Przed chwilą do mnie napisał,dlaczego nie jestem u niego w klubie.. napisałam,że wolę miasto, on,że mam przyjść a później pójdziemy razem.. odmówiłam. Jestem z siebie dumna :D
:)
ciekawe co mila na myśli ze pójdziemy razem czego oczekiwał ;) mozna bardzo prosto sie domyslic czego, no nie znam chlopaka moze nie jest z tych co licza tylko na jedno

Nie wydaje mi się,że chodzi mi o łóżko chociaż moge się mylić..
Cytat
joasina
powinnaś się zdecydować - jeden albo drugi. z tego co tu wyczytałam wynika, że swojego chłopaka kochasz tak bardziej po "misiowemu" czyli że jest fajny i w ogóle, ale cię jakoś nie pociąga. natomiast ten drugi jest dla ciebie dużo atrakcyjniejszy, ale nie daje ci poczucia bezpieczeństwa.

przykro mi kochana, ale albo rybki albo akwarium :)

jeśli nie chcesz mówić temu drugiemu niczego wprost, pokaż mu jasno, żeby spadał. żadnego zatrzymywania się przed nim, udawania, że to on inicjuje kontakt, flirtów i odwiedzin w ustronnych miejscach.

moim zdaniem ten twój kolega to niezły bajerant i, tak jak piszą szafowiczki, wiele się po nim nie spodziewaj.

kończ to jak najszybciej - zdradzasz swojego chłopaka, choć nie chcesz się sama przed sobą do tego przyznać. zdradzasz go i fizycznie (bo poddajesz się przyciąganiu do innego) i psychicznie (bo jest dla ciebie chyba nawet ważniejszy niż twój chłopak)

masz racje,czasem ważniejszy :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-15 10:20 przez karoliskaaa.

Co mam zrobić?:(

15 sie 2009 - 10:33:23

BEZ URAZY !! ALE NIE TRAWIE TAKICH DZIEWCZYN MASAKRA .. SZKODA BY MI BYLO SLINY ZEBY TAKA OPLUC ! .. JAK WOGOLE TAK MOZNA .. MASAKRA .. A CZY POMYSLALAS NAD TYM GDYBY TY BYLA NA MIEJSCU SWOJEGO CHLOPAKA ? ...

GDYBY TWOJ CHLOPAK FLIRTOWAL Z INNA CHCIALA BYS TAK ? ABY ROBIL TO ZA TWOIMI PLECAMI NIE WYDAJE MI SIE !!

KOCHASZ GO A OKLAMUJESZ JESLI CHODZI O INNEGO CHLOPAKA .. DZIEWCZYNY NIE NASKAKUJCIE NA MNIE .. ALE MOIM ZDANIEM KOLES POWINIEN SIE O TYM DOWIEDZIEC DAC CI KOPA A TAMTEN ZYC ZE SWOJA DZIEWCZYNA !! ...

PRZEPRASZAM ZA SWOJA WYPOWIEDZ ALE NIE WYOBRAZAM SOBIE TAKIEGO CZEGOS ...
KOCHAM JESTEM SZCZESLIWA - ALE DAJE SIE DOTYKAC INNEMU , SPOTKAM SIE POKRYJOMU, PISZ I WOGOLE !
JAK SIE KOCHA TO SIE ZYJE Z TA OSOBA NA DOBRE I ZLE .. PISZESZ ZE KOGOS TO PO CO STWIERDZASZ ZE BRAKUJE MU CZEGOS ? ... JAK GO POZNAWALAS WIEDZIALAS JAKI JEST I TAKIM WLASNIE GO POKOCHALAS !
LUBISZ FLIRTOWAC TO NIE WIAZ SIE Z NIKIM NA POWAZNIE ALBO ZYJ SAMA I WTEDY ROB CO CHCESZ ! ..

;/ MASAKRA NIENAWIDZE TAKICH DZIEWCZYN ... A WIEKSZOSC DZIEWCZYN MOWI ZE TO KOLESIE SA TACY CZY SIACY .. ALE W TYCH CZASACH NIESTETY JAK WIDAC DZIEWCZYNY GORSZE :) ....
CHCIALA BYM ABYS DOSTALA KOPA OD SWOJEGO CHLOPAKA I WTEDY MOZE BYS DOCENILA GO I ZROZUMIALA ZE NAPRAWDE GO KOCHASZ I NIE POTRZEBUJESZ INNEGO DO SZCZESCIA !! .... I TY POWINNAS SIE SPAWAC DO NIEGO A ON POWINIEN SIE ZABAWIAC Z INNYMI LASKAMI ! MOZE WTEDY BYS ZROZUMIALA CO MOZE POCZUC DRUGA OSOBA PRZEZ TAKIE COS CO TY ROBISZ !!

KLAMSTWO MA KRUCIUTKIE NOZKI .. WCZESNIEJ CZY POZNIEJ KOLES SIE DOWIE :) ... TAKIE DZIEWCZYNY JAK TY POWINNY ZYC SAME !



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-15 10:41 przez PinkBeybe.

Co mam zrobić?:(

15 sie 2009 - 10:40:37

Jesteś nie fair wobec swojego chłopaka, a on wobec swojej dziewczyny. Takie jest moje zdanie.

Co mam zrobić?:(

15 sie 2009 - 10:43:24

Cytat
badxgirl
no to zerwijcie z tymi co jesteście i bądzcie razem
dokładnie!!

