Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co mam zrobić?:(

13 sie 2009 - 17:20:55

Szmata z ciebie i tyle!
Jak można zdradzić swojego chłopaka?!

Co mam zrobić?:(

13 sie 2009 - 17:22:49

dziewczyno sama nie wiesz czego chcesz!
z jednej strony deklarujesz o miłości do chłopaka , z drugiej lecisz na kolegę i nie wmawiaj że ci "motylki w brzuchu nie latają" na jego widok.
Boisz się że tobą się bawi i jak tylko posmakuje to się ulotni!?

Co mam zrobić?:(

13 sie 2009 - 17:26:14

Cytat
musiaaa
Cytat
karoliskaaa
on ze swoją dziewczyną pół roku.. Nie wiem chcialabym go jakoś wykiwać,ale to o zerwaniu jest za bardzo bezpośrednie.. ja nie odwzajemniam jego dotykow specjalnie żeby widział,że nie bardzo mi to odpowiada.. jednak czasami sama się do niego przybliżam albo idąc przed nim zatrzymuje się żeby wpadł.. chce jego bliskości ale sama jej nie inicjuje(że go niby dotkne czy coś) więc to,że sie zakochałam raczej nie przejdzie

Eee nie inicjujesz, tak tylko sie zatrzymujesz zeby przylegl do Twoich plecow, tylka i przy okazji objal rekami :D:D:D Sama sie oklamujesz ;)

To ja juz niewiem co Ci poradzic :(
popieram, dziewczynooo, opamiętaj się. albo w jedną albo w drugą, gra na dwa fronty nie jest w porządku.
Cytat
justine0105
Szmata z ciebie i tyle!
Jak można zdradzić swojego chłopaka?!
mocne słowa, nie da się ukryć, ale po części prawdziwe.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-13 17:27 przez Olciaaa007.

Co mam zrobić?:(

13 sie 2009 - 17:29:33

Cytat
musiaaa
Cytat
karoliskaaa
Cytat
musiaaa
Cytat
karoliskaaa
on ze swoją dziewczyną pół roku.. Nie wiem chcialabym go jakoś wykiwać,ale to o zerwaniu jest za bardzo bezpośrednie.. ja nie odwzajemniam jego dotykow specjalnie żeby widział,że nie bardzo mi to odpowiada.. jednak czasami sama się do niego przybliżam albo idąc przed nim zatrzymuje się żeby wpadł.. chce jego bliskości ale sama jej nie inicjuje(że go niby dotkne czy coś) więc to,że sie zakochałam raczej nie przejdzie

Eee nie inicjujesz, tak tylko sie zatrzymujesz zeby przylegl do Twoich plecow, tylka i przy okazji objal rekami :D:D:D Sama sie oklamujesz ;)

To ja juz niewiem co Ci poradzic :(

napisałam,że w sensie,że sama nie lece do niego z łapami,robię tak,żeby wyszło "niby od niego"

Ale on na pewno widzi, ze to nie wychodzi tylko od Niego :P


no to to już jest walnięte do potęgi n ;) masakra..i Ty myślisz że to jest idiota i tego nie widzi? że go prowokujesz? No błagam...I Ty masz 17 lat? Naprawde??

Co mam zrobić?:(

13 sie 2009 - 17:31:18

Cytat
syjaczka
dziewczyno sama nie wiesz czego chcesz!
z jednej strony deklarujesz o miłości do chłopaka , z drugiej lecisz na kolegę i nie wmawiaj że ci "motylki w brzuchu nie latają" na jego widok.
Boisz się że tobą się bawi i jak tylko posmakuje to się ulotni!?

dokładnie tak jest..
Cytat
justine0105
Szmata z ciebie i tyle!
Jak można zdradzić swojego chłopaka?!
To chyba za mocne określenie..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-13 17:31 przez karoliskaaa.

Co mam zrobić?:(

13 sie 2009 - 17:34:38

Cytat
karoliskaaa
Cytat
syjaczka
dziewczyno sama nie wiesz czego chcesz!
z jednej strony deklarujesz o miłości do chłopaka , z drugiej lecisz na kolegę i nie wmawiaj że ci "motylki w brzuchu nie latają" na jego widok.
Boisz się że tobą się bawi i jak tylko posmakuje to się ulotni!?

dokładnie tak jest..
Cytat
justine0105
Szmata z ciebie i tyle!
Jak można zdradzić swojego chłopaka?!
To chyba za mocne określenie..

tak przypuszczałam...

Co mam zrobić?:(

13 sie 2009 - 17:38:53

dlatego jest mi tak trudno przestać..

Co mam zrobić?:(

13 sie 2009 - 17:42:28

Pamietaj ze klamstwo ma krotkie nogi - dokladnie!
Pomysl o konsekwencjach.

Co mam zrobić?:(

13 sie 2009 - 17:51:59

oczekiwalas naszego zdania wiec je wyrazilysmy i widze ze ci nie wsmak ze wkiekszosc ci mowi ze zle robisz . zrobisz jak zechcesz ale wiem ze ten chlopak to dobry bajerant a ty sie nie zapieraj ze sie nie zakochalas bo nie dosc ze oklamujesz nas to jeszcze siebie . rob jak chcesz tylko potem nie placz !!! i mam nadzieje ze nie wyrosnie z ciebie nimfomanka ktora uwielbia tego typu dreszczyki emocji

Co mam zrobić?:(

13 sie 2009 - 17:53:34

hmmm.... z jednej strony żal mi cię :(
cóż co możesz zrobić.... możesz mu wszystko wyznać i może coś z tego wyjdzie, ale ja bym takiej osobie ni mogła zaufać w końcu i mnie może zdradzać!!
albo żyć takimi potajemnymi spodkaniami a po nich czuć się jak szmata bo w końcu zdradzasz chłopaka:(
tak czy siak będziesz cierpić

Co mam zrobić?:(

13 sie 2009 - 17:56:02

Jeśli lubisz się z nim spotykać a kochasz swojego chłopaka, to przestań robić tajemnicy z Waszej znajomości :)

Co mam zrobić?:(

13 sie 2009 - 18:01:19

Cytat
justine0105
Szmata z ciebie i tyle!
Jak można zdradzić swojego chłopaka?!

czy to jest taki powód zeby ja az tak wyzywać??
fakt nie jest w porządku co do faceta ale dziewczyno zakończ to ja byłam w podobnej sytuacji... i dziwnie sie to zakończylo

Co mam zrobić?:(

13 sie 2009 - 22:46:48

Cytat
Effka85
Cytat
justine0105
Szmata z ciebie i tyle!
Jak można zdradzić swojego chłopaka?!

czy to jest taki powód zeby ja az tak wyzywać??
fakt nie jest w porządku co do faceta ale dziewczyno zakończ to ja byłam w podobnej sytuacji... i dziwnie sie to zakończylo

dzwinie tzn jak?

zweryfikowana
Posty: 1.148
Ostrzeżenia: 1/5

Co mam zrobić?:(

13 sie 2009 - 22:50:06

Jeśli na prawdę kochasz swojego chłopaka to poświęć mu czas a tamtego po prostu olej. Popracuj nad teraźniejszym związkiem, może po prostu wieje nudą i dlatego szukasz innych wrażeń. Chyba sama nie chciałabyś być na miejscu dziewczyny tego "bajeranta"?

Co mam zrobić?:(

13 sie 2009 - 22:52:13

oooj jestes nie fer wobec chlopaka....... ;/ a on wobec dziewczyny...:(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

a ja zakładam temat " GDZIE TE PRAWDZIWE KOBIETY? "