Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

seks partnerki waszych facetów

27 gru 2013 - 08:00:17

Cześć Dziewczyny,
piszę w dość nietypowej sprawie. Otóż... pewnie wiele z Was ma facetów, którzy nie byli prawiczkami. Mieli dziewczyny, stałe partnerki, ale też przypadkowe znajomości. Jaki macie stosunek do tego?
Spotykam się z facetem, który dopiero po kilku tygodniach spotykania wyznał mi, że miał taką jednonocną przygodę z jakąś tam koleżanką. Wiem, że to "było minęło", ale razi mnie bardzo takie podejście do seksu. Dla mnie to po prostu musi wiązać się z uczuciami i nie jestem w stanie zaakceptować tego, że coś takiego powiedizał mi dopiero po dłuższym czasie. Jaki Wy macie stosunek do takich spraw? I czy naprawdę nie macie problemów z takimi sprawami i to ja jestem jakaś dziwna...?

zweryfikowana
Posty: 720
Ostrzeżenia: 1/5

seks partnerki waszych facetów

27 gru 2013 - 08:08:31

Mam to samo co ty :) Ale skad mozna wiedziec co siedzi w glowie faceta :)

seks partnerki waszych facetów

27 gru 2013 - 08:12:40

I jak sobie z tym radzisz czy w jaki sposób do tego podcohdzisz? Ja po prostu ciągle o tym myślę ; / Jeszcze dowiedziałam się, że z drugą może by do czegoś doszło, ale akurat kolega spał w pokoju... No nie wiem, dziwnie się czuję słysząc coś takiego. Od razu wyobrażam sobie różne dziwne rzeczy... Że jak tylko coś się między nami popsuje to on poleci do jakiejś swojej "koleżanki".

seks partnerki waszych facetów

27 gru 2013 - 08:26:30

Ja miałam nieco inaczej. Na wstępie powiedział mi ile miał partnerek, jakoś to zaakceptowałam ponieważ mi zależało, a po pół roku się przyznał ze jednak nikogo wcześiej nie miał. Powiedział mi tak bo mówił tak też znajomym, a że mamy wspólnych znajomych to musiała być też ta sama historia z panienkami. Niby świetna informacja, ale ogromnie przeżyłam to kłamstwo.

seks partnerki waszych facetów

27 gru 2013 - 08:30:05

Ja z takiej informacji bardzo bym się ucieszyła. Mój pierwszy facet powiedział, że przede mną całował się z 7 dziewczynami (mieliśmy po naście lat jak zaczęliśmy się spotykać). Ta informacja wywarła na mnie sporą presję. Bardzo mi się podobał i miałam jakieś chore przeświadczenie, że jeśli nie zrobię tego i tego, to on mnie zostawi, bo tam już czeka na niego wianuszek dziewczyn. Później-też dokładnie po pół roku przyznał, że była tylko jedna.

seks partnerki waszych facetów

27 gru 2013 - 08:31:07

Cytat
tabbus
Ja miałam nieco inaczej. Na wstępie powiedział mi ile miał partnerek, jakoś to zaakceptowałam ponieważ mi zależało, a po pół roku się przyznał ze jednak nikogo wcześiej nie miał. Powiedział mi tak bo mówił tak też znajomym, a że mamy wspólnych znajomych to musiała być też ta sama historia z panienkami. Niby świetna informacja, ale ogromnie przeżyłam to kłamstwo.

spotykałyśmy się z tym samym facetem? O.o żenada, na szczęście to była pierwsza miłość a teram mam tą prawdziwą i tylko wspominam to wciąż ze zdziwieniem

seks partnerki waszych facetów

27 gru 2013 - 08:36:46

Więc jeśli ci zależy, powinnaś też zaakceptować tego chłopaka :) teraz jest ważne to że ci ufa, skoro się przyznał co robił. Stres jest, ja doskonale wiem, ale sama już z tym chłopakiem o któym pisałam jestem 3,5 roku (ja mam 19 lat on 20 lat) więc warto dawać szanse mimo wszystko :). Życzę wam z całego serca powodzenia :)

Cytat
Charlot21s
Cytat
tabbus
Ja miałam nieco inaczej. Na wstępie powiedział mi ile miał partnerek, jakoś to zaakceptowałam ponieważ mi zależało, a po pół roku się przyznał ze jednak nikogo wcześiej nie miał. Powiedział mi tak bo mówił tak też znajomym, a że mamy wspólnych znajomych to musiała być też ta sama historia z panienkami. Niby świetna informacja, ale ogromnie przeżyłam to kłamstwo.

