Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

godzinę temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

CHŁOPAK ! ŻARTY Z KOLEŻANKA

22 gru 2013 - 08:03:58

Hej wszystkim ;p nie bede sie rozpisywac ale chce wiedziec co wy na ten temat myslicie . Jestem z chłopakiem 3 lata. Wszystko nam sie uklada i wg wiadomo czasami sie kłocimy ale to nieważne .. Przejdżmy do sedna ! On pracuje , i wg . Ma koleżanke z która pisze powiedzial mi o tym wiec spoko nie wkurzalam sie ani nic niech sobie pisza. Dosyc czesto pisala no ale nie ruszalo mnie to wiec olalam .. Ale wczroaj wieczorem poszlam na imprezke wrocilam z niej i tak sobie pomysle zobacze na ten tel co pisza ;p Nie mowil mi o czym pisza ani nic wiec sobie zobaczylam ;p Nie to że go sprawdzam no moze tak to wyglada no ale on mam dostep do mojej komorki czasami patzry sobie i wg to dlaczego ja mam nie zobaczyc co tam u niego .. jak przeczytalam te sms poprostu byłam w szoku .. Bylam pewna ze pisza o jakis normalnych rze3czach i wg ..
A tu cos takiego cytuje
Ona :"A nie wycofasz sie ", chcesz napewno "
On: "Mmmm no jasne ale ja nie chce no wiesz z tym heheh
Ona "Nie chcesz sie zapezpieczać? No na sylwestrze mozemy przecież nocki mamy
On: No bez bez zabezpieczenia bo wtedy jest przyjemnie ..
Ona : Ale musimy sie zabezpieczyc ..

I co wy byscie zrobili ? Co ja mam zrobic w takiej sytuacji ? On tlumaczy ze to sa żarty ! Poprostu szok ! Dajcie znac bo nwm co robic...
Ps. Rozmawialam z nim o tym tylko powiedzial ze mogl to odrazu skasowac i wg ze nie powinnam sie o tym dowiedziec a ja wtedy sie wkurzylam i wyszlam ..
POMÓŻCIE !

CHŁOPAK ! ŻARTY Z KOLEŻANKA

22 gru 2013 - 08:07:00

OMG O.o Ty się jeszcze zastanawiasz co robić?

CHŁOPAK ! ŻARTY Z KOLEŻANKA

22 gru 2013 - 08:24:50

Cytat
laleczka08
OMG O.o Ty się jeszcze zastanawiasz co robić?

zweryfikowana
Posty: 437
Ostrzeżenia: 1/5

CHŁOPAK ! ŻARTY Z KOLEŻANKA

22 gru 2013 - 08:30:39

nie wiesz co robić?
kopnąć go porządnie w tyłek i zostawić...

zweryfikowana
Posty: 720
Ostrzeżenia: 1/5

CHŁOPAK ! ŻARTY Z KOLEŻANKA

22 gru 2013 - 08:40:31

Ja to bym mu dala kopa w ekhem, piatka i nara.
Bez zabezpieczenia? To czekaj az przyjdzie i powie ,,kochanie mam dziecko z inna, ale nie powinnas sie o tym dowiedziec,,
Hmm moze ta dziewczyna nie wie, ze on ma Ciebie, ja bym ja uswiadomila, ze gra na dwa fronty :-)

CHŁOPAK ! ŻARTY Z KOLEŻANKA

22 gru 2013 - 08:50:55

Tak myslalam ze beda taki odpowiedzi .. Tyle ze zapomnialam dodac bo rozmawiam wczesniej z chlopakiem kiedys o niej i ona ma meza i dwojke dzieci a jej sie <moderacja - wulgaryzm> romansow zachciewa i moj chlopak jest mlodszy od niej o 6 lat..
kurde..
<moderacja - wulgaryzm> pierwszy raz mmamy cos takiego od kiedy jestesmy razem ... !
zawsze bylo wszystko super .. ateraz taki numer ..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-22 15:16 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 720
Ostrzeżenia: 1/5

CHŁOPAK ! ŻARTY Z KOLEŻANKA

22 gru 2013 - 08:58:10

Wiem, ze polowa albo i wiecej mnie potepi za ta odpowiedz, ale ja bym poszla do jej meza i pokazala te smsy, jesli nie masz jak pokazac to po prostu powiedz, tylko niech nie dziala pochopnie, bo moze udac wierna zonke i wszystkiego sie wyprze :)
A co do chlopaka bezceremonialny ,,kop w cztery litery,, :) o 6 lat starsza? Wiem, ze sa rozne sytuacje, ale mi by bylo glupio gdyby mojego faceta krecily starsze mezate i dzieciate :-(

CHŁOPAK ! ŻARTY Z KOLEŻANKA

22 gru 2013 - 08:58:25

Ja bym go zastawiła, od takich żarcików się zaczyna, a później jakby się tłumaczył" przespałem się z nią dla żartów"?

