Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ufam mu ale smutno mi

22 gru 2013 - 13:46:27

Mój piłki nie lubi i mamy wspólne finanse, ale w założeniu, że trafiłaby się okazja i stać by było na wyjazd tylko jednego, a mnie by to 'coś' nie kręciło, to życzyłabym mu udanego wyjazdu i zapakowała kanapki na wyjazd, bo on nie pomyśli;p

ufam mu ale smutno mi

22 gru 2013 - 13:48:48

powinien Ci oplacic wszystko. z jakiej racji chlopaki jada z dziewczynami a Ty masz zostac ? niech Cie chlopak szanuje

ufam mu ale smutno mi

22 gru 2013 - 13:48:48

powinien Ci oplacic wszystko. z jakiej racji chlopaki jada z dziewczynami a Ty masz zostac ? niech Cie chlopak szanuje

ufam mu ale smutno mi

22 gru 2013 - 14:00:48

skoro Ciebie nie stać to niech jedzie sam... Wiadomo, że bedzie trochę smutno ale co zrobisz? przeciez nie jest Twoim więźniem.

Cytat
FeelTheSame
powinien Ci oplacic wszystko. z jakiej racji chlopaki jada z dziewczynami a Ty masz zostac ? niech Cie chlopak szanuje

żartujesz sobie? a co on jej sponsorem jest? Chłopaki jada z dziewcznami bo pewnie je na to stać. Ne rozumiem tego podejscia "nie mozesz jechać, bo ja nie jade" co to za zabranianie? to jest właśnie brak szacunku. Chłopak, chce jechac bo ma jakies hobby, dlaczego mu tego zabraniać?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-22 14:03 przez truskawka_ang.

ufam mu ale smutno mi

22 gru 2013 - 14:03:58

Cytat
FeelTheSame
powinien Ci oplacic wszystko. z jakiej racji chlopaki jada z dziewczynami a Ty masz zostac ? niech Cie chlopak szanuje
haha a z jakiej racji chłopak ma opłacać? jest jej sponsorem? Chyba napisała że jadą tylko 2 dziewczyny i 7 chłopaków

ufam mu ale smutno mi

22 gru 2013 - 15:18:34

Cytat
kamilkatbg
tak jest mundurowym ale zanim nim został za mlodych lat byl czynnym kibicem wtedy go nie znałam wiec nie zmienie jego przeszlosci

ale cyhba nie ma akurat czym się chwalić, w dodatku na forum publicznym pewne rzeczy lepiej zachować tylko dla siebie.....

ufam mu ale smutno mi

22 gru 2013 - 15:26:20

Cytat
szafiarka_
Cytat
kamilkatbg
tak jest mundurowym ale zanim nim został za mlodych lat byl czynnym kibicem wtedy go nie znałam wiec nie zmienie jego przeszlosci

ale cyhba nie ma akurat czym się chwalić, w dodatku na forum publicznym pewne rzeczy lepiej zachować tylko dla siebie.....
dokładnie

zweryfikowana
Posty: 1.443
Ostrzeżenia: 1/5

ufam mu ale smutno mi

22 gru 2013 - 15:28:43

Cytat
Asztarte
Mój piłki nie lubi i mamy wspólne finanse, ale w założeniu, że trafiłaby się okazja i stać by było na wyjazd tylko jednego, a mnie by to 'coś' nie kręciło, to życzyłabym mu udanego wyjazdu i zapakowała kanapki na wyjazd, bo on nie pomyśli;p
Trzeba dać trochę wolności i ...ufać:). Też bym tak zrobiła:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wystawił mnie w ostatniej chwili