spotykałyśmy się z tym samym facetem? O.o żenada, na szczęście to była pierwsza miłość a teram mam tą prawdziwą i tylko wspominam to wciąż ze zdziwieniem

Najwyraźniej taka jest teraz mentalność młodych chłopaków, żeby 'szpanować' wśród kolegów. Z perspektywy czasu żałuje tego co było kiedyś, ale na dziś dzień cieszę się że tak się to ułożyło :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-27 08:41 przez tabbus.

seks partnerki waszych facetów

27 gru 2013 - 09:28:16

Mnie to nie interesuje, mój facet jest ode mnie starszy o 9 lat i zdaje sobie z tego sprawę, że miał kilka partnerek seksualnych, był jakiś czas w Anglii i podejrzewam, że tam też mogły się zdarzyć kobiety na jedną noc. Ale nie pytam, ufam mu i wiem, że teraz jestem dla niego jedyną.

seks partnerki waszych facetów

27 gru 2013 - 09:38:56

najwazniejsze jest to, co teraz sie dzieje miedzy wami a nie to co tam kiedyś łączyło go z innymi laskami. Nikt nie ma wpływu na przeszłość osoby, którą pozna. Ja w tym osobiście problemu nie widzę. A jeśli obawiasz się tego, że facet może Cię zdradzić, to może to zrobić nawet wtedy, kiedy z nikim innym przed Tobą nie był ;-) Jeśli mu zależy na Tobie to uwierz, przeszłość nie będzie go interesowała ;)

seks partnerki waszych facetów

27 gru 2013 - 09:55:30

Miałam podobnie jak dwie dziewczyny stąd, mój tez powiedział, że miał partnerkę z którą współżył, a jako dodatek do mojego prezentu urodzinowego przyznał się, że jest prawiczkiem. Niby byłam szczęśliwa w jakimś stopniu ale zabolało mnie, że skłamał (przez kilka miesięcy mnie oszukiwał). Tłumaczył, że to wynika z "męskiego wypada nie wypada" i wydawało Mu się, że prawiczek w naszych czasach to coś niespotykanego i że lepiej będzie "wyglądał" jako ten, który już pierwszy seks ma za sobą. Na szczęście od tego czasu minęło kilka lat i nie mam do Niego żadnego żalu. Ciesze się, że miałam i mam Go tylko ja.

seks partnerki waszych facetów

27 gru 2013 - 10:03:01

Nie wypytywałam, nie wypytuję i nie chcę wiedzieć ile razy, z kim i w jakiej pozycji. Jemu też się nie spowiadam. Co było to było.

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

seks partnerki waszych facetów

27 gru 2013 - 10:11:17

Cytat
Asztarte
Nie wypytywałam, nie wypytuję i nie chcę wiedzieć ile razy, z kim i w jakiej pozycji. Jemu też się nie spowiadam. Co było to było.
Uważam,że to jest słuszne podejście.

seks partnerki waszych facetów

27 gru 2013 - 10:20:28

Jeśli to przeszłość, to co z tego? Liczy się byle teraz już nigdy nie miał kogokolwiek poza tobą i uprawiał z tobą taki seks, jaki wam obojgu odpowiada :) reszta kompletnie nie ma znaczenia... oczywiście o ile nie ma żadnych chorób, haha ;)


A co do wypytywania o przeszłość - jak się nauczysz emocjonalnie od tego odcinać i z czystej ciekawości, aby wiedziec co lubi i jak go lepiej usatysfakcjonować, co by nigdy nie myślał o skoku w bok, ;) jak i również jak go nakłonić do większego zaangażowania w zaspokojanie twoich potrzeb ;) ;) - to czemu by nie? Tylko jeśli ma cię ta wiedza boleć, to wtedy to się mija z celem... ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-27 10:23 przez trifet.

seks partnerki waszych facetów

27 gru 2013 - 10:22:45

Dziękuję Dziewczyny za odpowiedzi. Ja mam z tym jakiś dziwny problem.. Wiem, że najlepiej byłoby wyjść z tego założenia-co było to było, ale po prostu ciężko mi z myślą, że potrafił spędzić z dziewczyną noc całkowicie bez uczuć a następnie chciał żeby pozostali na stopie koleżeńskiej... Nie wyobrażam sobie żeby pisał z dziewczyną, z którą nic go nie łączy a spotykali/spotkali się na seks.

seks partnerki waszych facetów

27 gru 2013 - 10:25:22

Ups, edytowało mi się wpis po twoim poście, sorki. Doczytaj :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zazdrosc o chlopaka