Co mam zrobić?:(

15 sie 2009 - 10:46:19

A TAKIE PYTANIE .. JAK SPOTKAC SIE Z TAMTYK KOLESIEM I FLIRTUJECIE .. JAK SIE POZNIEJ CZUJESZ PRZYTULAJAC DO SWOJEGO CHLOPAKA ??

Co mam zrobić?:(

15 sie 2009 - 10:59:45

Cytat
PinkBeybe
A TAKIE PYTANIE .. JAK SPOTKAC SIE Z TAMTYK KOLESIEM I FLIRTUJECIE .. JAK SIE POZNIEJ CZUJESZ PRZYTULAJAC DO SWOJEGO CHLOPAKA ??

dziwnie,bo jego perfumy są podobne do takich,co ma tamten.. a perfumy bardzo oddziaływują na zmysły..przynajmniej moje..



Dziewczyny dałyście mi do myślenia..

zweryfikowana
Posty: 2.100
Ostrzeżenia: 1/5

Co mam zrobić?:(

15 sie 2009 - 11:12:29

Po pierwsze musisz zdecydować który z nich jest jest ważniejszy w twoim życiu, bez którego z nich nie możesz żyć...Wybacz ale mówienie że do obu z nich Cię ciągnie jest zwykłym egoizmem. Pomyśl tez jak czułabyś się na miejscu swojego chłopaka...Mimo wszystko życzę dużo szczęścia :))

Co mam zrobić?:(

15 sie 2009 - 11:18:56

to ty sie lepiej zastanow czy napewno kochasz swojego chlopaka - skoro wszystko co on ma porownujesz do tamtego !

Slowo kocham moze powiedziec kazda .. ale czy mowi to prawdziwie od serca ?

Co mam zrobić?:(

15 sie 2009 - 11:19:19

ja bym nigdy nie dopuściła do takiej sytuacji... jak byś się poczuła gdybyś była na miejscu swojego faceta ?
zdrada to zdrada, wszystko wyjdzie na jaw, Twój chłopak Cie zostawi bo zachowałas sie jak szmata, tamten będzie ze swoją dziewczyną a Ty zakochasz się w kimś kto potraktuje Cię tak jak Ty traktujesz swojego chłopaka

Co mam zrobić?:(

15 sie 2009 - 11:19:53

nie ladnie tak sie wpier... w zwiazek komus tym bardziej ze ty z kims jestes!
ale przez takie zachowanie zycze ci zeby cie i jeden olal i drugi bo to jest zalosne co zrobilas! myslisz ze jak twoj sie dowie to ci wybaczy? zawsze bedzie ci to wypominal i nie ufal! i dobrze jedna powiedziala zachowalas sie jak szmata...;/ sorki ale takie jest moje zdanie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-15 11:25 przez goosiak.

Co mam zrobić?:(

15 sie 2009 - 11:27:06

Cytat
karoliskaaa
Cytat
syjaczka
dziewczyno sama nie wiesz czego chcesz!
z jednej strony deklarujesz o miłości do chłopaka , z drugiej lecisz na kolegę i nie wmawiaj że ci "motylki w brzuchu nie latają" na jego widok.
Boisz się że tobą się bawi i jak tylko posmakuje to się ulotni!?

dokładnie tak jest..
Cytat
justine0105
Szmata z ciebie i tyle!
Jak można zdradzić swojego chłopaka?!
To chyba za mocne określenie..

Nie sądzę, ze to jest za mocne określenie;( Ja bym życiu swojemu kochanemu facetowi takiego swiństwa nie zrobiła.!
Mam nadzieje, ze się w końcu o tym dowie i nie liczyłambym na twoim miejscu na wybaczenie;(((
A może postaw się na jego miejscu?Fajnie nie?;/ Nie sądze...
Cytat
goosiak
nie ladnie tak sie wpier... w zwiazek komus tym bardziej ze ty z kims jestes!
ale przez takie zachowanie zycze ci zeby cie i jeden olal i drugi bo to jest zalosne co zrobilas! myslisz ze jak twoj sie dowie to ci wybaczy? zawsze bedzie ci to wypominal i nie ufal! i dobrze jedna powiedziala zachowalas sie jak szmata...;/ sorki ale takie jest moje zdanie
No ja też jej tego życze!!Chociaż jedna nie popiera;P
Czysta prawda!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-15 11:28 przez justine0105.

Co mam zrobić?:(

15 sie 2009 - 11:27:42

karololcia - Masz racje :) zgodze sie z Toba wlasnie tak sie zachowala .. ja na jej miejscu zakonczyla bym to jesli bym kochala swojego chlopaka a napewno bym mu o tym powiedziala ze byla taka sytuacja !! ... a nie zyja w klamstwie i oszukiwala jeszcze swojego partnera ktorego Kocham !!!
Ja mysle , ze jesli ja kocha to jej wybaczy bo przeciez nie poszla z nim do lozka ! .. ale na twoim miejscu przyznala bym sie do tego twojemu chlopakowi ! i powiedziala bym mu jak bylo itd ! .. mysle ze zwiazek ocaleje .. ale lepiej przyznaj sie pogadaj z nim bo wczesniej czy pozniej i tak wyjdzie na jaw i wtedy naprawde kopnie cie w tylek wiec mysle ze zalapiesz + przyznajac sie !! ....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-15 11:29 przez PinkBeybe.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

a ja zakładam temat " GDZIE TE PRAWDZIWE KOBIETY? "