Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nie poznaję siebe. Nie wiem kogo to wina, ale ostatnio że tak powiem zmienił mi się tok myślenia. Zawsze byłam ułożoną dziewczyna no w miarę ułożoną. Grzeczna, poukładana, zero przypadkowego seksu(baa nawet mowy nie było) itd, ale odkąd poznałam pewnego faceta(pisałam już coś o nim), wszystko się zmieniło. Facet, który ma doświadczenie w tych sprawach, dużo starszy(7lat).
Chciałabym spróbować czegoś nowego, czegoś zupełnie innego. Chodzi o jednorazową przygodę. Nigdy takiej nie miałam, ale chciałabym poczuć jak to jest, gdy facet pociąga cie tylko fizycznie, gdy pociąg fizyczny jest większy niż cokolweik innego. Zawsze byłam uczuciowa, zakochana, ale gdy mnie rzucił facet, potem inny mnie bardzo źle potraktował, postanowiłam, że zero zangażowania, zero uczuć. miała któraś z Was podobnie? Podoba Wam się facet, pociaga Was fizycznie, ale nic do niego nie czujecie itd.. nie raz miałam niegrzeczne myśli i nie raz miałabym ochotę zaciągnąc go do łóżka nawet na jeden raz, nie dbając o to co będzie dalej.. Rozmawiałam o tym ostatnio z koleżanką i ona, że zawsze taki facet może tylko przelecieć dziewczynę i po wszystkim, ale gdy dziewczyna chce również zaliczyć faceta to chyba nie ma w tym nic złego prawda? Miałyscie podobnie? Nie chcę przespać się z nieznajomym facetem, jego znam. W końcu jesli się jest singlem to takie coś nawet dla kobiety może to nic złego, zawsze takie coś może nadać życiu mega dużej pikanteri. Jak sądzicie?



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-11 22:24 przez parelka16.

Zaliczaj, kto Ci broni?

zweryfikowana
Posty: 240
Ostrzeżenia: 1/5

Myślę, że po takim jednorazowym spotkaniu jednak wynikną jakieś nieprzyjemności. Jak będzie fajnie to zechcecie więcej i zrobi się z tego układ, który zacznie w pewnym momencie którejś ze stron przeszkadzać albo będzie nie fajnie i pożałujesz swojej decyzji.

Nie próbuj wchodzić w taki układ,zakochasz się i co ? będziesz płakać.

ja na Twoim miejsce bym zaryzykowała a co tam raz się żyje :P jeżeli nie jesteś w związku on również to moim zdaniem nic nie stoi na przeszkodzie. Strasznie drażni mnie ta podwójna moralność- facet może a kobiecie to już nie wypada, facet wyrywa panienki jak leci i jest super a kobieta to już dzi...ka

Cytat
flower89
Nie próbuj wchodzić w taki układ,zakochasz się i co ? będziesz płakać.

nie mam zamiaru się angażować się w to, nie chodzi tutaj o żadnen związek
Cytat
perelkaaaaa
Myślę, że po takim jednorazowym spotkaniu jednak wynikną jakieś nieprzyjemności. Jak będzie fajnie to zechcecie więcej i zrobi się z tego układ, który zacznie w pewnym momencie którejś ze stron przeszkadzać albo będzie nie fajnie i pożałujesz swojej decyzji.

nie chcę aby powstał z tego związek chcę tylko spróbować jak to jest, trafił się taki który mnie pociąga, który mi się podoba, jest wolny, ja jestem wolna, podobamy się sobie, jest chyba w miarę doświadczony



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-10 17:15 przez parelka16.

Twoje zycie,Twoje wybory,rob tak zebys nie zalowala;)

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

tyle że facet ma orgazm gwarantowany, a czy ty będziesz miałą przyjemność z takiej jednorazowej przygody? Co jeśli on jest szybkim strzelcem, albo dba tylko o siebie? Jak na mnie nie warto

Cytat
roksolana83
tyle że facet ma orgazm gwarantowany, a czy ty będziesz miałą przyjemność z takiej jednorazowej przygody? Co jeśli on jest szybkim strzelcem, albo dba tylko o siebie? Jak na mnie nie warto

przynajmniej udowodnie sobie, że nie jestm taka która zaraz się angażuje i również może wykorzystywać facetów

zweryfikowana
Posty: 398
Ostrzeżenia: 1/5

Twoja pupa - twoje decyzje. Poinformuj Go jednak, że masz na niego ochotę ale z tego nic nie będzie. Tak by nie narobić mu nadziei.

niezweryfikowana
Posty: 3.416
Ostrzeżenia: 1/5

Zabawić się można a co tam :D

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
parelka16
i również może wykorzystywać facetów

Zachowanie godne głupiej siksy bo na wulgaryzm szkoda mi warna.
Twoja dupa i rób z nią co chcesz, serio, wisi mi to, czy ktoś się jara przygodnym seksem czy nie, ale pukanie się z byle kim 'bo sama sobie udowodnię, że też potrafię kogoś wykorzystać' jest jak - wróć do pierwszego zdania.

zweryfikowana
Posty: 1.449
Ostrzeżenia: 1/5

To tylko i wyłącznie Twoja decyzja ale ja jestem na nie... Nie odpowiadają mi takie układy i nigdy w takim nie byłam.

hmmm no to nie dla mnie, bo jeśli seks to z kimś, z kim planuję zbudowac coś trwalszego, badź już coś buduję. Ale Ty rób jak uważasz. :P

Cytat
parelka16
Cytat
roksolana83
tyle że facet ma orgazm gwarantowany, a czy ty będziesz miałą przyjemność z takiej jednorazowej przygody? Co jeśli on jest szybkim strzelcem, albo dba tylko o siebie? Jak na mnie nie warto

przynajmniej udowodnie sobie, że nie jestm taka która zaraz się angażuje i również może wykorzystywać facetów
jesteś pewna, że akurat TO sobie udowodnisz ? Że nie bedziesz się pozniej na tyle źle czuć ze stracisz szacunek do siebie ?Tymbardziej, że jak piszesz, zawsze byłaś uczuciowa. Zrobisz jak zechcesz, nie nam cie umoralniac, ale obyś nie zaskoczyła sama siebie swoją reakcją ''po''. To, że chcemy być tacy czy tacy ( w twoim przypadku - nieuczuciowa) nie oznacza, że tacy nagle się staniemy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-10 17:59 przez dianka1990.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ważna ankieta!ty i chłopak