Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

34 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ufam mu ale smutno mi

22 gru 2013 - 09:41:22

Mój chłopak chce jechać do hiszpanii na mecz, ok lubi piłkę to. Ale wiadomo że na meczu sie nie skończy ale i zwiedzanie imprezy itp. Jedzie z kumplami i kilku bierze swoje dziewczyny(nie wszyscy) i jakoś tak mi smutno. A wasi faceci jakby postąpili?

zweryfikowana
Posty: 2.093
Ostrzeżenia: 1/5

ufam mu ale smutno mi

22 gru 2013 - 09:47:11

a stać Cie na wyjazd? to zapytaj czy możesz jechac

ufam mu ale smutno mi

22 gru 2013 - 09:48:21

Cytat
gajaaa
a stać Cie na wyjazd? to zapytaj czy możesz jechac
nie stać mnie na wyjazd ani tym bardziej na bilet na mecz

ufam mu ale smutno mi

22 gru 2013 - 09:51:05

no skoro jest fanem piłki to powinnaś się cieszyć,że ma taką możliwośc. Jak Ci tak przykro to jedź z nim

ufam mu ale smutno mi

22 gru 2013 - 09:52:07

Cytat
kinia009
no skoro jest fanem piłki to powinnaś się cieszyć,że ma taką możliwośc. Jak Ci tak przykro to jedź z nim
chyba napisałam że mnie nie stać

ufam mu ale smutno mi

22 gru 2013 - 09:54:59

Cytat
dunst
Cytat
kinia009
no skoro jest fanem piłki to powinnaś się cieszyć,że ma taką możliwośc. Jak Ci tak przykro to jedź z nim
chyba napisałam że mnie nie stać

no to skoro cię nie stać i nie możesz jechać to gdzie masz problem ? Powinnaś się cieszyć, że facet ma taką możlowiśc. Nie zostanie przecież,bo Ciebie nie stac.....

ufam mu ale smutno mi

22 gru 2013 - 10:07:43

szczerze? mój jak by jechał robił by wszystko żeby mnie zabrać ze sobą...

ufam mu ale smutno mi

22 gru 2013 - 10:33:23

moj by beze mnie nie pojechal ;p wolaby wziac mnie na spacer, albo w gory na wycieczke niż zeby sobie sam swiat zwiedzal ;)

ufam mu ale smutno mi

22 gru 2013 - 10:39:46

Jak ma okazje jechać to korzysta.Chciała byś zeby zrezygnował z wyjazdu bo Ciebie na niego nie stać?

ufam mu ale smutno mi

22 gru 2013 - 10:40:05

moj mąż by pojechal na mecz nie biorąc mnie ale nie z uwagi na finanse . tutaj to juz inna sprawa bo kiedys był kibolem i chcialby poraz ostatni jechac na mecz zeeby sie naparzac z innymi
ale tak se mysle niech jedzie stanie po gnatach i mu sie odechce bo wiadomo kondycja nie ta i wiek tez juz inny
rozumiem ze ci smutno ale skoro cie nie stac to mowi sie trudno i nic nie zrobisz jest fanem pilki i zapewne zalezy mu na tym wyjezdzie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-22 10:43 przez kamilkatbg.

ufam mu ale smutno mi

22 gru 2013 - 10:44:12

Cytat
kamilkatbg
moj mąż by pojechal na mecz nie biorąc mnie ale nie z uwagi na finanse . tutaj to juz inna sprawa bo kiedys był kibolem i chcialby poraz ostatni jechac na mecz zeeby sie naparzac z innymi
ale tak se mysle niech jedzie stanie po gnatach i mu sie odechce bo wiadomo kondycja nie ta i wiek tez juz inny
Gratuluję męża i twojego podejścia do sprawy! :/

A swoją drogą, autorko, skoro Ciebie nie stać na wyjazd, to czego oczekiwałabyś od swojego chłopaka? Czy ma Ci za sponsorować ten wyjazd?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-22 10:44 przez wikijaja.

ufam mu ale smutno mi

22 gru 2013 - 10:48:32

Cytat
kamilkatbg
moj mąż by pojechal na mecz nie biorąc mnie ale nie z uwagi na finanse . tutaj to juz inna sprawa bo kiedys był kibolem i chcialby poraz ostatni jechac na mecz zeeby sie naparzac z innymi
ale tak se mysle niech jedzie stanie po gnatach i mu sie odechce bo wiadomo kondycja nie ta i wiek tez juz inny
rozumiem ze ci smutno ale skoro cie nie stac to mowi sie trudno i nic nie zrobisz jest fanem pilki i zapewne zalezy mu na tym wyjezdzie

hahaha, pompa.

ufam mu ale smutno mi

22 gru 2013 - 10:57:07

Cytat
kamilkatbg
moj mąż by pojechal na mecz nie biorąc mnie ale nie z uwagi na finanse . tutaj to juz inna sprawa bo kiedys był kibolem i chcialby poraz ostatni jechac na mecz zeeby sie naparzac z innymi
ale tak se mysle niech jedzie stanie po gnatach i mu sie odechce bo wiadomo kondycja nie ta i wiek tez juz inny
rozumiem ze ci smutno ale skoro cie nie stac to mowi sie trudno i nic nie zrobisz jest fanem pilki i zapewne zalezy mu na tym wyjezdzie

Poległam. A w Twojej galerii zdjęcia ze ślubu, widzę, że mąż jest mundurowym... ;]

ufam mu ale smutno mi

22 gru 2013 - 11:00:04

tak jest mundurowym ale zanim nim został za mlodych lat byl czynnym kibicem wtedy go nie znałam wiec nie zmienie jego przeszlosci

ufam mu ale smutno mi

22 gru 2013 - 11:04:21

Nie KIBICEM, tylko KIBOLEM. Kibic nie jeździ po meczach po to, żeby się lać. Swoją drogą, mówisz, że chciałby ostatni raz pojechać na mecz i dać sobie z innymi po gębie?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

oddzielne wakacje