CHŁOPAK ! ŻARTY Z KOLEŻANKA

22 gru 2013 - 09:02:41

Cytat
kejciczek
nie wiesz co robić?
kopnąć go porządnie w tyłek i zostawić...

CHŁOPAK ! ŻARTY Z KOLEŻANKA

22 gru 2013 - 09:47:53

Cytat
lulaa12
Tak myslalam ze beda taki odpowiedzi .. Tyle ze zapomnialam dodac bo rozmawiam wczesniej z chlopakiem kiedys o niej i ona ma meza i dwojke dzieci a jej sie kurwa romansow zachciewa i moj chlopak jest mlodszy od niej o 6 lat..
kurde..
jestem w totalnej dupie pierwszy raz mmamy cos takiego od kiedy jestesmy razem ... !
zawsze bylo wszystko super .. ateraz taki numer ..

nie zwalaj na nią.
To Twoj facet powinien Cię interesowac.
Omawia szczegoly bzykania się z nią w sylwestra, a ty się zastanawiasz co z tym zrobic?? :)
Szanujesz się chociaz trochę?
Z liscia i won!

CHŁOPAK ! ŻARTY Z KOLEŻANKA

22 gru 2013 - 09:49:25

Cytat
Ihwe
Cytat
lulaa12
Tak myslalam ze beda taki odpowiedzi .. Tyle ze zapomnialam dodac bo rozmawiam wczesniej z chlopakiem kiedys o niej i ona ma meza i dwojke dzieci a jej sie kurwa romansow zachciewa i moj chlopak jest mlodszy od niej o 6 lat..
kurde..
jestem w totalnej dupie pierwszy raz mmamy cos takiego od kiedy jestesmy razem ... !
zawsze bylo wszystko super .. ateraz taki numer ..

nie zwalaj na nią.
To Twoj facet powinien Cię interesowac.
Omawia szczegoly bzykania się z nią w sylwestra, a ty się zastanawiasz co z tym zrobic?? :)
Szanujesz się chociaz trochę?
Z liscia i won!

CHŁOPAK ! ŻARTY Z KOLEŻANKA

22 gru 2013 - 09:51:26

Cytat
finez
Wiem, ze polowa albo i wiecej mnie potepi za ta odpowiedz, ale ja bym poszla do jej meza i pokazala te smsy, jesli nie masz jak pokazac to po prostu powiedz, tylko niech nie dziala pochopnie, bo moze udac wierna zonke i wszystkiego sie wyprze :)

Bardzo dobry pomysł, niech się baba trochę potłumacyz przed męzulkiem :]

zweryfikowana
Posty: 116
Ostrzeżenia: 1/5

CHŁOPAK ! ŻARTY Z KOLEŻANKA

22 gru 2013 - 09:51:48

no przeciez on cie ma zamiar zdradzic o ile juz tego nie robia, nie wiem nad czym ty sie zastanawiasz?przeciez te smsy mowia same za siebie!

CHŁOPAK ! ŻARTY Z KOLEŻANKA

22 gru 2013 - 09:54:40

haha, może to naprawdę jakieś głupie żarty :P
kto planuje szczegółowo zdradę przez smsy??

CHŁOPAK ! ŻARTY Z KOLEŻANKA

22 gru 2013 - 09:58:04

Cytat
Ihwe
Cytat
finez
Wiem, ze polowa albo i wiecej mnie potepi za ta odpowiedz, ale ja bym poszla do jej meza i pokazala te smsy, jesli nie masz jak pokazac to po prostu powiedz, tylko niech nie dziala pochopnie, bo moze udac wierna zonke i wszystkiego sie wyprze :)

Bardzo dobry pomysł, niech się baba trochę potłumacyz przed męzulkiem :]

to samo pomyślałam...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ufam mu ale smutno mi